Sari la conținut

1 Mai


H3llriderr
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 132
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ne vedem maine diminieata, din cate am numarat suntem 5 motoare care plecam maine din Ploiesti la 7:15 ... max 7:30

 

asa ca ne vedem prin Bucuresti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne vedem maine diminieata, din cate am numarat suntem 5 motoare care plecam maine din Ploiesti la 7:15 ... max 7:30

 

asa ca ne vedem prin Bucuresti...

 

 

La cat se pleaca din Bucuresti si de unde?Am fi si noi alt grup din Ploiesti care vrem sa mergem!! :duel: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne vedem maine diminieata, din cate am numarat suntem 5 motoare care plecam maine din Ploiesti la 7:15 ... max 7:30

 

asa ca ne vedem prin Bucuresti...

Saracu ala care o sa mearga in spatele tau :duel: Ne vedem la mare :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si la mine a fost misto , am cautat nisipurile de aur cateva ore k am luat-o pe un drum care era inchis , l-am gasit dimineatza si seara am plecat in vama , da de voi nu am dat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost si noi...la balcic...frumos...cand oi descarca pozele va pun sa vedeti cum arata un ZX636 cu numarul prins de-un farash bleu cumparat din vama veche...ne-a intors bulgarul pt ca omu' avea numarul prins direct pe coada,aproape orizontal...ca la RACERI!!!...stiti voi... :ok:

...dupa ce luase si 6 puncte in Ro...tot pe treaba asta... :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-facem prezenta?

-s-a intors toata lumea...? si cine a facut poze daca poate sa le puna pe forum... :ok:

 

am si io cateva poze.. sa vad cum facem cu ele.. ca sunt 290 de poze :duel:))

 

BoneS ... ieri dimineata cand am strans cortu din vama.. am uitat cumva pe casca ta o bucata din cortu meu ?? :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si io cateva poze.. sa vad cum facem cu ele.. ca sunt 290 de poze :ok:))

 

BoneS ... ieri dimineata cand am strans cortu din vama.. am uitat cumva pe casca ta o bucata din cortu meu ?? :|

 

Salutare...

Bucata era pe casca mea ...acum cred ca e la Mircione :rock:

 

:duel:

Editat de BoneS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari,

 

Am ajuns si io cu bine, desi am tarat oamenii pe autostrada cu 100 la ora :duel:

 

Am si reparat motoru a doua zi, problema era penibila (tubu de la pompa de benzina la carburatoare era torsionat)

 

Vreau sa-i multumesc lui Martin pt grija pe care a avut-o de noi si pt rabdarea lui (dupa cum spuneam, l-am tarat cu 100 la ora :ok:)

 

Si acum cateva cuvinte despre Bulgaria:

 

Rulez!!! deci, ruleeeez!!! din toate punctele de vedere!

 

Cazare: 6 euro pe noapte de caciula intr-un apartament cu 3 camere cu toate dotarile necesare de la TV si 2 bai la frigider , prajitor de paine si masina de facut cafea!! aa... plus piscina da?????

 

Mancare: incomparabil cu ce se mananca la noi! la 3 leva, adica 1 euro jumate mancai pe rupte... plus ca mancarea era servita in 15 min max nu ca la noi (si asta la fripturi da??)

 

Oamenii si Orasele?: EXTRAORDINARI!!!! Nu tu manele, nu tu mizerii pe marginea strazilor, plaja curata , ce sa zic... in sfarsit m-am simtit turist pe un litoral frumos, nu ca la noi in Mamaia care e un fel de Lipscani dupa parerea mea....

 

In orice caz, nu o sa mai fac de acum incolo plaja la noi in tara, ci numi in Bulgaria, desi io sunt Constantean de fel!!! :rock:

 

 

Si acum pozele...Am facut putine ca nu am inca un card de memorie la aparatu foto, dar le-am postat pe toate pe http://www.dacmotors.ro

 

linkul este: poze 1 Mai 2007 din Bulgaria

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost frumos. Contrar legilor lui Murphy care spun ca ce incepe prost se termina si mai prost. Totul a fost bine.

 

Eu am reusit sa scap mobra in bezinarie unde s-a sunat adunarea pt inceperea excursie, dar din fericire a fost singurul eveniment neplacut.

 

In Bulgaria a fost frumos, mai civilizat ca la noi din pdv al preturilor (mai putin la nisipurile de aur unde s-a strans toata suflarea romaneasca si a reusit sa dea un aer de Mamaia statiunii).

 

 

Sa pun si eu poze:

 

post-10522-1178179651_thumb.jpgpost-10522-1178179800_thumb.jpgpost-10522-1178179861_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari,

 

Am ajuns si io cu bine, desi am tarat oamenii pe autostrada cu 100 la ora :ok:

 

Am si reparat motoru a doua zi, problema era penibila (tubu de la pompa de benzina la carburatoare era torsionat)

 

Vreau sa-i multumesc lui Martin pt grija pe care a avut-o de noi si pt rabdarea lui (dupa cum spuneam, l-am tarat cu 100 la ora :rock:)

 

Si acum cateva cuvinte despre Bulgaria:

 

Rulez!!! deci, ruleeeez!!! din toate punctele de vedere!

 

Cazare: 6 euro pe noapte de caciula intr-un apartament cu 3 camere cu toate dotarile necesare de la TV si 2 bai la frigider , prajitor de paine si masina de facut cafea!! aa... plus piscina da?????

 

Mancare: incomparabil cu ce se mananca la noi! la 3 leva, adica 1 euro jumate mancai pe rupte... plus ca mancarea era servita in 15 min max nu ca la noi (si asta la fripturi da??)

 

Oamenii si Orasele?: EXTRAORDINARI!!!! Nu tu manele, nu tu mizerii pe marginea strazilor, plaja curata , ce sa zic... in sfarsit m-am simtit turist pe un litoral frumos, nu ca la noi in Mamaia care e un fel de Lipscani dupa parerea mea....

 

In orice caz, nu o sa mai fac de acum incolo plaja la noi in tara, ci numi in Bulgaria, desi io sunt Constantean de fel!!! :wave:

Si acum pozele...Am facut putine ca nu am inca un card de memorie la aparatu foto, dar le-am postat pe toate pe http://www.dacmotors.ro

 

linkul este: poze 1 Mai 2007 din Bulgaria

 

Stimpy, plz, daca ai adresa si nr. tel ale lui martin, le-as vrea si eu, a fost SUPER BAIAT si merita toata stima noastra.(sunt cbr f3 negru). De fapt, mai vorbim pe la Ploiesti, cand mai ajungi. Oricum, am fost placut impresionat de Bulgaria, chiar daca nu am vazut foarte multe si ne-am grabit spre haosul din Vama. Pai, ar fi cazul sa ne gandim la urmatoarea iesire de anvergura?(o Grecie, un Brno? :duel: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rock:

 

A fost f frumos tot drumul (cam prost asfaltul prin unele parti) si spre surprinderea mea nu am vazut nici un 'roadkill' , decat un pescarus prin Varna :o decedat in intersectie.

Cat despre mancare si beutura pe saturate si pe bani putini nu mai comentez :wave: ....

 

Despre Vama Veche cea plina de aurolaci si ciorditori nu mai am ce discuta ... :duel: :blbl: , pacat mare pacat...parca nici carciumile nu mai sunt cum erau :ok:

 

Mi-a facut o deosebita placere sa va cunosc pe toti ...

 

Sper sa ne mai vedem in astfel de 'adunari' :ok:

Editat de BoneS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok:

 

Cat despre mancare si beutura pe saturate si pe bani putini nu mai comentez :rock: ....

 

Mi-a facut o deosebita placere sa va cunosc pe toti ...

 

Sper sa ne mai vedem in astfel de 'adunari' :duel:

 

 

data viitoare cand te prezinti la o masa in Bulgaria sa fi in fost de cel putin 4 zile in post negru! n-ai dat deloc randament! :wave:

ne vedem la niste beri !

bafta!

Editat de matematik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

data viitoare cand te prezinti la o masa in Bulgaria sa fi in fost de cel putin 4 zile in post negru! n-ai dat deloc randament! :wave:

ne vedem la niste beri !

bafta!

 

:duel:

 

Eh..am zis ca sa nu ma dau in petic de prima data :ok: cel putin la capitolul beutura,iar la haleu daca bagam la matz tot ce au adus aia pai ..ma luati cu targa (mai ales ca impresionez prin gabaritul meu :rock: )

 

Toate bune :blbl:

 

Cashcheta lu' Mex a facut toata treaba

 

Bravo lui :ok:

Si mai trebuie mentionata si Laura cu minunea ei pe doo roti :o

 

Bravos.....

post-3127-1178189477_thumb.jpg

Editat de BoneS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...