Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ai vazut si tu starea "calutului" azi... de fapt de asta te-am si infometat :rolleyes:... dar las ca ma revansez io cu ceva... pana atunci va doresc distractie placuta in seara asta :crack:

post-26912-1198259692_thumb.jpg

post-26912-1198259703_thumb.jpg

post-26912-1198259715_thumb.jpg

post-26912-1198259722_thumb.jpg

post-26912-1198259857_thumb.jpg

post-26912-1198259873_thumb.jpg

post-26912-1198259895_thumb.jpg

post-26912-1198259913_thumb.jpg

Editat de fuzzy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai vazut si tu starea "calutului" azi... de fapt de asta te-am si infometat :blbl:... dar las ca ma revansez io cu ceva... pana atunci va doresc distractie placuta in seara asta :(

 

mersi :rolleyes: :rock: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai vazut si tu starea "calutului" azi... de fapt de asta te-am si infometat :)... dar las ca ma revansez io cu ceva... pana atunci va doresc distractie placuta in seara asta :)

 

:rolleyes: :crack: :rock: ce fetze!!!

:blbl: :(

merci mult!!!

zuper day!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai vazut si tu starea "calutului" azi... de fapt de asta te-am si infometat :blbl:... dar las ca ma revansez io cu ceva... pana atunci va doresc distractie placuta in seara asta :(

 

aia cu revansarea ne place foarte mult :) . o sa-ti dau o lista :) .

 

:rolleyes: :rock:

sunteti frumosi.....

 

invidiosule :crack: .

 

in alta ordine de idei, a fost o zi super. distractia de la ursu a durat fix...minute, pentru ca presupunea sa stam afara la minus 4 grade, asa ca am incalecat pe ticozaur si ne-am dus la mall, unde era cam inshis peste tot asa ca...am facut shopping la gima :) . dupe care fiecare s-a dus in vastele sale apartamente. eu m-am agatat de o sticla de salitos si de un castron de flocirele, la momentul ala cred ca pitika dormea dusa...ca un copil cuminte care nu este :) .

 

<small>--- Mesaj completat în 22 Dec 2007 15:04 -------------</small><br/>se baga care la film? la 16.00 incepe la mall din drumul taberei. mergem eu cu pitika. filmul e o comedie, "cat dureaza o casnicie".

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :D :D daaa pitika dormea dusa!!! :) da' de unde!!! long live salitos!!! :rolleyes: :crack: pacat ca am baut singure.. adik tu la tine si eu la mine... puteam sa facem o bauta!!!!

 

cat despre film... :P :D a fost fantastic, numai ca a fost altul.. charlie, talisman... something... :rock:

si gagica din fata cred ca si-o lua rau :) daca nu intorcea capul la timp!!! ti-arat ca am ciocanul la mine mereu!!!! :blbl: :(

 

--- Mesaj completat în 23 Dec 2007 02:21 -------------

:rock: :rock:

sunteti frumosi.....

 

:rock:

pupa fata pe zeze de o mie de ori!!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :) :D daaa pitika dormea dusa!!! :) da' de unde!!! long live salitos!!! :rolleyes: :crack: pacat ca am baut singure.. adik tu la tine si eu la mine... puteam sa facem o bauta!!!!

 

cat despre film... :D :P a fost fantastic, numai ca a fost altul.. charlie, talisman... something... :D

si gagica din fata cred ca si-o lua rau :( daca nu intorcea capul la timp!!! ti-arat ca am ciocanul la mine mereu!!!! :rock: :blbl:

 

 

pai eu ti-am zis sa urci la mine, dar mi-ai bagat faza cu dentistul :) . sa stii ca nu aveam ganduri necurate :rock: .

 

eram singurele gaitze care radeau cu gura pana la urechi la film, in rest in sala era o liniste mormantala. eu raman totusi la vorba mea ca nimerisem la un priveghi de cinefili :rock: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai eu ti-am zis sa urci la mine, dar mi-ai bagat faza cu dentistul :crack: . sa stii ca nu aveam ganduri necurate :) .

 

eram singurele gaitze care radeau cu gura pana la urechi la film, in rest in sala era o liniste mormantala. eu raman totusi la vorba mea ca nimerisem la un priveghi de cinefili :) .

 

:rock: :blbl: vorba cuiva drag... parca suntem pe mess aici... :( :)

 

can't wait until 6 o'clock pm.... :rolleyes:

 

--- Mesaj completat în 24 Dec 2007 14:03 -------------
merge careva la patinoar azi.. in jur de 19:00??? am zis sa testam patinoarul din cismigiu.. ce parere aveti???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hey.......dragii mei motherfuckers.......ICE va doreste sarbatori fericite!

distractie placuta pe unde va petreceti si aveti grija de voi..... :crack:

:rock:

si tie la fel ice-ule!!!

 

si tuturor de altfel!! HOHOHO.. MERRY X-MAS!!! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..cu X-mas ne omori, eh?? Da' Sarbatori fericite si un An Nou fericit nu-ti mai plac?? :blbl:

Toate cele bune, baieti si fete, si sa avem cu totii un an debordant de impliniri si evenimente placute, in care sa facem (impreuna sau separat) muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulti km pe doua roti, fara nici un incident sau accident!! :rolleyes: :rock:

:crack:

John

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Craciun fericit si la multi anus! (e-n latina)...hic! :rolleyes:

Era "anus nous" si nu e in latina, e in gaylingua.. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aoleuuu!!! dc ma omori domn'le???? :rolleyes:

 

 

..cu X-mas ne omori, eh??

 

In ideea ca nu suport sa se spuna Merry X-mas in loc de Merry Christmas :rock:... si oricum stiti foarte bine ca tuturor va doresc numai bine, cat mai multi km si cat mai multe portofele pline gasite pe strada... :crack:

 

l.e.: bai nene, vedeti ca io personal nu prea accept gay boys... la gay girls poate facem vreun compromis ceva dar... aveti grija copii :blbl:

Editat de fuzzy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...