Sari la conținut

care veniti cu caprele la mare


Postări Recomandate

Cu drag va asteptam sa ne dam pe muntii Dobrogei, Delta si plajele salbatice situate la nord de Capul Midia (spre Periboina - Gura Portitei 0745 619 619 Adrian -Honda XR 400 R, Alex - CCM 404 E, Liviu si Madalin - Kawa KX 250, Otto - Yam TTR 600 E, Florin - Ktm 400 EXC, Stefan - Aprilia Pegaso 650 modifcata si Jean - Quad Yamaha Raptor 660

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In fiecare weekend sambata asta de ex..

Pegaso e modificata la motor, tobe si dezbracata de tot ce este inutil pe enduro pentru a o mai usura.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e in fiecare week poate venim si noi ( din bv ) odata :baldy:

 

Am vb cu cineva din bv si a zis ca a vb cu niste baieti din constanta care ia invitat sa se dea pe plaja... nust daca sunteti voi ?

Au vb cand a fost intalnirea la brasov. Cornel, adi , ei sunt baieti din bv de care ziceam... :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 years later...
  • 2 weeks later...
Dc79 stie cineva ceva de el?

Tizule, nu trecusera decat PATRU ANI de cand nu mai raspunsese nimeni pe topicul asta.. cum dracu' ai reusit sa-l gasesti?? :P

 

Funny, no response.

 

Intrebare: Cum pui cricu' in nisip?

Culci vita cu totu', nu te mai obosesti.. :D

 

Nu am astfel de experiente, dar am vazut multi care lasau roata spate infipta in nisip.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Funny, no response.

 

Intrebare: Cum pui cricu' in nisip?

il pui foarte simplu,il cobori cu piciorul cricul si te dai jos,il infunzi tu putin cu mana cat sa simti ca nu se mai ingroapa sub propria greutate si ai rezolvat balciul,e enduro ii gandit sa mearga si pe nisip(a mea are 140 de kile si nu se ingroapa),sau varianta mai fun....burn pana se intepeneste roata in nisip bine.

Am pus si poze ca sa intelegi mai bine

post-6413-1218580953_thumb.jpg

post-6413-1218581032_thumb.jpg

post-6413-1218581069_thumb.jpg

Editat de seby_mf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt din Tuzla si am un suzuki dr 650 si vreau sa ma dau si eu cu voi eventual va pot fi ghid pe aici ca sunt campuri frumoase mai ales malul ghiolului dati-mi un tel. cine e la mare si are chef de offroad 0722834768 pot veni in orice colt de litoral

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine plec la tulcea si sambata sau duminica revin,daca va incanta o plimbare off-road hai sa organizam ceva distractiv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

seby esti din constanta? eu nu am cu cine sa ma dau pe offroad haideti sa ne strangem mai multi macar odata sa iesim mai multi

 

Maine plec la tulcea si sambata sau duminica revin,daca va incanta o plimbare off-road hai sa organizam ceva distractiv.

 

 

Iesim Duminica? La 10 ar fi ok? In ce parte vreti sa o luam? In sud ca sa trecem prin Tuzla? Lacul Techirghiol?Propuneti traseu. Ar fi ok in trei.

 

sau varianta mai fun....burn pana se intepeneste roata in nisip bine.

Am pus si poze ca sa intelegi mai bine

post-7484-1218824944_thumb.jpg

 

I agree...

 

Iesim Duminica? La 10 ar fi ok? In ce parte vreti sa o luam? In sud ca sa trecem prin Tuzla? Lacul Techirghiol?Propuneti traseu. Ar fi ok in trei.

 

Iata si rezultatul:

Editat de sabyn23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...