Sari la conținut

Sistem Audio Pe Ij


megrez magic
 Share

Postări Recomandate

stiu pe cineva care are pe o Planeta 5! E din Bucuresti...

Daca te intereseaza iti pot da nr de tel. Da-mi un mesaj pe privat si-ti trimit nr lui de mobil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu are rost sa folosesti un amplificator cu alimentare diferentiala pt ca sunt o gramada de statii auto cu alimentare simpla la 12V .

Oricum trebuie sa schimbi neaparat alternatorul . Am vazut montat la un jupiter un alternator de dacie in locul dinamului dar a modificat si capacul din dreapta Propietarul e foarte multumit si zice ca nu se simte o scadere a puterii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

nu crezi ca ar fi mai simplu sa iti iei un discman?....serios, ai casca, esti pe motor, zgomot, investitie, deranj si nu vrem sa parem snobi.... ce ai vazut tu pe la tele, sa stii ca motociclistii aia nu au sisteme audio montate pe motoare, sunt doar niste soundtrack-ur ale filmului, melodii care au rolul de a te aduce cat mai aproape de momentele respective... B) dar, daca totusi te incapatanezi, da-i bataie, da-mi un mail si-ti voi trimite niste sheme...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e ultimul lucru de care are Ij-ul nevoie. Dupa viteza pe care o prinde si numarul de stopuri la peco ai tot timpul sa ascultzi muzica. Ma intreb ce o sa auzi cred ca doar galagie motorul e destul de galagios casca pe cap (facuta special sa diminueze zgomotele). Abia astept sa vad reactia pietonilor cind treci prin oras cu 2X200 watti. B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...