Sari la conținut

Am Patit-o Si Eu - o4.04.2007


VladSpeed
 Share

Postări Recomandate

Bai handicapatule, s'a ales cu clavicula bulita dupa ce s'a dat o huiduma la el, nu cu un picior in ghips in poligon. :cheers:

 

Tu vezi'ti de top speedul tau de 80 kmh!Ai cazut ca prostul pe asfalt racait :moto:

 

 

:peace: consăteanul tău de la țară de acolo, s-a crezut pe forum Âşi l-a luat gura pe dinainte

 

iar tu bănuiesc că eÂşti expertul care a căzut la lukoil la bărcăneÂşti Âşi Âşi-a lăsat trotineta obosită acolo să scuipe țăranii pe ea :D

sau ăla e fra'su ....

 

vă pup pe toți 3, mai plimbați-vă cu hârburile nu vă mai luați de copii pe forum :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 158
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:bounce: consăteanul tău de la ţară de acolo, s-a crezut pe forum şi l-a luat gura pe dinainte

 

iar tu bănuiesc că eşti expertul care a căzut la lukoil la bărcăneşti şi şi-a lăsat trotineta obosită acolo să scuipe ţăranii pe ea :cheers:

sau ăla e fra'su ....

 

vă pup pe toţi 3, mai plimbaţi-vă cu hârburile nu vă mai luaţi de copii pe forum :D

 

 

Fix ala sunt.Ai auzit tu ceva barfitoare mica, dar nu e corect.E vb despre benzinaria de la cealalta iesire.Sunt curios ce ai fi patit tu daca ti'ar fi iesit un idiot in fata la 140 kmh.Dar stai ... nu ai cum, ciaparu' tau nu trece de 80 si asfaltul nu era racait in zona aia.

Crede'ma c'o sa ne intilnim, poponare!

Editat de fra'su
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fix ala sunt.Ai auzit tu ceva barfitoare mica, dar nu e corect.E vb despre benzinaria de la cealalta iesire.Sunt curios ce ai fi patit tu daca ti'ar fi iesit un idiot in fata la 140 kmh.Dar stai ... nu ai cum, ciaparu' tau nu trece de 80 si asfaltul nu era racait in zona aia.

Crede'ma c'o sa ne intilnim, poponare!

 

ciapăru meu, nu stă la reparat, prinde 140 lejer, adică MERGE înțelegi conceptul?

 

păi mie nu-mi ies mă că merg pe asfalt râcâit Âşi nu se bagă nimeni pe acolo, numai pe ghostrideri ca tine îi vânează conservarii :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum nici nu mai conteaza .fa-te bine si nu te lasa .cred ce ceea ce crezi tu conteaza mai mult decat parerea celorlalti.trebuie doar sa te gandesti ca doar tu controlezi acceleratia si frana asa ca doar de tine depinde viata ta. insanatosire grabnica si sa ne vedem sanatosi pe drum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

terto: intotdeauna suntem incepatori, mereu ne intalnim cu situatii noi in trafic, pe care le rezolvam mai mult sau mai putin bine depinde de aptitudini si inzestrari, deci mai easy cu selectia naturala, nimeni nu e perfect!

 

Fitzobaicarilor, bagati la cap ce a scris omul acesta mai sus, ca a scris BINE.

 

In rest, pana mea, sa vezi ce moaca face VladSPEED cand o citi adevarul de pe forum.

 

Mincinoasa mica :cheers: :D :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

totusi raman la dilema mea ... el cu ce motor a facut WHEELIE??? ca daca din povestea initiala in care pi..deleee il vanau pe el s-a ajuns la povestea adevarata in care el balosea dupa diferite cursante de acolo , presupun ca si acel wheelie facut cu fundul pe rezervor intra 2a pe R1 la 160 , a fost de fapt un cap compas spre o masina fara stuntu` de rigoare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai ce dracu despicati firu-n paishpe si nu ajungeti decat sa va injuratzi

 

sa inchida cineva topicul va rog, ca nu mai e nimic inteligent de spus aici!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OFFTOPIC : Azi trebuia sa ajung si eu prin ilioara sa o vad pe tanti ioana cum se da cu motoru p-acolo, i-am promis ca ajung, stiu..sorry ca n-am ajuns :cheers:

 

Dar : ia crapat lu` dezulica motoru de nshpe mii de ori , pana la urma a crapat de tot bateria, l-am facut intr-un final (multumim baiazid) !

 

ONTOPIC : Am auzit, repet : AM AUZIT doar, ca baiatul s-ar fi spart in figuri, asta e man ! Se mai intampla, grija cu gazul si dat drumu la ambreaj, si insanatosire grabnica !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu era clar de cand a intrat s-a spart in figuri, si nu e singurul de pe aici, cu astfel de comportament, intrati din curiozitate pe profilul lui de hi5 si o sa intelegeti :cheers:

Editat de BrokenWind
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut live scena accidentului, asta sa te puna pe ganduri cand o sa-ti iei o motoreta ceva, sa nu faci si tu ca femeile care vor una cat mai mare si mai tare!(stii tu ce) Ia un 250-400-500cmc maxim si 15000km sa nu o schimbi ca o sa ai ce invata de la ea.

Sanatate maxima si ai grija de tine si nu uita ca strada e o jungla...

post-1065-1175899227_thumb.jpg

post-1065-1175899253_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:peace: ...si sustin...eram de fatza cand s-a povestit :bounce: ,in rest...domnu "Spid"...tu sa fi sanatos.....

 

Si mai trist e faptul ca azi in poligon era plin de viitori "Spizi" (credeti-ma se citea R1 pe fata lor :( ), si-mi aduc aminte o replica a unuia dintre ei, spunandu-i INSTRUCTORULUI:"Frate...eu daca o las mai moale ma dezechilibrez....deci nu pot decat cu mana in gaz".... :moto: :D ...oare ce mai poti comenta?

 

Offtopic: Mihai....ma bag si eu la berea aia ce zici? :cheers:

 

Normal ca te bagi si tu la berea aia :-L Da' mai prin centru asa, ca daca vin pana la tine o sa traiesc cu senzatia ca am iesit la plimbare de weekend :lol:

 

ciapăru meu, nu stă la reparat, prinde 140 lejer, adică MERGE înțelegi conceptul?

 

păi mie nu-mi ies mă că merg pe asfalt râcâit Âşi nu se bagă nimeni pe acolo, numai pe ghostrideri ca tine îi vânează conservarii :D

 

Cred ca esti frustrat :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal ca nu esti de acord, doar trebuie sa te linistesti si sa crezi in continuare ca ai facut o alegere buna cu sportiva de 600 la inceput... Wrong!

 

Cum naiba sa nu vezi diferenta intre una de 400 si una de 600? Este mult mai usor sa gresesti pe una mai puternica decat pe una mai slaba, logic.

Eu nu cred, sunt sigur ca am facut o alegere buna.Oricum nu trebuie sa dovedesc nimanui nimic.Normal ca e mult mai usor sa gresesti pe una mai mica.EU nu am zis nimic de gresit in postul meu.Pur si simplu am spus ca daca ai constiinta si responsabilitate ,riscul sa patesti ceva din cauza ta se diminueaza.Iar cand am comparat 400 cu 600 am spus ca si aia merge cu 120 la fel cum merge si 600-le. Risc de accident la viteza mare este la fel.In fine, cine crede ca e mai bun 400 de inceput foarte bine.cine crede ca e bun si 600 pentru inceput e iarasi bine.totul depinde de rider.Stim toti foarte bine, ca pana in 5000 majoritatea sprotivelor sunt mielusei.

Asa ca ride safe si nu mai dati cu pietre unu in altu.

Editat de iurox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zise Pinocchio

Rambo în acțiune

Âşi cine Âştie ce alte pățanii mai are acest născut pentru a merge pe motor ...

 

hai băi lasă-ne, vezi-ți de alte alea

 

:cheers:

 

Patanii...in fiecare zi...dar...eu ma dau cu un MOTOR! Nu cu o bicicleta! Si...stii bine ca daca nu mergi...nu au cum sa ti se intample! Din pacate(pt. tine) dar din fericire(pt. mine) chair nu am avut niciun ACCIDENT! Cel cu bataia...se intampla si intre soferii de conserve! :moto: Cel cu pietonul...daca nu aveam reflexe(lucru care nu i s-a intamplat si mincinoasei mici) puteam sa dau peste el(ea) nu sa dea el(ea) peste mine dar oricum nu il pot numi accident! Si slava Domnului am facut si eu cativa zeci de km pe 2 roti! Si hai sa iti mai zic ceva: DA...SUNT FACUT PT. A MERGE PE MOTOR! Daca vrei...o iei pe mincinoasa mica de manuta...si veniti sa va dau cateva sfaturi! O sa va fie de ajutor pt. atunci cand o sa va luati...MOTOARE! :D :peace: Pana atunci insa...te sfatuiesc sa iti aranjezi perciunii aia gen Elvis...a...pardon David Gahan! You look very gay! Fata! :bounce:

 

Iar referitor la Irascibil...ti-am mai spus si inainte...incearca si tu sa te dai cu o MOTOCICLETA si ai sa vezi ce se poate intampla! Girlie Girlie

 

 

TRAIASCA SELECTIA NATURALA!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasă bărbate că de eram aÂşa chipeÂş ca tine :cheers: îmi ciumideau tovarăÂşii fumeia

 

cum ziceam, vezi-ți de ale tale că eÂşti penibil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci...te astept sa iti arat cum se merge pe moto???

 

sunt gata să învăț oricând de la experți :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te astept :peace: dar poate...totusi...iti faci ceva la perciunii aia! :cheers: :D :bounce:

 

sâmbătă, la Amkart. să ai bănuți la tine să te lase să intrii, Âşi să ne arăti ce Âştii.

să nu vii zdrențăros, să ai cască omologată la tine, geacă cu protecții, mănuÂşi cu protecții, pantaloni cu protecții Âşi bocanci/cizme de motor. promit că am să-mi tai perciunii, dar deja suntem mai mulți care vrem să-ți vedem "linia fricii" pe cauciucuri. be there.

Editat de UltraDM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: :D

tinere...am echipament dar....ce facem cu biletele??? ca nu pot sa fac demonstratie pe nimic! mai ales ca zici ca se anunta multa lume! :bounce:

 

P.S. Bocancii sunt pt. biciclete...nu pt. motociclete! Daca vrei sa ai incaltari adecvate incearca adidasi...cu sireturi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sâmbătă, la Amkart. să ai bănuți la tine să te lase să intrii, Âşi să ne arăti ce Âştii.

să nu vii zdrențăros, să ai cască omologată la tine, geacă cu protecții, mănuÂşi cu protecții, pantaloni cu protecții Âşi bocanci/cizme de motor. promit că am să-mi tai perciunii, dar deja suntem mai mulți care vrem să-ți vedem "linia fricii" pe cauciucuri. be there.

 

 

Bah poponare, hai sa ne dam pe strazi, prefer sa bag banii in benzina, nu in fite pe 5 curbe.Sau tu esti d'ala de sa da cu 140 pe circuit doar si in oras cade ca berbecu' pe asfalt racait?!?

Ne intilnim, iti reamintesc ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io nu mă întrec cu nimeni că n-am cu ce

dar voiam să văd expertul care are cu ce, ce Âştie să facă, să vedem dacă doar gura e de el

 

asfalt uscat reisărilor :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io nu mă întrec cu nimeni că n-am cu ce

dar voiam să văd expertul care are cu ce, ce Âştie să facă, să vedem dacă doar gura e de el

 

asfalt uscat reisărilor

 

 

in primul rand...nu ai c..e pt. ca esti gay! in al 2-lea rand nu ai moto ci ai o bicla! in al 3 lea rand...nu sunt expert....sunt doctor! da???

 

Si...ce ce dracu iti trebuie asfaltul uscat??? Cu bicicleta daca pici pe asfalt ud...nu patesti nimic! Lasa oamenii mari sa se dea pe ploaie! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...