Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pen'ca sunteti atat de impresionati de drama mea, tin sa va anunt ca releul meu de incarcare frigea dupa aproximativ 2 km.. si ca nu indica nimic pe unu' din fire.. deci - poc.. De la Victoriei (chiar mai sus umpic) pana la Clavi, adica.. Deci cand voi erati la bureau, je eram aplecat asupra matzaraiei din offizier, uitandu-ma neputiincios la releul ala.. Cre'ca atunci a sunat foxu'..

 

Anyways.. fo' doo saptamani nu pup releu, asa ca o sa fiu pieton.. :crack:

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mane

o sa vorbesc maine cu prietenul ala al meu cu BMW ca al tau

facem o comparatie sa vedem ce e futut la al tau si ce nu. :crack:

 

Pen'ca sunteti atat de impresionati de drama mea, tin sa va anunt ca releul meu de incarcare frigea dupa aproximativ 2 km.. si ca nu indica nimic pe unu' din fire.. deci - poc.. De la Victoriei (chiar mai sus umpic) pana la Clavi, adica.. Deci cand voi erati la bureau, je eram aplecat asupra matzaraiei din offizier, uitandu-ma neputiincios la releul ala.. Cre'ca atunci a sunat foxu'..

 

Anyways.. fo' doo saptamani nu pup releu, asa ca o sa fiu pieton.. :lol:

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mane

o sa vorbesc maine cu prietenul ala al meu cu BMW ca al tau

facem o comparatie sa vedem ce e futut la al tau si ce nu. :crack:

O sa apreciez saptamana urmatoare la bureau!! :crack: :D

De fapt, poate dai un semnal cand ajungeti pe acolo, si ma infirip si eu cu un six-pack de NA.. :lol:

LE: slabe sanse, inseamna sa stau doo ore pe drumuri.. :D

Editat de Just_John
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mane moto e la clavi. daca nu putem maine, sambata in mod sigur rezolvam puzlle-ul ca vorbii si cu clavi si omul ala cand se ambitioneaza sa gaseasca cauza si sa o rezolve, o face

 

O sa apreciez saptamana urmatoare la bureau!! :crack: :lol:

De fapt, poate dai un semnal cand ajungeti pe acolo, si ma infirip si eu cu un six-pack de NA.. :crack:

LE: slabe sanse, inseamna sa stau doo ore pe drumuri.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mane moto e la clavi. daca nu putem maine, sambata in mod sigur rezolvam puzlle-ul ca vorbii si cu clavi si omul ala cand se ambitioneaza sa gaseasca cauza si sa o rezolve, o face

Mi-e ciuda ca n-am manualul de service la el, sa stiu si eu ce si cat tre' sa indice.. :crack: Nici Clavi n-are cum sa le stie pe dinafara.. Da' suntem off-topic.. :crack: eu, cel putin.. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buei - fiarele se face! :D , lipsa la bureau nu se recupereaza :crack:

 

ieri am trecut si pe la Mishu - bagat tratament cu hoptimism plus din partea lu MOsh NYC o bericioaica fara alchool ( ramane intre noi) :lol: , ce dreq te mai saturi de mancare da spital:cheers:

Oricum ieri a trebuit sa ne mutam "sediul" in the gate ca bordo-ul era ocupe ...ma rox hexixta o masa de 6 "rezervata" da pt ca nu a fost echipa veche n-am avut acțies acolo. :D

 

Bafto delo delo si aveti grija!

 

Bre just john - nu mai e fratie nevoie sa scoti mobra pe astfel de vremi! las ca e timp de motocicleala in 08! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre just john - nu mai e fratie nevoie sa scoti mobra pe astfel de vremi! las ca e timp de motocicleala in 08! :crack:

 

s-o crezi tu, babo! :lol:

 

eu am absenta motivata, am fo cu Gogoasa la o petrecere in pijamale de Mos Nicolae. dupe care am fo la mishu la spital.

 

asa ca ne vedem next week :crack: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici un semn de viata? Nu a mai iesit nimeni din barlog zilele astea?

 

a iesit pana la angst sa nu moara de inanitie. in rest, pe caldura asta de foc, HBO comedy rulzzzzz :crack:.

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cu hani vom fi prezenti la datorie :crack: .

 

dragii babei, in spiritul sarbatorilor care se apropie, pana joia viitoare, in masura in care puteti, v-as propune sa mai facem o mica cheta pentru mishu. ca si data trecuta, daca sunteti de acord, banutii sa ii strang eu, urmand a-i inmana mamei lui mishu, alaturi de o felicitare in care fiecare sa lase un gand bun pentru mishu si mama lui.

 

multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@shadowrider: acum ti-am vazut post-ul... daca ai masina disponibila si ai nevoie doar de sofer, ma bag... sper ca nu e prea tarziu...

 

@Merenptah si Oryon: pai sper sa ne vedem joi si sa vad cat reusesc sa dau si io...

 

p.s.: care ajungeti mai devreme luati o bata sau ceva contondent sa luam loc la o masa mai mare... poate vine iar Dani cu idei nastrusnice :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@shadowrider: acum ti-am vazut post-ul... daca ai masina disponibila si ai nevoie doar de sofer, ma bag... sper ca nu e prea tarziu...

 

@Merenptah si Oryon: pai sper sa ne vedem joi si sa vad cat reusesc sa dau si io...

 

p.s.: care ajungeti mai devreme luati o bata sau ceva contondent sa luam loc la o masa mai mare... poate vine iar Dani cu idei nastrusnice :lol:

 

 

io zic sa vii tu mai devreme si cu Dan (parca sunteti din filmul "gemenii" :crack: ) si sigur ocupati juma de bar :D .

 

de-abia astept sa ne reunim maine :crack: . oryon, ti-ai luat pana la urma motor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hihi, s-o credeti voi, testez hyper-ul la greu zilnic prin traficul din Bucuresti si in afara. sa vedeti fetele soferilor pline de stupoare cand demarez de pe loc dand impresia de vitezana fra sa omor acceleratia. mai trebe sa ma dau si pe o roata ca circul sa fie complet. :lol:

in alta ordine de idei joi nu am cum s aajung. lucrez la apartameneul surorii mele in timpul meu liber. si apropo, m-am mutat. putin mai sus, pe calea victoriei la casa cu curte :crack:

 

a iesit pana la angst sa nu moara de inanitie. in rest, pe caldura asta de foc, HBO comedy rulzzzzz :crack:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu 3 minute am intrat in casa dupa o zi de alergatura, si am doar 3 cuvinte de spus:

...

MY BABY'S HOME! :crack: :crack: :lol: :D

 

:D

 

 

that would be 4 cuvinte :D .

 

in sfarsit....care din harburi l-ai luat pana la urma? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari oryoane tata! :cheers: S-o stapanesti sanatos si sa te duca km fara numar si fara evenimente neplacute! :crack: :kick: :crack:

 

P.S: cu problema cu conversa am rezolvat-o. Multam de intentie fuzzy. :P

 

--- Mesaj completat în 12 Dec 2007 21:57 -------------
Ina nu stiu daca o sa fiu prezent joi - am muulte probleme de rezolvat ( ca de fiecare data cand iau coincediu ) si nu stiu daca o sa ma infiintez.

 

BTW: CAND IESE MISHU DIN SPITALLLL??????????????????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...