Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Mihaela, esti prietena mea cea mai buna si te iubesc...Dar mai mult imi iubesc propria-mi viata :cheers: . Si am impresia ca si jobul il iubesc mai mult...Daca stau sa ma gandesc sunt multe chestii pe care le iubesc mai mult decat pe tine si pe care le-ai distruge daca ti-as mai da inca o data masina :blbl: .Tu+Rox=antitalente...e bine ca tineti macar directia :banana:. E rau ca v-ati vorbit sa va apucati de scoala!!!!

 

Parca sambata nu ziceai asta....Imi amintesc foarte clar exclamatia: " da' tu stii sa conduci, fata!!!!! " ANTITALENT???? ha..am trait s-o aud si p'asta...baiatu', sunt chiar foarte talentata, si-ti pot demonstra cu proxima ocazie cand imi dai iar masina de serviciu :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Parca sambata nu ziceai asta....Imi amintesc foarte clar exclamatia: " da' tu stii sa conduci, fata!!!!! " ANTITALENT???? ha..am trait s-o aud si p'asta...baiatu', sunt chiar foarte talentata, si-ti pot demonstra cu proxima ocazie cand imi dai iar masina de serviciu :banana:

ASA ESTE. A AVUT PROFESOR BUN. CHIAR CONDUCE BINE. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca sambata nu ziceai asta....Imi amintesc foarte clar exclamatia: " da' tu stii sa conduci, fata!!!!! " ANTITALENT???? ha..am trait s-o aud si p'asta...baiatu', sunt chiar foarte talentata, si-ti pot demonstra cu proxima ocazie cand imi dai iar masina de serviciu :blbl:

 

 

Te indreptai cu 60 la ora spre un copac!!! Ce pana mea vroiai sa zic???? :cheers: :banana:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te indreptai cu 60 la ora spre un copac!!!

 

INTENTIONAT! ca sa vezi apoi maiestria cu care schimb brusc directia... Iti amintesti si plecarea cu scartz, cand te-ai proptit in bord si ti-ai facut cruce? :banana: Si cum rulam gratios prin/printre gropi, lin, fara sa se simta nimic? astept...

 

 

ASA ESTE. A AVUT PROFESOR BUN. CHIAR CONDUCE BINE. :cheers:

 

Adevarat graiesti! sar'na, domn' profesor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care se baga la intrunire de la Rasnov /index.php?showtopic=254923 ?

E posibil sa ne bagam noi, aprox 20 de motoare, care ne vom intoarce sambata de pe Translapina cu posibila cazare la Rasnov la Kronstadt Bikers Party. (in cazul care gashca nu voteaza sa ne oprim in Sighisoara, dar asta vom afla dupa sedinta de maine de la Arc, 19:30-20:00) :cheers:

 

Pentru cei care au lipsit de pe forum, vineri 5 sep 2008 se pleaca pe Transalpina. Pana acum s-au strans cam 20 de motoare. Se anunta o trupa super si distractie pe masura. Cei carora le este lene sa rasfoiasca in urma gasesc detalii aici. Vor fi motoare care vor pleca din Bucuresti spre primul punct de campare (Pestera Muierii/Baia de Fier) si vineri dupa-amiaza/seara. Tineti aproape si va pun in legatura :banana:

Editat de Dominator72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

but of course ca se mai tine! Cum altfel???

 

P.S. Pegaso e incomparabil mai misto decat Freewind :banana:

 

 

Freewind e monociclu la fel ca Pegasus???? ....Pegaso...Pegasus e firma de curierat!!!!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Freewind e monociclu la fel ca Pegasus???? ....Pegaso...Pegasus e firma de curierat!!!!! :cheers:

 

 

Deci sa inteleg ca tu nu esti capabil sa conduci nici macar un monociclu ? Spun asta ca si concluzie a cazaturii trase cu Pegaso, in rau, unde malul s-a dovedit prea greu de urcat pentru un pilot cu experienta, asa ca tine...

Nu de altceva, dar Pegaso saracu, chiar si ala micu' de 50, tot a urcat malul si a trecut de nenumarate ori prin rau, deci "chilotul" conteaza pana la urma... :banana:

 

l.e. 'ti-ar SF-u' de ras sa-ti fie...

Editat de SZERZO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super tari pozele, super plimbarica se pare :rolleyes:

cand o sa cresc mare o sa merg si eu in asa iesiri :D

 

ei dracie...da' acu' ce-ai de nu poti iesi cu noi? ti-am zis doar ca inainte de fiecare iesire anuntam pe forum, si asteptam doritori! sa te prind io ca nu vii data viitoare...bine!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci sa inteleg ca tu nu esti capabil sa conduci nici macar un monociclu ? Spun asta ca si concluzie a cazaturii trase cu Pegaso, in rau, unde malul s-a dovedit prea greu de urcat pentru un pilot cu experienta, asa ca tine...

Nu de altceva, dar Pegaso saracu, chiar si ala micu' de 50, tot a urcat malul si a trecut de nenumarate ori prin rau, deci "chilotul" conteaza pana la urma... :D

 

l.e. 'ti-ar SF-u' de ras sa-ti fie...

 

 

A fost malul prea fragil pentru grei ca mine si s-a surpat :D :rolleyes: :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumoase pozele :ph34r:

 

Ah ce fromos sunt pe moto :rolleyes:) .. shuvy sorry nene ca am intrat peste tine si ms ca ai avut grija :D ..

 

In fine se pare ca sapt trecuta a fost "intr-un fel" cand m-am intors an indoit janta fata si taticu a reusit sa dea cu moto in perete rupandu-i suportu de scarita/frana (dreapta) si indoindu-i cadru :D

.. de facut se face cum s-a facut si pana cum dar mananca timp ..

 

 

Apropo care mergeti la Sibiu la Red Bull RoManicks ? (s-ar putea sa ii fur dacia lu unchi-miu moto fiind unavailable)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io bag mana in foc ca pegaso e de vina :P

 

Stii mai multe decat vrei sa spui sau cum????? :rolleyes: :ph34r:

 

.. shuvy sorry nene ca am intrat peste tine si ms ca ai avut grija :D ..

 

 

Zii merci ca nu eram cu masina, ca pe motor n-am reflexe :P. Era sa ma sui putin pe bordura si mi-a venit sa strig: al dreacu tu de motociclist satanist :D

Editat de shuvyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...