Sari la conținut

Care Te-ai Imprastiat?


pantera
 Share

Postări Recomandate

Azi in jur de ora 15:00 am vazut in parcarea de la intersectia strazilor Circumvalatiunii cu Torontalului , Aradului, Lipovei si care mai sunt acolo, chiar in fatza la Mall, un motor spart urat de tot. Sper numai ca motociclistul e ok..... :duel:

Pozele sunt facute pe la ora 10 in seara asta.

post-4366-1178310675_thumb.jpg

post-4366-1178310725_thumb.jpg

post-4366-1178310739_thumb.jpg

post-4366-1178310761_thumb.jpg

post-4366-1178310773_thumb.jpg

post-4366-1178310785_thumb.jpg

post-4366-1178310796_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu stiu ce motor avea respectivul, dar accidentul a avut loc acum 3 zile, in afara timisoarei. la cum arata motorul e posibil sa fie el, dar nu am de gand sa intreb pe nimeni din apropiatii lui ce motor avea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu l-am vazut, dar de la departare si am crezut ca e unul ce si-a dat carenele jos...shiet, a cazut putin mobra aia...cine stie mai multe detalii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Accidentul la care ai dat tu link era langa Timisoara, pe cand motorul din poe era in Timisoara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Accidentul la care ai dat tu link era langa Timisoara, pe cand motorul din poe era in Timisoara

un prieten de-al celui care a facut accident langa timisoara a recunoscut motorul din poze..e acelasi..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Am vazut si eu motorul , e inca acolo. ma gandesc ca nimeni din familie nu mai vrea sa-l ia. Pana isi revine familia din soc propun sa facem rost de o dacie papuc si sa incercam sa dam de un preten sau apropiat de al lui sa-l ducem de acolo intr-o curte sau oriunde altundeva. Nu mi se pare ok sa ramana acolo..chiar daca e varza. Dati-va si voi cu parerea .

 

Ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vad logica! :D De ce sa duci un motor care a avut accident in afara Timisoarei,sa-l pui intr-o parcare din Timisoara....si ce parcare....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu stiu ce motor avea respectivul

 

E un Kawasaki GPX...

Ar trebui dus la om acasa. Sper ca el e OK.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Accidentat grav pe raza loc.Peciu Nou jud.Timis

[ Evenimente rutiere ]

La data de 30.04.2007, la orele, 18,40 pe Drumul Judetean 593 pe raza loc. Peciu Nou jud.Timis, conducatorul moto I.Svetomir de 21 ani din Peciu Nou, posesor al permisului de conducere categoriile A,B din anul 2006, conducand motocicleta Kawasaki proprietate personala, dinspre loc. Giulvaz inspre Peciu Nou, din cauza neatentiei in conducere a pierdut controlul asupra directiei de deplasare, a parasit partea carosabila acrosand un cap de pod si rasturnandu-se. In urma accidentului a rezultat ranirea grava a conducatorului motocicletei I.Svetomir.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...