Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

salutare tuturor!

caut si eu un garaj o curte ceva in zona grivita - 1 mai.

se gaseste si pt mine un loc?

multumesc

 

cand gasesti sa ma anunti si pe mine

eu tot caut de vara trecuta si nu am gasit decat unul prin Giulesti, dar vroia 150 lei de moto pe luna, cand la Obor sau Inter se ia 100 lei si la cele particulare 50 lei de moto pt un garaj de masina in care intra 6 moto

succes la cautat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salutare,

 

eu am gasit o spalatorie dezafectata in zona MICIURIN, cu 100 lei de moto...eu in prezent acolo imi tin motoreta. Cine mai este doritor sa imi dea un PM si pot vorbii cu proprietarul sa vedem daca se mai baga (ma gandesc ca cu cat mai multi poate mai lasa la pret)

 

bafta all :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am gasit o spalatorie dezafectata in zona MICIURIN, cu 100 lei de moto...eu in prezent acolo imi tin motoreta. sa vedem daca se mai baga (ma gandesc ca cu cat mai multi poate mai lasa la pret)

 

bafta all :D

si uite asa ne facem vecini...... :D :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma gandeam la o plaja in Bulgaria dar mai multe discutam joi la birou.

.... :D nu vrei la Olanesti?.... :cheers: ....sunt niste ape cu proprietati regenaratoare pt ficat ;) ...si ti se taie si pofta de baut de la ele... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca are careva nevoie pt finalul de sezon, il ajut cu draga inima. nu am pus un pret pt ca nu recomand folosirea cauciurilor SH insa daca chiar aveti nevoie de o guma de fata si nu aveti bani de una noua va puteti "carpi" cu asta :cheers: .

 

fabricata in iulie 2005 (sper ca nu m-am inselat la citirea DOTului), guma e uzata uniform, nu e patrat.

 

post-17002-1218644470_thumb.pngpost-17002-1218644477_thumb.pngpost-17002-1218644484_thumb.png

ps: niciun amator pt jobul de curier? is 300E care va asteapta

Editat de cojo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca are careva nevoie pt finalul de sezon, il ajut cu draga inima. nu am pus un pret pt ca nu recomand folosirea cauciurilor SH insa daca chiar aveti nevoie de o guma de fata si nu aveti bani de una noua va puteti "carpi" cu asta :cheers: .

 

fabricata in iulie 2005 (sper ca nu m-am inselat la citirea DOTului), guma e uzata uniform, nu e patrat.

 

post-17002-1218644470_thumb.pngpost-17002-1218644477_thumb.pngpost-17002-1218644484_thumb.png

ps: niciun amator pt jobul de curier? is 300E care va asteapta

 

unde trebuiesc duse ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care ce cum cu spalatoria de la miciurin? ca eu stau in capat la abrud

io'te cum se gasesc vecinii! io stau la mijloc de Turda...

Cum de nu te prezinti la sedintele saptamanale de la Bordo? Vezi ca diseara e cu prezenta obligatorie. te asteptam incepand cu 8.30. A propos: ce motor ai? Ca daca ti-e parcat pe langa un bloc , ceva, la vedere, il stiu sigur...

 

 

l.e. : cre' ca e F 650 -ul ala frumos de la blocul cu farmacia...Am I right?

Editat de SZERZO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa cum arata in poza, ala e ;) langa Duras/Airbites

vino diseara sa-l prezinti tuturor! io una sunt fan al bmw-ului tau, ma minunez de el de fiecare data cand trec pe-acolo!

 

unde e bordo?

bordo e langa club Gate, vis-a-vis de agonomie. faci dreapta inainte de statia tramvaiului 41 la Agronomie, treci de Gate, si lipita de club e o terasa unde o sa vezi o masa relativ mare cu casti pe ea, pe langa ea, pe gard, pe langa gard...+ motoretele aferente parcate alaturi. daca vii dupa 8.30 sau chiar 9 imposibil sa nu vezi pe careva. de obicei ne strangem muuulti rau ( peste 20) da' acum, in perioada de concedii/vacante/etc un minim de 10 tot facem! Si...suntem haiosi noi, de felul nostru, merita sa dai o fuga sa ne cunosti! :cheers:

Editat de SZERZO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate nu se cade ca un "strainez" sa "se bage in seama aiurea", dar LA MULTI ANI, SORINE!! :cheers: La cati mai multi km fara incidente sau accidente, asfalt mereu uscat si drept (exista coclauri pentru alte pofte!! :) ) si la cat mai putini (tinzand spre zero) idioti la volan in calea ta!! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani! Sanatate si voie buna si multa benzina :)

 

@John: bercenare, ce ziceai ca vrei de pe acilea? Las ca esti binevenit si poate ne mai vedem ca atunci de Paste, dar ceva mai mult. ;) :cheers:

 

l.e.: fiti-ar chelia aia sa iti fie =))

Editat de fuzzy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...