Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ce frumoaseeee pozeeee! Dar...ce reprezinta??? :rock:

vrei sa-ti zic eu?.....moama d ce greu m-am prins...noroc k mi-am pus ochelari.....deci...in poze sunt 2 motorete una "cunoscuta"...una NU....si vreau repede se stiu cine e.......iar intr-una din poze e si OREYONU.... :) ......

:bounce: :laugh: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ehe...cand umbla Pitika p-aci nici nu stia lumea ce-i aia... :D

 

 

se pare ca asa e.. ma uitam pe aici si nu intelegeam cum de am reusit sa-i bag in ceatza pe oameni.. :rolleyes:

dar alinutza are dreptate cand descrie pozele... :lol: motoreta pe care nu o recunosti, e suza mea. :laugh:

iar pt restul care nu au ochelari.. deh.. cu iertare sa imi fie, dar lipsa lumina, lipsa aparat foto, lipsa .. multe altele dar nu mai le insir aici... :cheers: au iesit totusi niste poze ok, pt cei ce stiu despre ce e vorba, iar ceilalti.. pot intreba, ca nu-i cu suparare...

offf da' am scris nu gluma, cred ca e cel mai lung post al meu

 

oryon sexos mic ce esti, nu uita de filmul ala!!! pup

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah, termina cu adjectivele astea ca simt cum imi creste lantzu de aur la gat.

 

 

 

mrrrrrrrrr.............. :rolleyes:

 

asta e ultimul marait, jur, ca dupa aia iar se ia misu de noi ca facem mess pe forum!!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mrrrrrrrrr.............. :cheers:

 

asta e ultimul marait, jur, ca dupa aia iar se ia misu de noi ca facem mess pe forum!!! :lol:

 

 

care domne` ?...cine e mishu asta de care ziceti voi ? :rolleyes:

 

Se vede ca n-ai mai calcat de mult p-aici :D

Am un sentiment ca Misu n-o sa zica nimic, heh...

 

l.e. E groaznic afara...ghici cine-i cu motoru' la munca

 

mishu nu zice nimic ca mai bine bea o bere :D

......si uite asa am mai facut si io un post...la 1000 ce castig ? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca tot p'afara!!!

muultam mult pt plimbare!! a fost tare fain, desi a inceput nitzel ploaia. :rolleyes:

sexi rauuu!!! mrrrrr.... :cheers:

 

Mai traiesti?!??

 

Oryoane, nu uita ce am vb, da? Poate te prind si eu pe mess ca zilele astea......... apropo, de ce te plangi ca te descurci cu motoru... 25-30 de metri din grivita cu masina azi facuti in aprox 20 de minute si vreo 3-4 tigari... iti vine sa crezi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care domne` ?...cine e mishu asta de care ziceti voi ? :rolleyes:

 

 

 

mishu nu zice nimic ca mai bine bea o bere :lol:

......si uite asa am mai facut si io un post...la 1000 ce castig ? :cheers:

 

 

ce castigi la 1000? iti dau io un premiu "special"....bitch! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai traiesti?!??

 

Oryoane, nu uita ce am vb, da? Poate te prind si eu pe mess ca zilele astea......... apropo, de ce te plangi ca te descurci cu motoru... 25-30 de metri din grivita cu masina azi facuti in aprox 20 de minute si vreo 3-4 tigari... iti vine sa crezi?

 

Mah..nu ma plang ca ma descurc...ma plang de ce patesc in timp ce ma descurc, cum ar fi marele motor care mi-a intrat in oo incercand sa urc o bordura la unirii, si nevazand un crater acoperit de apa exact in buza trotuarului. Pleosc-Clang-Au.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah..nu ma plang ca ma descurc...ma plang de ce patesc in timp ce ma descurc, cum ar fi marele motor care mi-a intrat in oo incercand sa urc o bordura la unirii, si nevazand un crater acoperit de apa exact in buza trotuarului. Pleosc-Clang-Au.

 

Daca ai ajuns cu biju-urile pana la motor, e grav! Da ce, s-au scurs pa langa rezervor?! :lol:

Abea astept sa ne povestesti pa seara.

 

No ofence!

 

:rolleyes: :cheers: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: ...pitika scz k nu te stiu. :D ....dar sunt mai novice in bransa celor pe doua rotzi...sunt si eu pe aici ...prietena cu motociclistii.....

si fiindca tot veni vorba....sa stiti ca m-am gandit sa-mi vand kastravaki-ul,...("boilerul", "masina de spalat") :laugh: ....ca tot se apropie sf de sezon..si poate pana in primavara primesc vreo mostenire ..... :cheers: ....sa imi iau alta motoreta "mai mare si mai frumoasa" :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: ...pitika scz k nu te stiu. :D ....dar sunt mai novice in bransa celor pe doua rotzi...sunt si eu pe aici ...prietena cu motociclistii.....

si fiindca tot veni vorba....sa stiti ca m-am gandit sa-mi vand kastravaki-ul,...("boilerul", "masina de spalat") :laugh: ....ca tot se apropie sf de sezon..si poate pana in primavara primesc vreo mostenire ..... :cheers: ....sa imi iau alta motoreta "mai mare si mai frumoasa" :rolleyes:

concepe repede anuntul, baga-l pe bikeshop si pune linku' la semnatura, sa vada toata lumea motoreta! Si daca tot te gandesti sa-ti iei altceva anul viitor, inseamna ca avem de povestit si schimbat impresii diseara...si io am de gand sa mai fac o achizitie in sezonul urmator ( de vandut Aprilia insa, nici gand)

 

se strange lumea la birou diseara nu?

pai cum altfel? ne vedem diseara la birou dupa un 8-8 jumate incolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apel catre prieteni!

 

Dragilor, care aveti timpul necesar si placerea sa ma reprezentati si pe mine astazi (20 sept 2008) la un concurs de film organizat si desfasurat la Biker's Club Otopeni?

 

Voi participa cu un film realizat cu ocazia "Transalpina Enduro-Tour 2008" care a avut loc, cum probabil va amintiti, in perioada 5-7 sep 2008 (pentru mine in perioada 5-6 sep). :rolleyes:

 

Din pacate, eu sunt in Sibiu si nu pot ajunge, dar o galerie la fata locului ar fi mai mult decat binevenita! :lol:

 

Cu alte cuvinte, cine va merge, o poate face incepand cu ora 18:00; mergeti acolo (Biker's Club Otopeni) si intrebati de Mirela, careia ii spuneti ca il reprezentati pe "baiatul care e in Sibiu" :D Cu ocazia asta veti vedea/afla si ce "traznai" am facut pe Transalpina si prin imprejurimi :laugh:

 

Multam fain si sper sa ne vedem cat de curand! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...