Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

hello gasca :baldy: . dua 2 zile de bolit de am crezut ca mor, sunt din nou pe baricade :blink:.

 

si ca sa mai descretim fruntile, uite un text pe care l-am primit, foarte smecher :blink: :

 

"sunt un mare barosan am motorul vitezan cand ma vad dujmanii moare c-am viteza cea mai mare trag de gaz ca imparatu' cu doo sute baiatu' casca rossi sta pe mana sa ma vada lumea buna dar cand apare beleaua se vede ca-s cu maneaua si franez ca idiotu' si ma'mprastii in tot locul vine nightwolf si masoara frana mea cea colosala frana de baiat versat pacat ca-s si decedat."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

interesanta maneaua, pacat ca-i si adevarata in multe cazuri :blink:

 

pana la urma mai merge careva la Bolboci - Padina in wkd asta?

DR rosu - nu, Dominator negru - nu, Dominator alb-albastru - nu, furia roz bea mucuri ...

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare gasca!

Din pacate nu cred ca o sa pot veni cateva sedinte 2-3 - din cauza de job nou si de invatat de-mi sar capacele de zici ca e mai ceva ca in stresiune, plus in fiecare luni e examen si tot asa pan pe 7 august, sper ca macar dupa 11 noaptea sa pot ajunge dar se acumuleaza si oboseala - si nici in week-end nu va vom putea insoti la Bolboci ( motivele le stiti).

 

Bafta si sa tineti sedinta "alive" !!!! mISS YOU MAI FRATIILOR!:baldy:

Imi pare rau ca trebuie sa te contrazic tocmai astazi (miercuri - zi de Arc :blink: ) dar nu se spune "stresiune", ci "sexiune" si nici "examen" nu se zice, ci "sexamen" :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe ce traseu ati fost?

 

Clasic,

 

Buc. - Buzau - Siriu - Brasov - Poiana Bv. - Cheia - Valenii de Munte - Ploiesti - Acasica :blink:

 

Exceptional totul! (compania, vremea, drumurile, etc.) :blink:

 

Mai putin faptul ca la urcarea, nitel mai abrupta, de la malul lacului Siriu mi s-a aprins becul rosu (ulei la limita). :baldy:

Cateva secunde, apoi s-a stins. La fel am patit si cand am plecat din Brasov(de la masa), deci problema era cand era rece, pana se incalzea si se dilata un pic. La drum intins nu era nici o problema.

Am completat acasica cu cca. 200 ml si totul este OK.

 

Amanunte la Arc si la Birou! :ph34r:

 

:blink:

Editat de sorin56ro2001
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare gasca!

Din pacate nu cred ca o sa pot veni cateva sedinte 2-3 - din cauza de job nou si de invatat de-mi sar capacele de zici ca e mai ceva ca in stresiune, plus in fiecare luni e examen si tot asa pan pe 7 august, sper ca macar dupa 11 noaptea sa pot ajunge dar se acumuleaza si oboseala - si nici in week-end nu va vom putea insoti la Bolboci ( motivele le stiti).

 

Bafta si sa tineti sedinta "alive" !!!! mISS YOU MAI FRATIILOR!:blink:

 

Offf, cu ce vesti veniti si voi, incredibil: nici la sedinta, nici la Bolboci..pai e frumos asa ceva din partea voastra??? Dar bine, fie..e ultima data cand se accepta. A propos, vedeti ca am stabilit ca din 2 in 2 saptamani sa facem iesiri la munte, asa ca aveti grija cu ce scuze va mai prezentati data viitoare!

Si pentru ca eram datoare cu pozele de la Plaiul Foii, ia uitati-va voi aici : http://picasaweb.google.co.uk/szerzoileana...key=RReS-jMbw94

Astea-s toate!

P.S. multe salutari pentru NIco! si...refacere grabnica ii uram, ptr ca la urmatoarea deplasare tre' sa fie apta si in puteri, da? :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Viespea ia o pauza de la rulaj ceva vreme pana reusesc sa-i trag asigurare, asa ca daca vin vin cu o masina ceva.

 

 

you suck more than i do :baldy: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma mai merge careva la Bolboci - Padina in wkd asta?

DR rosu - nu, Dominator negru - nu, Dominator alb-albastru - nu, furia roz bea mucuri ...

:blink:

 

Pegaso visiniu - cap de serie la plecarea catre Bolboci ( in caz ca-si schimba "incaltzarile" pe fatza; daca nu, e ..codash de serie, caci uzura in procent de 99% a cauciucului ma impiedica sa merg cu mai mult de impresionanta viteza de 60 km/h :baldy: )

 

voi mergeti pe la mare ?:ph34r: weekendul asta - www.libertyparade.com

nu

 

Viespea ia o pauza de la rulaj ceva vreme pana reusesc sa-i trag asigurare, asa ca daca vin vin cu o masina ceva.

zi drept: ti-e frica de serpentine! E, lasa, te intelegem, nu trebuie sa bagi scuze d'astea cu asigurarea, etc :ph34r:

 

haidi, bre, mai ziceti si voi ceva.....mai ales ca e asa frumos afaraaaaaaa....:blink:

traim in orase diferite????:blink: la mine ploua de rupe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zi drept: ti-e frica de serpentine! E, lasa, te intelegem, nu trebuie sa bagi scuze d'astea cu asigurarea, etc :blink:

traim in orase diferite????:baldy: la mine ploua de rupe...

 

 

normal ca-i e frica de serpentine, doar are honda :blink: .

 

pai aici ploua de rupe, ziceam la misto cu vremea :blink:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare baieti si fete, scriu si eu dupa o pauza in care am fost in vama, apoi Odessa si iarasi vama.Toate bune si frumoase, vodca de la rusi or s-o guste doritorii joi la sedinta :baldy: .

La bolboci ma inscriu si eu, sper sa gasesc o guma pt spate second hand pana atunci, stie cineva ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare baieti si fete, scriu si eu dupa o pauza in care am fost in vama, apoi Odessa si iarasi vama.Toate bune si frumoase, vodca de la rusi or s-o guste doritorii joi la sedinta :baldy: .

La bolboci ma inscriu si eu, sper sa gasesc o guma pt spate second hand pana atunci, stie cineva ceva?

Bolboci, guma sh... De care guma sa fie: de enduro sau de cross? :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare baieti si fete, scriu si eu dupa o pauza in care am fost in vama, apoi Odessa si iarasi vama.Toate bune si frumoase, vodca de la rusi or s-o guste doritorii joi la sedinta :baldy: .

La bolboci ma inscriu si eu, sper sa gasesc o guma pt spate second hand pana atunci, stie cineva ceva?

yeeeeeeeeeeeei! :blink: a venit Vlaaaaaaad! deja incepusem sa uit cum arati, pe cuvantul meu...Tre' sa recuperam, asa ca maine asteptam cu totii vodca de la rusi , sa mai stam la un pahar de....vorba :cheers:

 

Toate parapetele le iau.

:ph34r: Now, that's a picture that I definitely have to see! :blink:

 

Este! Vodca! Ce bine ca nu vin motorizat maine la birou.

 

:blink:

 

de cbr care urca la pucheni in varful muntelui:)

respect :ph34r: :cheers: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Muntele Bolboci, 1460 m, cabana - 60 locuri, tel. 045/77.22.04.

Propun ca diseara la sedinta sa facem lista cu cei inscrisi la deplasarea spre bolboci.

Mai multe informatii ne da doctoril

Mergem cu corturile la noi si in functie de vreme, preturi, etc stabilm daca stam la cabana sau cort

Din cate stiu eu pana acum suntem 5 motoare si 2 masini.

Sa nu uitati de slip, undite, barci/papusi gonflabile, lanterne, bocanci etc

Sunt aprox 140 km din buc pana sus la babele.

post-20447-1216276076_thumb.jpg

post-20447-1216276081_thumb.jpg

post-20447-1216276087_thumb.jpg

post-20447-1216276093_thumb.jpg

post-20447-1216276098_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

larry, mon cher, m-ai imbolnavit cu pozele alea....o sa turbez pana sambata cand plecam :baldy: .

 

vlaaaaaaad, mon cher, hau ar iu? uelcom printre us :blink: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, 60 de kmph stiam ca-i top speedu' tau, asa ca n-ai de ce sa-ti faci griji..oricum, ne-am obisnuit sa te asteptam :baldy: :blink:

 

Noroc Vlad. Da' Mircea unde-i??? :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pfff... Ce miroase a "reising" pe aici.. Invatati, invatati, invatati! Ca dupa ce 'oi putea sa ma urc din nou in sha, sper eu sa fac si niste banuti din "reisareala" ca vad ca am cu cine acum :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...