Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

fratilor, faceti ce vreti.

 

distractie placuta la terasa.

 

Iti multumim frumos de ingaduinta de care dai dovada! :D Iti promitem ca ne vom distra copios. Inca o data iti multumim ca ne dai voie sa facem ce vrem, stapana!! :thanks: :welcome: Cu siguranta daca nu ne-ai fi dat voie am fi stat toti la colt si nu am mai fi iesit la terasa.. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salve :thanks: daca vrei va organizati si veniti cu totii cand vreti :D eu unu nu am cum sa plec chiar daca as vrea asa ca la orice ora sunt available dati un tel inainte si va primesc cu bratele deschise :crack:

Marti o sa imi scoate firele :agree: si o sa incep sa fac primii pasi :welcome:) tot pe marti incolo o sa imi vina si piesele la drujba :funny:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare fete si baieti, dupa cum intrunirea de la brasov e plictisitoare, eu va fac o invitatie la un gratar la voina, plecam vineri dupamasa, daca vreti sa mergeti puteti sa ma si sunati 0765 255 120, ce ziceti ?

Editat de stifferu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare fete si baieti, dupa cum intrunirea de la brasov e plictisitoare, eu va fac o invitatie la un gratar la voina, plecam vineri dupamasa, daca vreti sa mergeti puteti sa ma si sunati 0765 255 120, ce ziceti ?

Din pacate nu va pot onora :welcome: Inca ma mai lupt cu birocratia de la noi ca sa-mi inmatriculez mobra.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate nu va pot onora :welcome: Inca ma mai lupt cu birocratia de la noi ca sa-mi inmatriculez mobra.. :D

 

asta e , poate alta data !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati fost la Sniky unii din voi?

 

PROPUNERE:

 

 

ASTAZI VINERI - 22 IUNIE - LA ORA 21:00 NE ADUNAM IN CRANGASI LA METROU SA MERGEM LA SNIKY

 

CINE E PENTRU SI POATE SA POSTEZE ACI - SI DATI-MI DE VESTE CA SA NU VA ASTEPT DE JABA: Bogdan - 0722 375 125.

 

Aaa am uitat - anuntati-l si pe Sniky! ca o sa fie vizitat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati fost la Sniky unii din voi?

 

PROPUNERE:

ASTAZI VINERI - 22 IUNIE - LA ORA 21:00 NE ADUNAM IN CRANGASI LA METROU SA MERGEM LA SNIKY

 

CINE E PENTRU SI POATE SA POSTEZE ACI - SI DATI-MI DE VESTE CA SA NU VA ASTEPT DE JABA: Bogdan - 0722 375 125.

 

Aaa am uitat - anuntati-l si pe Sniky! ca o sa fie vizitat :welcome:

 

 

fost ieri. povestit, ras etc.

 

astazi brasov scrie pe mine CU LITERE DE TIPAR :D .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati fost la Sniky unii din voi?

 

PROPUNERE:

ASTAZI VINERI - 22 IUNIE - LA ORA 21:00 NE ADUNAM IN CRANGASI LA METROU SA MERGEM LA SNIKY

 

CINE E PENTRU SI POATE SA POSTEZE ACI - SI DATI-MI DE VESTE CA SA NU VA ASTEPT DE JABA: Bogdan - 0722 375 125.

 

Aaa am uitat - anuntati-l si pe Sniky! ca o sa fie vizitat :welcome:

 

eu vine....numa numa sa nu intervina ceva de neinchipuit :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok deci macar 3 o sa mergem azi la el. o sa vb si cu Misu sa vada daca poate veni si el. :welcome:

 

Important e sa-l anunti si pe Sniky :thanks: macar sa fie in tema. Am inteles ca nu poate iesi din casa insa e bine sa stie sa nu-i incurcam programul :crack:

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yello

:D ati sunat mai devreme ??? ca sforaiam ca purcelusu :welcome: .. daca nu aveti alte planuri va astept cu placere :thanks: numai sa imi ziceti cand veniti .. si sa va explic traseu :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insanatosire grabnica Sniky!!! Ma bucur sa te vad optimist si mai ai 1 zi pana scapi de extra weight!

abia astept sa-ti vad iar motorasu pe roti! si pe tine calare! :rock:

Sper insa ca "lectia" ai invatat-o si ca nu o sa-ti pretinzi mai mult decAT TREBUIE.

Fiecare avem o limita! unii o intuim altii o "cunoastem" in alte situatii.

 

MAI MULTA RABDARE CA O SA INVETI CEEA CE VREI! :moto: :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saptamana asta care veniti pe la terasa? Iar ne intalnim 3 oameni? Sau aveti de gand sa mai si iesiti din casa? Cu tot cu mobre eventual... :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

spuse mish cu noile numere tipand dupe udatura din belsug :moto:

 

Saptamana asta care veniti pe la terasa? Iar ne intalnim 3 oameni? Sau aveti de gand sa mai si iesiti din casa? Cu tot cu mobre eventual... :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca un batran slujbas ce sunt, semnez condicuta... :moto:

 

:rock: :wink:

Vezi bah foxule aici atitudine? Asa da... tu n-ai zis nici ca vii nici ca stai acasa..... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!

voi veni si eu de data asta, stau mai bine cu timpul liber.

nu am urmarit foarte atent topicul, stiu ca joia va intalneati la o terasa prin Agronomie parca.

cand, unde si la ce ora ne adunam saptamana asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!

voi veni si eu de data asta, stau mai bine cu timpul liber.

nu am urmarit foarte atent topicul, stiu ca joia va intalneati la o terasa prin Agronomie parca.

cand, unde si la ce ora ne adunam saptamana asta?

 

De obicei ora de intalnire era 19-19 30 insa evident, fiecare vine cand poate :rock:

Nu pot decat sa presupun ca si maine tot la Agronomie va fi intalnirea, asa a fost mai mereu (cu vreo 2-3 exceptii)

:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal ca tot la Agronomie :moto: Chiar langa strandul Tineretului e o terasa cu umbrelute Bergenbier si langa ea e o parcare incapatoare..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu rezerv mereu surprize ma :moto:

Vezi bah foxule aici atitudine? Asa da... tu n-ai zis nici ca vii nici ca stai acasa..... :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai ce ma oftic!!! nu am cum sa vin cu mobra din dotare din motiv de ...puii mei ghinion./ Omu care trebuia sa plece sapt trecuta in germanica sa-mi aduca 2 amarate de garnituri numa bine ca nu a plecat, asa ca mai am de asteptat iar ...o sa vb cu Clavi si daca nu pleaca sapt viitoare fdau comanda by my self ca nu mai am rabdare sa nu ma urc in saua proprie si personala.

 

Prin urmare - un biet Dragon rider cu Dragonul bolnav - o sa apeleze la un confrate sa fie adus la locul de intinlire a cavaleriei din : Crangasi, Banu Manta, 1 Mai etc..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai ce ma oftic!!! nu am cum sa vin cu mobra din dotare din motiv de ...puii mei ghinion./ Omu care trebuia sa plece sapt trecuta in germanica sa-mi aduca 2 amarate de garnituri numa bine ca nu a plecat, asa ca mai am de asteptat iar ...o sa vb cu Clavi si daca nu pleaca sapt viitoare fdau comanda by my self ca nu mai am rabdare sa nu ma urc in saua proprie si personala.

 

Prin urmare - un biet Dragon rider cu Dragonul bolnav - o sa apeleze la un confrate sa fie adus la locul de intinlire a cavaleriei din : Crangasi, Banu Manta, 1 Mai etc..

Deci te iau.. daca nu ploua, ca asa ti-ai exprimat dorinta :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...