Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Tu unde ai disparut aseara mey cojo??? Ca nici nu am vazut cand ai plecat :wink:

Placuta si vizita lui Cornel :rock: Felicitari pentru moralul totusi ridicat :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

well, pleased to meet you cojo, bine ai venit in gasca.

 

sniky, imi pare rau ca te-am ratat, n-am putut sa stau prea mult. poate ne vedem saptamana asta la o bere (bai za uei: ce mai e nou in zona ... crepusculara :moto: ? ).

 

p.s. shadowrider, iar tragi chiulul :rock: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rock: ehhh moralu fuse ridicat :| acum a mai murit oleaca si sunt intr-o mare dilema ma costa 2500 de euro sa arate ca inainte :| si in jur de 1500 sa o fac streetfighter (doua bece un bord electronic si restu cheala) si deci? oare merita sa o fac sau o vand pe bucati (la kg sau cum se mai poate vinde) si iau alta :| oricum nu vreau sa zic pa la motociclism .. bai da uei nu faceti accidente (SUNT PIESELE SCUMPE) :moto:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare baieti si fete!

 

voi numai pana la terasa va plimbati, de ce nu iesiti si din bucuresti? acum micsorez niste poze sa va arat cum a fost la voina, stiti ca v-am invitat, da?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ploaie

 

sambata dimineata ...

 

si mai usurel

 

distractia e in toi :moto:

 

padurea respira

 

si mai adanc

 

si ultimele siroaie

 

drumul spre Cuca

 

intrarea

 

clubul de drumetie ...

 

totemul binecunoscut

 

vederea din spatele cabanei

 

drumul de intoarcere

 

tot asa

 

pash pashh ...

 

apaaa

 

Legenda !

 

si sigur nelipsita pana ! :rock:

Editat de stifferu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Misto drumetia - l-am vazut si pe Axa pe acolo cand stateati la pana. :bounce:

Mosule treaba sta cam asa: noi ne intinlim joi seara 7:30- 9:00 pm fiecare vine cand poate cum poate. Iti dai seama ca de plecat de la ora aia spre o destinatie ca aia e exclus.

In afara de asta gasca asta care se strange la terasa e cam dotata cu turinguri sau vitezane, mai putin enduroaice, deci sa bag dragonul pe drum de munte... :lol: .

Insa noi am plecat pe asfalt pana la Giurgiu si in alte locatii .

Acuma mai tre sa pui in calcul ca lumea mai vrea si plecare in concediu, ca mai mere si la ceva nunti ( si e cu bani :lol: ) , ca mai are si mobra pa dreapta si tre reparata de nenea doctoru de mobre asa caaa...

Plus cand sunt mai multi oameni e mai greu sa-i sincronizezi pe toti pt o anumita actiune.

Oricum iti dai seama ca abia asteptam sa fugim din bucale pe 2 roti...da cand putem. :baldy: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu unde ai disparut aseara mey cojo??? Ca nici nu am vazut cand ai plecat :bounce:

 

Pai de la terasa am plecat inspre garaj...iar acolo am stat pana pe la 10, dupa care m-am tirat inspre casa , ca dimineata ma sculam f devreme si eram ca pe minus cu somnul..

 

ma revansez data viitoare :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

 

asa e, dar iti dai seama ca nimeni nu merge la drum cu cineva care piloteaza un minsk amarat, doar prietenii foarte apropiati, eu zic de plecat asa, doar doar , dar oricum o sa scriu aici de fiecare data cand o sa ies , eu mai ies si cu oameni cu motoare cu atas , deci nustiu ce sa zic , o sa vorbim aici ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu unde ai disparut aseara mey cojo??? Ca nici nu am vazut cand ai plecat :baldy:

 

Pai de la terasa am plecat inspre garaj...iar acolo am stat pana pe la 10, dupa care m-am tirat inspre casa , ca dimineata ma sculam f devreme si eram cam pe minus cu somnul..

 

si eu care ziceam ca am salutat pe toata lumea :bounce:

 

ma revansez data viitoare :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca pana la urma v-ati intinlit... macar veteranii.

Eu unul numar zilele pana imi vin garniturile ca sa-l fac gigea pe dl. dragon. :baldy: :lol: Macar de data asta am o certitudine ca este data comanda deja.

sorin56ro2001 - esti si ATV-ist?

Misu-le - unde pleci tata?

 

Hai :bounce: si ne vedem la drum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt, dar vad ca aia vin in fiecare joi...nu ca ai nostri :wave:

 

:lol:

 

 

bah, eu v-am intrebat acilea pe forum daca veniti joi si v-ati abonat nici unul in timp util, asa ca....ata ete.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...