Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

bey, mai usor cu declaratiile de dragoste. ce-i aici....matrimoniale? :P

 

era ironic mah.. ca asta.. fuzzy buzzy, vroia ca eu sa ajung vineri nu joi la birou... da da.. face mishto de mine mah.. da da.. sa-l certi!!! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa asa, ca asta nu face altceva decat sa amageasca lumea. Ieri zicea de vinoase fierte, alea alea...

 

Sa vezi dezamagire cand te-oi trezi si tu cu o amigdala de marimea unei nuci... :lol: :lol:

 

Salutare gasca. Ce mai ziceti? ce mai faceti?

 

Update your status. :P

 

In afara de "Sick, sick si iarasi sick..." azi am primit o veste buna... s-a dat comanda pentru bujiile de rigoare la motoreta... :lol: plus un mic bonus... :bigstar: si sunt nerabdator pentru februarie... o sa vina mai ceva ca Mos Craciun... pana una-alta nu se baga vreun barbat vanjos spre a fi dat la vanzare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca ma iti creste valoarea acolo :lol:... si nu are nevoie zona noastra de un reprezentant? Yaman s-a bagat pana la urma sau nu?

 

p.s.: curvisorilor :lol:

Yaman a fost bagat obligat-fortat!! :lol: Da' asta nu inseamna ca nu avem nevoie de mai multi la licitat!! fie ca licitati, fie ca licitanti!! Deci.. dati sfoara in tara, uameni!! :P

:bigstar:

John

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar vrei sa iti spun ce mi-a marturisit Sfanta Duh? Ca mi-a rezervat deja o pancarta pentru licitatie? :bigstar:)

 

l.e.: a se intelege ca daca nu vin am vreo 2-3 persoane care ma vor cauta sa ma omoare :P

Editat de fuzzy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si uite asa de stransa e comunitatea noastra... dar pana una-alta ia ziceti care va prezentati maine seara? Eu o sa fac tot posibilul sa scap de problema cu gatul si sa fiu prezent... restul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io nu stiu de ce ar vrea lumea sa te omoare, dar ma bag si eu.

Aduc tortele.

 

sa inteleg ca nu-ti mai place "a fuzzy thing sandwiched between your legs"??? :bigstar: :P

 

 

--- Mesaj completat în 09 Jan 2008 18:21 -------------
si btw care se mai ia de fuzzy buzzy... hmm... va bat de suna apa-n voi!!! :D :lol: :lol: (sau va musc :lol: )

luv u fuzzy!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca nu-ti mai place "a fuzzy thing sandwiched between your legs"??? :P :lol:

<small>--- Mesaj completat în 09 Jan 2008 18:21 -------------</small><br/>si btw care se mai ia de fuzzy buzzy... hmm... va bat de suna apa-n voi!!! :D :lol: :D (sau va musc :lol: )

luv u fuzzy!!

 

Chiar nu stiu de unde ai scos sendvishu. Ma rog, fiecare cu fetisurile sale. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Grupul motociclistilor betivani condusi de betivanul si curvarul lor sef saluta grupul care nu si-a facut aparitia in seara asta...

 

Ati ratat betie bah! Plus ca Pitika noastra draga si cu preaiubitul nostru COLD_AS_ICE fac un cuplu de ras fantastic :wink:... m-am intors acasa cu dureri masive de burta si de falci de la ras...:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Grupul motociclistilor betivani condusi de betivanul si curvarul lor sef saluta grupul care nu si-a facut aparitia in seara asta...

 

Ati ratat betie bah! Plus ca Pitika noastra draga si cu preaiubitul nostru COLD_AS_ICE fac un cuplu de ras fantastic :makeout:... m-am intors acasa cu dureri masive de burta si de falci de la ras...:makeout:

 

da' ti-am zis io ca nu avea dreptate, ai vazut, nu??!!! :wink: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu toata lumea are timp de forum ma Cristi.....dar puteai sa dai si tu un telefon sa spui ca e loc de petrecere la birou,ca eu nu te refuzam ...este valabil si pentru Dan ( Fuzzy si cold_as_ice) :P

 

aveam si eu chef de petrecere :wink: .....

 

 

later edit : Doamneee.ee... acum am vazut ...cata forumistu esti, mult vorbesti fuzzy:D...te cred si eu ,daca stai la servici si alceva nu ai ce face decat sa stai pe forum ....normal

 

 

sa va fie rusine ma :makeout:

Editat de |uci
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tie sa iti fie ma... nu stiai ca e joi :wink:... nu te-am mai sunat ca te stiu mereu ocupat... mai stii in toamna ca erai ca un sacal? :makeout:... cum miroseai asfalt uscat cum ieseai :P))... lasa frate ca se face primavara si facem noi drumuri multe... benzina sa fie :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cate stiu eu s-a anuntat pe forum de cateva ori cand se tine intalnirea si unde....

ba chiar s-a pus si o harta......

ce asteptati? invitatii speciale? :wink:

cine vrea sa vina.....vine! cine nu....isi pune probleme.

no offense, motherfuckers!

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...