Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salutare! am o noua mobra. are tot 2 roti. dar nu are motor. bicicleta parca s-ar numi. :P sunt inca in perioada fara permis asa ca folosesc mijloace alternative de deplasare.

nu e tocmai locul potrivit, dar eu vin cu intrebarea totusi. imi trebuie ceva vanzatoare pentru cofetarie. magazinul e pe 1 mai, in locul magazinului dioda. salariul e placut. hm?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:makeout: ....eu in weekend ma inscriu pt Breaza....mai am catziva prieteni care merg....plecarea ar fi maine seara la ora 18.00 de la arc...o sa ne luam corturi..in caz de neacomodare la cort poate gasim vreo pensiune prin zona....e totusi o zona mai turistica..mai vb in seara asta la birou.... :P
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ injectatu : ramane cum am stabilit : diseara, 8.30 punct de intalnire: turda nr 116 ? daca mai e cineva prin zona si isi doreste sa vina la birou, sa se anunte, sa stiu pe cine astept.

 

P.S. ii amintim pe aceasta cale posesorului de intruder galben :P ca il asteptam cu nerabdare sa-si faca aparitia printre noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate trec si io in patrula pe la 8 jumate p-acolo. Depinde cat de tare ma plictisex de unu singur acasa.

 

Pai tu ca sa ajungi pe Turda 116 tre sa intorci pe sub pod, si treci prin fata blocului meu, asa ca mai bine tu ma iei pe mine la 8.25, si apoi plecam spre punctul de intalnire. Cum suna?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la scoica sau la nisipar? unde va strangeti la 8jumate?

undeva intre scoica si nisipar, la nr 116 de pe Turda. Daca nu e ok asa, hai la reprezentanta Ford de pe turda, la 8.20, cu mentiunea ca la 8.25 plec de-acolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate iei si ceva verde cu tine :P

 

si poate sambata, dupa parada Pro Bike, tragem o fuga si la Breaza

iar wkd viitor, in loc de Felix, poate mergem la padure langa Ploiesti la intrunirea lor

Editat de doctoril
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa incerc si eu sa ajung, daca data trecuta am aflat de unde se verifica nivelul de ulei :P , de data asta am nevoie de ceva consultanta in ce priveste virajele :makeout:

PAI uite cum facem : imi dai cheile si te las in locul meu incapulamasa. astfel poti sa vezi viraje prin parcarea de la birou. :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate iei si ceva verde cu tine :P

 

si poate sambata, dupa parada Pro Bike, tragem o fuga si la Breaza

iar wkd viitor, in loc de Felix, poate mergem la padure langa Ploiesti la intrunirea lor

 

cuvantul de baza este: " poate"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ injectatu : ramane cum am stabilit : diseara, 8.30 punct de intalnire: turda nr 116 ? daca mai e cineva prin zona si isi doreste sa vina la birou, sa se anunte, sa stiu pe cine astept.

 

P.S. ii amintim pe aceasta cale posesorului de intruder galben :P ca il asteptam cu nerabdare sa-si faca aparitia printre noi

 

asa ramane la 8.30 fix ne vedem pe turda la 116.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum iti ziceam Sebastiane, in afara de noi nu e nimeni interesat

:P

Nu stie lumea ce pierde. Basca am invitat doua trike-uri care sa deschida coloana la parada :makeout: Asa ca o sa fie fain :unsure:

 

 

daca nu si nu ma anuntati si pe mine cand e plecarea la breaza :makeout:

La Breaza se pleaca de la Snagov Parc, dupa ce se incheie parada motocicletelor. Nu te bagi si tu la parada? Ca FreeWind e mai frumos decat Pegaso :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yeah,right!

Cei care poseda motoare jmekere sunt provocati sambata ora 14.00 pe circuitul de la ciolpani. Dpmdv freewindu nu trece nici macar de aprilia pegaso 50. Ce sa mai zic de 125 sau 650 (motoare care sambata sunt pe coclauri/circuit). Sedinta de azi s-a terminat la 4.00 si s-au stabilit urmatoarele: unii pleaca la cheia altii la snagov -miting-ciolpani.

 

Cei care poseda motoare jmekere sunt provocati sambata ora 14.00 pe circuitul de la ciolpani. Dpmdv freewindu nu trece nici macar de aprilia pegaso 50. Ce sa mai zic de 125 sau 650 (motoare care sambata sunt pe coclauri/circuit). Sedinta de azi s-a terminat la 4.00 si s-au stabilit urmatoarele: unii pleaca la cheia altii la snagov -miting-ciolpani.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...