Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Din cate am auzit, nu ar fi singura motoreta abandonata departe de casa in urma plimbarii din acest weekend, asa ca asteptam vesti de pe frontul de est, respectiv de la cei care au fost plecati la Cheia. :crack:

 

ce s-a intamplat pe cheia ? cine a abandonat mobra? de plictiseala? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pestera padina :

post-17002-1216703275_thumb.jpg

post-17002-1216703297_thumb.jpg

 

larry tu nu esti sanatos, nene! de milioane poza si cata implicare acolo, costume..clar tre sa te apuci de actorie.

eu cred ca de fapt aia a fost singura data cand faceai o "impartasanie" pe bune si te-au prins dusmanii astia la locul faptei.

unde mai pui ca pe Oreionu' il pocnise arsita taman in pestera..sau poate vroia sa-si faca rost de-o impartasanie

 

ps: a fost cineva anu asta pe defileu Dunarii? posibil sa ajung wknd asta si adun informatii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai "copii", felicitari!

 

Am vazut ca v-ati plimbat, v-ati distrat, care cum a putut a mai si vomat, dar pana la urma ati ajuns inapoi cu bine, mai putin o motoreta. Dar nu-i bai, ca inteleg ca va fi recuperata.

 

Din cate am auzit, nu ar fi singura motoreta abandonata departe de casa in urma plimbarii din acest weekend, asa ca asteptam vesti de pe frontul de est, respectiv de la cei care au fost plecati la Cheia. :laugh:

 

Imi pare rau ca nu v-am putut insoti, ca mi-ar fi prins bine un endurache cu voi :laugh:

Excursia la Cheia.... :lol: ...plecati din Bucuresti:eu, Bogdan(CBR),Mihai(v-strom)+Monica(pasager)....drum frumos, destul de liber DN1-Valenii de Munte- Cheia...prima mea ploaie pe motoreta...frumoasa senzatie cand incepe sa se scurga apa de rezervor.... :lol: ...toate bune si frumoase, ramas peste noapte la pensiunea Ana, care tin sa va spun ne-a placut foarte mult(cam dubla 150ron) conditii de cazare excelente

:crack: ....mda...din pacate sau din motive tehnice..motoreta mea a ramas acolo...azi merg sa o aduc acasa si ca sa fie misiunea indeplinita voi sta pe ea in duba ca sa fac si drumul de intoarcere singura si nu pasager :10: ....(asa poate mai scap de febra musculara).....insa chiar si fara motoreta ma declar foarte incantata de iesirea de weekend si sper sa mai urmeze si altele cel putin la fel de placute...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

raportez un soldat cazut la datorie: fermoarul meu (de la cizma)!

a cedat cheita si ca sa nu schimb fermoarul cu totul (descusut cizma, etc) incerc sa schimb doar cheita. deci posesori de Sidi aruncate prin dulap asaltati-ma cu oferte.

 

am fost la un atelier si mi-a zis ca nu se gaseste la noi asa ceva ca e un model german mai vechi.

 

de maine incepe festivalu Peninsula http://www.peninsula.ro/program/

350 km pana la targu mures b-pl-bv-tg mures.

din line-up mi-a rams in minte morcheeba (poate de data asta sunt mai sugubeti decat la Best Fest 2007)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) ...a amutit toata lumea?.....care va duceti la arc astazi? :unsure:

 

Se pare ca a inceput sa-ti placa pe ploaie (apa de pe rezervor, una, alta) :crack: , cica azi o sa ploua pe seara.

 

Mama ce tuna acuma!

 

 

:)

Editat de sorin56ro2001
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De plouat, ploua, asa ca la Arc venim cu umbrelele, nu? :unsure:

 

Dar la iarna ce ne facem, cand o fi zapada? Facem ca baietii astia: http://www.220.ro/Motocicleta-13838.html ?

 

chiar ploua rau prin voluntari. Nu stiu cum e in bucuresti dar daca se opreste vin si eu la ARC la 19.30

A fost cineva la Arc? :)

 

 

Metallicaaaaaaaaaaa

Dar la Metalica? :)

 

Nu intreb daca a stat cineva acasa, ca se transforma forumu' in chat :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce spuneti de asta ??? http://www.couchsurfing.com/messages.html?...ge_status=inbox

o deplasare langa bucuresti in week ???

Nu cred ca poate spune cineva dintre noi (cu exceptia ta), decat: "Da-ne si noua username-ul si parola ta, ca sa putem sa ne autentificam si sa citim Inbox-ul tau, de la care ne-ai dat tu link-ul!" (daca faci chestia asta, fa-o pe PM, totusi :crack: )

 

:unsure: :) :) :crack: :crack:

 

Ca altfel, ce am putea spune despre ceea ce se vede (daca urmezi link-ul de la tine), adica dupa cum urmeaza:

Login

 

Not registered? Would you like to create a profile and become a member?

 

Lost your password? If you've lost your username or password, please retrieve it.

 

Can't login? If you're sure your username and password are correct, do a login test.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...