Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

copilasii , este cineva pasionat de un transfagarasan in weekend`ul ce urmeaza? poate cu inoptare la cort si ma sacrific eu la gratar sa-l car

 

 

 

 

 

... voi luati berea :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de la pitesti-curtea de arges-transfagarasan drum naspa rau prea multe zguduieli------drum balea-fagarasi-brasov-ploiesti-bucuresti naspa intre fagarasi si brasov (se lucreaza la un sens de mers din loc in loc adica stai la semafoare in camp) restul drumului ok. atentie sunt multi ciumegi cu masini cu numere de italia care nu am nimic in comun cu mersul pe sosea (probabil obisnuiti din italia) asa ca stati si cu ochii in oglinzi si feritiva de ei.

 

bafta si drum uscat si fara ceata eu am avut parte de ceata la balea. :agree: :smoke:

 

daca vreti si ceva innoptare la cort va sugerez ca in drum spre cabana capra dupa ce treci de al 2-lea minitunel, pe stanga vei gasi o cabanuta din lemn parasita. se poate innopta super acolo.

Editat de catutza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Transfagarasan nu ma bag pt ca nu il recomanda nimeni.. Si m-am acrit de drumuri rupte.. In we asta eu merg la bulgaroizi, la Pleven, unde este etapa in Campionatul de Motociclism Viteza.. De la noi concureaza Pascota, din cate am inteles.... O sa plec, cel mai probabil, sambata dis de dimineata si petrec acolo o noapte la cort......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

off topic :D ahonen

 

Da mah ochelaristule, is io nebun, fie. Una, ca am vazut pe celelalte forumuri regionale ca lumea discuta si despre ce se intampla p-acolo si nu despre nasu'n fanta si cascada urlatoarea (apropo, te-a tinut cineva cu fortza in casa pana acu? urlatoarea si peles=aventura, man?). Apoi, daca Doamne fereste se curatza vreunu din zona, veti vorbi tot despre fanta si unde mai mergem noi ca incepatori azi?

 

Adica n-as avea voie pe acest topic mirific sa zic ca ala cu coada de r1 ma invita in plina intersectie crangasi cu ceahlau prin primavara la o liniutza asa ca-i fun?

 

Si sa nu mai pun la socoteala ca la anumite insistentze am ajuns la o mirifica intalnire cu distinsii de fatza

la suc si m-am plictisit de ma durea capu.

 

Repetati va rog daca topicul acesta este doar de intalniri la suc sau peripetzii pe la urlatoarea, pentru ca in acest caz va trebui facut altul (pe zona crangasi-giulesti) cu chestiuni serioase gen: reparatii, piese, dobitocu de kamikaze de langa blocul meu, excursii, garaje, cartieru "minunat" si altele

 

Io inteleg ca printre vechii in ale topicului, noi intr-ale motoarelor, exista o dorinta de nestavilit sa-si traiasca viatza pe care n-au avut-o pana acum. Dar daca tot e un topic despre zona, hai sa nu dam cu noroi in tot ce nu-i neaparat dixtractie.

Editat de ahonen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai veni mai des pe la terasa ai vedea ca se vb si despre altele: excursii in afara granitelor , peripetii , service moto aproape de casa ( edu asa am aflat de Clavi - un mecanic ffff,. bun) , probleme mecanice si modul de reparare( costuri, timp), sfaturi peretinente pt achizitionarea unui motor ( dr-ul pt mine), ajutarea unui nou membru in a-si procura echipamentul minim, d-ale cartierului, gagici...etc.

Nu este doar o intinlire ca intre babe ci se discuta chestii destul de serioase.

 

Din pacate tu de cand ai aparut pe acest topic ai avut numai reprosuri de facut si te-ai declarat vesnic nemultumit, daca vrei sa schimbi ceva ce nu-ti convine treci la fapte, deschide subiecte la masa despre ceea ce ai spus mai sus iar daca nu te simti bine "in gasca" nu esti obligat sa vii . :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da mah ochelaristule, is io nebun, fie. Una, ca am vazut pe celelalte forumuri regionale ca lumea discuta si despre ce se intampla p-acolo si nu despre nasu'n fanta si cascada urlatoarea (apropo, te-a tinut cineva cu fortza in casa pana acu? urlatoarea si peles=aventura, man?). Apoi, daca Doamne fereste se curatza vreunu din zona, veti vorbi tot despre fanta si unde mai mergem noi ca incepatori azi?

 

Adica n-as avea voie pe acest topic mirific sa zic ca ala cu coada de r1 ma invita in plina intersectie crangasi cu ceahlau prin primavara la o liniutza asa ca-i fun?

 

Si sa nu mai pun la socoteala ca la anumite insistentze am ajuns la o mirifica intalnire cu distinsii de fatza

la suc si m-am plictisit de ma durea capu.

 

Repetati va rog daca topicul acesta este doar de intalniri la suc sau peripetzii pe la urlatoarea, pentru ca in acest caz va trebui facut altul (pe zona crangasi-giulesti) cu chestiuni serioase gen: reparatii, piese, dobitocu de kamikaze de langa blocul meu, excursii, garaje, cartieru "minunat" si altele

 

Io inteleg ca printre vechii in ale topicului, noi intr-ale motoarelor, exista o dorinta de nestavilit sa-si traiasca viatza pe care n-au avut-o pana acum. Dar daca tot e un topic despre zona, hai sa nu dam cu noroi in tot ce nu-i neaparat dixtractie.

 

dear, what's your fucking problem? :moto: daca nu iti place acest topic, ce mai cauti pe acilea? rog un admin sau moderator ceva sa ia atitudine. in calitate de initiatoare a acestui topic, nu-ti permit sa strici un topic frumos cu bullshit si tensiuni. aici suntem in primul rand un grup de prieteni care, culmea, ne-am imprietenit datorita acestor suce. vrei sa ne cunosti, vino la terasa :D . vrei harta, meri la piata :hug: .

 

toate cele bune :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da mah ochelaristule, is io nebun, fie. Una, ca am vazut pe celelalte forumuri regionale ca lumea discuta si despre ce se intampla p-acolo si nu despre nasu'n fanta si cascada urlatoarea (apropo, te-a tinut cineva cu fortza in casa pana acu? urlatoarea si peles=aventura, man?). Apoi, daca Doamne fereste se curatza vreunu din zona, veti vorbi tot despre fanta si unde mai mergem noi ca incepatori azi?

 

Adica n-as avea voie pe acest topic mirific sa zic ca ala cu coada de r1 ma invita in plina intersectie crangasi cu ceahlau prin primavara la o liniutza asa ca-i fun?

 

Si sa nu mai pun la socoteala ca la anumite insistentze am ajuns la o mirifica intalnire cu distinsii de fatza

la suc si m-am plictisit de ma durea capu.

 

Repetati va rog daca topicul acesta este doar de intalniri la suc sau peripetzii pe la urlatoarea, pentru ca in acest caz va trebui facut altul (pe zona crangasi-giulesti) cu chestiuni serioase gen: reparatii, piese, dobitocu de kamikaze de langa blocul meu, excursii, garaje, cartieru "minunat" si altele

 

Io inteleg ca printre vechii in ale topicului, noi intr-ale motoarelor, exista o dorinta de nestavilit sa-si traiasca viatza pe care n-au avut-o pana acum. Dar daca tot e un topic despre zona, hai sa nu dam cu noroi in tot ce nu-i neaparat dixtractie.

 

Ia mai du-te mah in kilu' meu de forumist!!! :bounce:

 

We are back ....

Asteptam sa ne vedem joi buey astia plictisitorii .... speram totusi sa nu plecam cu dureri de cap :moto:

 

Bine ati venit dragilor :hug: Daca lipsiti joi va halesc!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

We are back ....

Asteptam sa ne vedem joi buey astia plictisitorii .... speram totusi sa nu plecam cu dureri de cap :bounce:

 

:D bine ati revenit. bagati si voi oareshce poze sa avem material de analiza pentru intalnirea de maine :moto: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta este stilul lui de a-si respecta prietenii, mai ales pentru cei care isi vand motocicletele. nu-l bagati in seama.

:D :bounce:

Editat de catutza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D bine ati revenit. bagati si voi oareshce poze sa avem material de analiza pentru intalnirea de maine :moto: .

Eu deocamdata nu m-am lamurit ce zi este ... mai trebuie sa dorm un pic, poze in numarul viitor

@amimagz: venim ca am auzit ca ti-a fost asa dor de noi incat faci cinste :hug: :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu deocamdata nu m-am lamurit ce zi este ... mai trebuie sa dorm un pic, poze in numarul viitor

@amimagz: venim ca am auzit ca ti-a fost asa dor de noi incat faci cinste :hug: :moto:

Haidi fata ca gasim noi de o bere :bounce: Numa' sa veniti!! :D

 

 

P.S.: Oare l-a prins pe nemernicul ala care gonea pe Giulesti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haidi fata ca gasim noi de o bere :bounce: Numa' sa veniti!! :D

P.S.: Oare l-a prins pe nemernicul ala care gonea pe Giulesti?

 

faci cinste mishule? la toata lumea sau ... e cu "circuit" inchis? :moto:

 

cred ca daca mere cu mig-ul are o sansa sa-l prinda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faci cinste mishule? la toata lumea sau ... e cu "circuit" inchis? :D

 

cred ca daca mere cu mig-ul are o sansa sa-l prinda.

:bounce: :moto: :hug: Exceptional!! :D

Stati sa vad intai daca imi intra si mie ceva bani pe card-ul ala... si daca e, dam si berica :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasati buey omul in pace, il puneti la cheltuiala asa fara nici un motiv :hug:

 

pai...omu' a lansat invitatia :moto: . si apoi vreau sa stiu si eu ce imi comand de baut maine: jack daniels sau apa plata :bounce: .

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faci cinste mishule? la toata lumea sau ... e cu "circuit" inchis? :D

 

 

pai...omu' a lansat invitatia :D . si apoi vreau sa stiu si eu ce imi comand de baut maine: jack daniels sau apa plata :moto: .

 

:D

 

Mi s-a pus doar o intrebare bre.. N-am lansat eu nici o invitatie :)

Nu recunosc nimic! Eram beat :bounce: :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...