Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

fix 12 motoare au fost aseara. ma mir ca n-ai vazut. (fuzzy)

 

 

Chiar eram pitulati ca nici eu nu v-am vazut initial!! Si rog respectuos conducerea barului sa coboare cu cativa cm gardul ca nu pot sa-l sar :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fix 12 motoare au fost aseara. ma mir ca n-ai vazut. (fuzzy)

 

Am fost undeva pana in ora 21:00... am intalnit la plecare un motor carenat rosu insa doar l-am salutat din mers... poate data viitoare :)

 

e indragostit :) .

 

;) :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar eram pitulati ca nici eu nu v-am vazut initial!! Si rog respectuos conducerea barului sa coboare cu cativa cm gardul ca nu pot sa-l sar :)

 

:)

 

:D :)

 

ieri am dus iar motocicleta din poligon pana la bariera. daca data trecuta nu mai puteam de frica, de data asta mi-a parut rau ca distanta a fost atat de scurta :). cand am inceput ora, voia sa ma puna pe o vitezana :) , un GS de 200 (parca... ;) ). i-am zis ca nu ma sui pe asa ceva nici daca ma bate. in final s-a indurat si a dat pe unul jos de pe enduroaica, ca sa dau eu cu ea :). eram atat de happy :) .

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai maaa Ina .. chiar sa gs-u e naked nu vitezana :| si nu stiu da exista de 200 :|

 

cica este o chinezaraie facuta dupa GS. de-aia scrie pe ea GS (macar de citit inca stiu sa citesc). si este de 200 (sau cel putin, again, asa scrie pe ea). si era vitezana. sau cel putin la mine carene + stat in maini inseamna vitezana.

 

p.s. ca idee, exista si GS carenat. cauta pe net ca sa vezi. :D .

 

LE: poftim: http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=45566

 

p.s. vad ca pe topicul asta din ce in ce ideea unui post nu se mai poate prinde, trebe sa ne demonstram cunostintele.

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai nebunilor...maine? La ce ora exact si unde? Ca io am ramas tare nelamurit.

 

Din pacate eu nu o sa vin..Curge uleiul dupa mine si am si o frumusete de pana :D. Sa va distrati si pt mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cica este o chinezaraie facuta dupa GS. de-aia scrie pe ea GS (macar de citit inca stiu sa citesc). si este de 200 (sau cel putin, again, asa scrie pe ea). si era vitezana. sau cel putin la mine carene + stat in maini inseamna vitezana.

 

p.s. ca idee, exista si GS carenat. cauta pe net ca sa vezi. ;) .

 

LE: poftim: http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=45566

 

p.s. vad ca pe topicul asta din ce in ce ideea unui post nu se mai poate prinde, trebe sa ne demonstram cunostintele.

 

stiu ca exista si gs 500 f :) .. poate e first bike .. nu a fost cu vre-o intentie rea :) :D .. in fine ia-ti carnetu ala odata :)

 

 

mie mi-a culcat un prieten moto si am ramas IAR fara suport scarita stanga .. si deci iar cumpar :)) e deja a 3 a sudura nu mai mere reparata .. deci pana mea :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare gasca !

suntem bine.STOP

am ajuns de vineri la intarunirea miostorciclistilor din BV. STOP

ca sa descriem intr-un singur cuvant : PRAF

Ne pare rau ca nu am putut sa-i onoram prea mult cu prezentza noastra.STOP

Ne cerem scuze ca nu am stat in praful ala si ne-am dus la pensiune si ne cerem scuze ca ne-am plimbat prin cateva locuri in BV si imprejurimi.STOP

acum toti 10 va poopam de aici din SIGHISOARA

Dupa ce facem grataru postam si cateva poze.

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare gasca !

suntem bine.STOP

am ajuns de vineri la intarunirea miostorciclistilor din BV. STOP

ca sa descriem intr-un singur cuvant : PRAF

Ne pare rau ca nu am putut sa-i onoram prea mult cu prezentza noastra.STOP

Ne cerem scuze ca nu am stat in praful ala si ne-am dus la pensiune si ne cerem scuze ca ne-am plimbat prin cateva locuri in BV si imprejurimi.STOP

acum toti 10 va poopam de aici din SIGHISOARA

Dupa ce facem grataru postam si cateva poze.

;)

... :D recunosc sau mai bine zis...."RECUNOSTEZ".... :) ....ca-mi pare rau ca nu sunt cu voi.....dar asta e...."bine ca sunteti voi destepti".......

...de aici de pe meleaguri bucurestene va transmitem toate cele bune.... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man incearca pe topicu e cbr rr

eu am mai gasit asta http://www.pdfoo.com/result--2003-honda-cb...air-manual.html

 

si stiu ca era un link ceva cu tanga moteurs .. si acolo erau muulte manuale

 

deja cautasem acolo, nu e nimic pt modelul din 2007 :D. multam oricum si poate apare careva care imi da o mana de ajutor

Editat de cojo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

concomitent cu intrunirea de la BV a fost si intrunirea posesorilor de Transalp din Romania, tot pe langa BV, mai exact intre Rasnov si Cheile Rasnoavei, la cabana Golomos

deoarece cand am ajuns la Prejmer (la locatia intrunirii moto de la BV) era numai praf, nici macar nu am scos aparatul foto

dar vineri am vizitat:

Cheile Dambovicioarei post-4583-1217781703_thumb.jpg

Moeciu de Sus post-4583-1217781714_thumb.jpg post-4583-1217781738_thumb.jpg

apoi cazarea la cab Golomos post-4583-1217781783_thumb.jpg

sau la cort post-4583-1217781742_thumb.jpg post-4583-1217781771_thumb.jpg

sambata dimineata am avut musafiri post-4583-1217781752_thumb.jpg

de la Prejmer ne-am intors in BV, am urcat in Poiana BV post-4583-1217781756_thumb.jpg

am coborat in Rasnov post-4583-1217783623_thumb.jpg

apoi Zarnesti si Plaiul Foii post-4583-1217781760_thumb.jpg post-4583-1217781764_thumb.jpg

iar Zarnesti Rasnov si am poposit in Cheile Rasnoavei post-4583-1217781805_thumb.jpg post-4583-1217781767_thumb.jpg

duminica ne-am luat ramas bun de la Arad, Timisoara, Cluj, Iasi, Suceava, Ploiesti ...

post-4583-1217781776_thumb.jpg post-4583-1217781780_thumb.jpg post-4583-1217781787_thumb.jpg

apoi iar pe drumuri de munte post-4583-1217781794_thumb.jpg

la cab Muntele Rosu post-4583-1217781798_thumb.jpg post-4583-1217781802_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am avut un week-end superb cu blondina mea :D . m-a tocat marunt cu toate intrebarile din lume, cu toate explicatiile si sa moara cici balerina daca se joaca cu jucarii. ca iedul dupa mine, vorbind ca moara stricata si facandu-mi capul calendar ;).

 

p.s. merge la inot, cu gradi.

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare GASCA, (sorry, da am vazut ca se poarta),

 

CALDE (si la propriu si la figurat) salutari de pe meleag otoman (recte KUSADASI)!

 

Am trecut prin CANAKKALE si am vazut urmele incendiilor de vegetatie...CUTREMURATOR!!!

Hectare intregi de padure si vegetatia de pe sol arrrrrrrrsa...si un miros...Brrrrrrrrrr!!!

 

Noroc ca aci la otel este bere (si rachiu, vodka, coniac, vin alb si rosu) din plin, sa se poata stinge toate arsurile, sau arderile care apar ( si apar ale draq! :D)

 

Nu mai zic de mancare, da e ca la.........turci :(

 

Sa ne revedem cu bine!

 

Pana atunci... :lol: :P :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In perioada 14-17 august se desfasoara, pe circuitul de la Serres (Grecia), etapa de campionat national ROSBK. Eu merg pentru cursul de pilotaj, iar Obi1 pentru antrenamentele libere. La curse nu particip, pentru ca nu am licenta de pilot si oricum, nu cred ca m-as califica.

Joi, romanii, pot intra gratis pe circuit, o ora! Daca sinteti in vacanta prin zona, merita sa treceti pe acolo.

Detalii:

www.rosbk.ro

/index.php?showtopic=249022

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bree ce poze aveti domle :lol:) foarte tari .. :eek:

 

Lume apel umanitar .. daca aveti gasiti auziti mirositi vre-o scarita/suport shimbator (deci partea stanga pilot) de zx6-r din 99 ma intereseaza doar "V" ul ..

 

Multumiri anticipate :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare GASCA, (sorry, da am vazut ca se poarta),

 

CALDE (si la propriu si la figurat) salutari de pe meleag otoman (recte KUSADASI)!

 

Am trecut prin CANAKKALE si am vazut urmele incendiilor de vegetatie...CUTREMURATOR!!!

Hectare intregi de padure si vegetatia de pe sol arrrrrrrrsa...si un miros...Brrrrrrrrrr!!!

 

Noroc ca aci la otel este bere (si rachiu, vodka, coniac, vin alb si rosu) din plin, sa se poata stinge toate arsurile, sau arderile care apar ( si apar ale draq! :()

 

Nu mai zic de mancare, da e ca la.........turci :)

 

Sa ne revedem cu bine!

 

Pana atunci... :P :eek: :D

Mare grija in continuare dupa "salutare GASCA".....ca ai vazut ce urmeaza :) ....in poze.....si nu vreau sa-mi imaginez ce fete vor face turcii......

Distractie placuta

 

 

larry....inca o data daca mai era nevoie sa o spun.......FOARTE TAREEEEEEE

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare GASCA, (sorry, da am vazut ca se poarta),

 

CALDE (si la propriu si la figurat) salutari de pe meleag otoman (recte KUSADASI)!

 

Am trecut prin CANAKKALE si am vazut urmele incendiilor de vegetatie...CUTREMURATOR!!!

Hectare intregi de padure si vegetatia de pe sol arrrrrrrrsa...si un miros...Brrrrrrrrrr!!!

 

Noroc ca aci la otel este bere (si rachiu, vodka, coniac, vin alb si rosu) din plin, sa se poata stinge toate arsurile, sau arderile care apar ( si apar ale draq! :))

 

Nu mai zic de mancare, da e ca la.........turci :)

 

Sa ne revedem cu bine!

 

Pana atunci... :P :eek: :D

 

foarte frumos, sorin, o binemeritata vacanta :( .

 

o mica parte din poze. :lol:

 

super poze :). joi la birou sper sa si pove cum fu :).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...