Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Aduc sambata CD-urile ( sunt 2 ) cu poze, si vom avea nevoie de un laptop + stickuri/cd-uri/dvd-uri pe care sa isi copieze fiecare dezmatul de la Halloween 2009 :bow:). Va multumeste solutia? Daca nu, astept sugestii constructive :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Aduc sambata CD-urile ( sunt 2 ) cu poze, si vom avea nevoie de un laptop + stickuri/cd-uri/dvd-uri pe care sa isi copieze fiecare dezmatul de la Halloween 2009 :D). Va multumeste solutia? Daca nu, astept sugestii constructive :bow:

Mai mult decat acceptabila propunerea! Parerea mea :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aduc sambata CD-urile ( sunt 2 ) cu poze, si vom avea nevoie de un laptop + stickuri/cd-uri/dvd-uri pe care sa isi copieze fiecare dezmatul de la Halloween 2009 :bow:). Va multumeste solutia? Daca nu, astept sugestii constructive :alcy:

Pai le poate lua Sebi sau eu si sa le punem a doua zi pe Transfer.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

GASCA EU SUNT GATA DE ATAC - DRAGONUL LA FEL.

 

MAINE INCALEC DIMINEATA SI VA ASTEPT ACOLO CU DRAGONUL GIGEA SI GRATARUL PE POZITIE.

 

Am aflat ca Sorin Yamaha vine calare, la fel si Sorin Duracell. Masini sunt: Dan vine cu Golanul Nasu vine cu 307-le meu.

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dan vine cu Golanul

Golanul a intrat la apa si s-a transformat intr-un Matiz verde.Deh ....a facut buba si in weekend doarme in service.

Sper ca toata lumea stie ora si locul intalnirii de maine. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare dragii mei,

 

Va multumesc ca ati fost cu mine la bagarea Dragonului in barlog, INCA ODATA ATI FOST LA INALTIME ASA CUM DE ALTFEL STIAM!!!!

 

In afara de asta STIM FRATIOARE SA NE DISTRAM , SA NE SIMTIM BINE SI SA FIM UNITI SI ASTA INSEAMNA MULT!! :)

 

Mihaela si Dan - ASTEPTAM POZELEEEEEEEEEEE, SORINELE DE ASEMENEA - vreau sa vad cum stateam cu Dragonul in barlog.

Eventual le strangeti pe stikuri si vin joia asta cu laptopu si le si vedem/ salvam.

 

 

Asfalt uscat! :) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moartea caprioarei-de Nicolae GSXR

/index.php?showtopic=424478

 

Bogdanel ,multumim pt tratatie,placerea a fost si de partea noastra.Se pare ca dupa grele incercari prin care a trecut grupul, acesta incepe sa-si revina si sa fie "iarasi ce-a fost si mai mult decat atat"

 

Poze de la Biker's 3 ani

http://dl.transfer.ro/3ani_Bicker__s-cb908723c.rar

 

Poze Halloween de la Mihaela

http://dl.transfer.ro/Halloween09_Miha-f34e50ca7.rar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim, nenea Enduristu', multumim Mihaela! ;)

Mesaj completat

Nenea Enduristu', tin minte ce cauciucuri aveai la marea endureala de la Sibiu, de asta vara. Am mai fazut ceva cauciucuri asemanatoare aici:

De-aici te-ai inspirat? (Desi nu cred, ca baiatu' asta nu merge cu pasager :) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nenea Enduristu', tin minte ce cauciucuri aveai la marea endureala de la Sibiu, de asta vara. Am mai fazut ceva cauciucuri asemanatoare aici:

De-aici te-ai inspirat? (Desi nu cred, ca baiatu' asta nu merge cu pasager ;) )

 

De fapt eu l-am invatat ce stie dar cu pasager.El nu si nu ca vrea fara pasager,ba ca-i e frica,ba ca nu duce motorul,ce mai ....chicken.I-am zis-bai baiatule stiu ca nu ai BMW si d-aia ti se pare imposibil dar incearca macar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De fapt eu l-am invatat ce stie dar cu pasager.El nu si nu ca vrea fara pasager,ba ca-i e frica,ba ca nu duce motorul,ce mai ....chicken.I-am zis-bai baiatule stiu ca nu ai BMW si d-aia ti se pare imposibil dar incearca macar.

Dane, eu te inteleg si mi se pare corect cum i-ai pus problema. Am vorbit si eu cu el despre chestia asta si, fara sa aiba puterea de a ma privi in ochi, a recunoscut ca nu din cauza ca nu are BMW nu s-a dat cu pasager, ci pentru ca-i era teama! Da, ii era teama sa nu ia pumni in casca sau la coaste de la pasagera!!!! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.. a recunoscut ca nu din cauza ca nu are BMW nu s-a dat cu pasager, ci pentru ca-i era teama! Da, ii era teama sa nu ia pumni in casca sau la coaste de la pasagera!!!! ;)

 

Pfaaaaai de capul lui,pai nu i-am zis eu ca nu pe Cici i-o dau pasagera?Acum inteleg.Dar sa stii ca Cici nu da la cap.Da doar la ficat si rinichi.E adevarat ca mai da cu casca in ceafa uneori dar numai la stoppie :)

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...si am fost,si ne-am simtit bine.Multumim Adie.

Cu ocazia asta am pus la cale cu Lary si Mihaela ,planul de bataie pt. Mister Moto de Sambata. Pentru programul artistic al concurentului ne mai trebuiesc niste veveritze.

Fac apel la grupul vesel sa se prezinte Sambata in numar cat mai mare pt sustinerea lul Lary si a lui Dan CB.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prestatia lui Larry a fost de senzatie ( unii dintre spectatori s-au plans chiar ca ii dor falcile de la cat au ras ) , iar veveritele au fost super-ultra-mega -demential de haioase . Am ras sambata , am ras din nou cand am vazut filmuletzul ieri, si abia astept sa ajung acasa sa mai vad inca o data intrarea in scena a "Alexandrei" si "Danielei".

Mahna Mahna :crack:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...