Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

imi distrugeti mintea tanara si inocenta

 

mon cher, o cultivam, nu o stricam :( :ok: .

 

Ina - da frisca cand se pune si unde?? :moto:

 

frisca se pune pe batonul de vanilie pentru buna ungere a piersicii, nah :ok: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( LA MULTI, MULTI ANI!! Cold as Ice (or Ass... :lol: ) :ok: :ok:

 

:moto: :) :guitar:

 

 

WELL DONE, Jimmy! :lol:

 

:banpls: :moto: :blbl:

 

Cornele ai abia douaj de ani, ai toata viata inainte, asa ca nu dispera! Sa ajungi la anii, varsta si etatea mea si sa tot adaugi pe lista cat mai multe torturi, conform retetei de la Ina :lol:

:lol:

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Coldule manca-te-ar tata! LMA, fa! cum te prind vezi sa te scapi cateva berici!

 

Va multumesc, dragii mei! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Cold-as-Ice! Si nu-ti face griji, ca vom veni cu totii la sedinta fara mobre, fara masini ca doar o data pe saptamana asta e ziua ta!

:moto: :) :( :ok: :ok: :guitar: :banpls:

 

 

da' intrebarea cheie este: ice-ul vine? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer, nu cred ca vor lasa motoclistii sa se stranga azi la arc cu summit ma-sii. acolo este zona fierbinte, ca sa zic asa si e impanzit de politisti si jandarmi. ieri pe la 18.00 fara ceva deja nu se mai circula pe sensul catre arcul de triumf dinspre charles de gaule si un jandarm, pe care de altfel nu-l bagase nime in seama, a simtit nevoia sa-mi spuna ca se inchide kisselef atunci seara....si eram perpedes....so..........iar dimineata era aceeasi populatie de politai si jandarmi (deh, in drum spre serviciu trec pe-acolo, ca n-am pe unde prin alta parte).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer, nu cred ca vor lasa motoclistii sa se stranga azi la arc cu summit ma-sii. acolo este zona fierbinte, ca sa zic asa si e impanzit de politisti si jandarmi. ieri pe la 18.00 fara ceva deja nu se mai circula pe sensul catre arcul de triumf dinspre charles de gaule si un jandarm, pe care de altfel nu-l bagase nime in seama, a simtit nevoia sa-mi spuna ca se inchide kisselef atunci seara....si eram perpedes....so..........iar dimineata era aceeasi populatie de politai si jandarmi (deh, in drum spre serviciu trec pe-acolo, ca n-am pe unde prin alta parte).

 

Evident, n-are sens sa ne facem iluzii c-am avea vreo sansa. Intrebarea a fost pusa asa, in gluma.

 

Insa serios vorbind, stie cineva daca avem acces pe strada cu biroul? Stiu ca perpedes avem, dar motorizat? Nu de alta, dar maine e sedinta... :ok: :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Evident, n-are sens sa ne facem iluzii c-am avea vreo sansa. Intrebarea a fost pusa asa, in gluma.

 

Insa serios vorbind, stie cineva daca avem acces pe strada cu biroul? Stiu ca perpedes avem, dar motorizat? Nu de alta, dar maine e sedinta... :ok: :(

 

acces e sigur daca vii dinspre casin. adica pe linia lui 41.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca vin si io la birou, joi acum... ca altfel s-ar putea sa mi-o fur :ok: de la unii mai simpatici :ok: din gasca!!! :(

 

crezi sau vii? esti scumpa la vedere ... de fapt esti scumpa oricum :moto: .

 

Care va laudati ca ajungeti diseara? :)

 

eu ma laud. sper sa si ajung :guitar: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie careva germana dintre cei care vin diseara?

m-am uitat in catalogul Louis si cu tot cu dictionar n-am reusit sa inteleg mai mult de 2-3 fraze.

 

uite, tot pe forumul asta am gasit un sait care traduce toata pagina. incearca , pe mine m-a ajutat la ceva.

http://babelfish.altavista.com/ . ar trebuie sa traduca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...