Sari la conținut

Vatra Dornei - Intalnire moto - editia a 2-a


ricomuerte
 Share

Postări Recomandate

Motociclistii dorneni va invita la intalnirea prieteneasca de la Vatra Dornei - editia a 2-a, in perioada 16 - 18 august 2013. Petrecerea se va tine in aceeasi locatie ca si anul trecut. Atasez niste poze(facute astazi) cu locatia si cateva poze de anul trecut sa va faceti o ideee despre ce e vorba. Cu alte detalii o sa ne auzim cat de curand.

INTRAREA LIBERA :peace:

Editat de ricomuerte1981
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Una din cele mai frumoase intalniri moto la care am fost vreodata desi nu am putut sta mai mult de 24 de ore. Ceea ce va pot spune eu este ca locatia este superba, palinca a dracu de buna iar oamenii .... oamenii sunt deosebiti si ca acolo nu prea mai gasesti prin tara asta .

Organizatorilor le urez mult succes si la cat mai multe intruniri ca cea din 2012 . Eu cu parere de rau nu voi mai putea ajunge, nu ma asteptam sa programeze in august intrunirea si mi-am programat concediul in septembrie ca si anul trecut ...

Bafta si distractie maxima



Sa pun si eu cateva poze

post-46525-0-95032400-1372364807_thumb.jpg

post-46525-0-41764100-1372364808_thumb.jpg

post-46525-0-81880400-1372364808_thumb.jpg

post-46525-0-30389100-1372364809_thumb.jpg

post-46525-0-82125300-1372364809_thumb.jpg

post-46525-0-01520000-1372364811_thumb.jpg

post-46525-0-33353900-1372364812_thumb.jpg

post-46525-0-69928900-1372364815_thumb.jpg

post-46525-0-16853000-1372364819_thumb.jpg

post-46525-0-68593800-1372364820_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Una din cele mai frumoase intalniri moto la care am fost vreodata desi nu am putut sta mai mult de 24 de ore. Ceea ce va pot spune eu este ca locatia este superba, palinca a dracu de buna iar oamenii .... oamenii sunt deosebiti si ca acolo nu prea mai gasesti prin tara asta .

Organizatorilor le urez mult succes si la cat mai multe intruniri ca cea din 2012 . Eu cu parere de rau nu voi mai putea ajunge, nu ma asteptam sa programeze in august intrunirea si mi-am programat concediul in septembrie ca si anul trecut ...

Bafta si distractie maxima

 

Multumim de aprecieri. Pacat ca nu poti ajunge si anul acesta. Te asteptam prin zona cu orice alta ocazie, noi o sa fim aici.........Legat de adunatura, speram sa fie macar la acelasi nivel ca si anul trecut, fara prea multe ifose si pretentii......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va asteptam pe toti care vor si pot veni....cum spunea si morriss sper sa ne putem ridica la acelasi nivel ca anul trecut...

@Jerycho multumim mult pentru parerile foarte bune despre petrecerea noastra de anul trecut. Am mutat in luna august pentru ca in septembrie la noi poate sa fie temperatura si la 0 grade...deci speram sa avem vreme calda acum si fara ploi. E de inteles ca nu poti ajunge...oricum ca ai venit anul trecut din Constanta pana aici, e cel mai tare lucru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oof, iar am nunta

 

in miez de august, vremea super

NU SE PUTEA ANUNTA MAI DIN TIMP ???

R: nu, pai ce noi nu suntem romani?

 

Cam cu cât timp înainte să se anunțe? O nuntă în august se prinde cu 1 an sau 2 mai devreme? Trebuiau să anunțe prin 2011 că fac întrunirea din 2013?

 

Haide că deja o dați în ifose de copchil de bani gata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha ha .. eu asa am facut . Vineri dimineata/ziua drum Constanta - Vatra Dornei, seara mancat, distrat, baut la intrunire, sambata pana in pranz mancat distrat ( fara baut )si revenit din betie, participat la parada, dupa care calare pe motor iar si plecat catre zona Radauti-Prut unde am participat seara la o nunta .... deci ... se poate ( scuze pentru exprimarea telegrafica dar la ora asta nu prea se leaga propozitiile)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ar fi singura varianta...

Ifose? oare de asta isi anunta alte cluburi Intrunirile inca din iarna?

 

Si daca ti-as veni eu la filmat asa pe seara tinere Ciprian ce zici? Lasam pregatiri, cununii, filmam doar taraboiul de noapte.



incerc sa vin vineri, dar frumusetea de sambata ma face sa plec cu regret.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ceva similar si foarte fain se intampla tot in week-end-ul ala la Baiut, Maramures de cativa ani deja, la nici 200 km ... cum sa te imparti in doua ? pacat, astea-s intrunirile cu adevarat faine in ultima vreme ... nu se discuta de zona si imprejurimi care-s superbe in ambele cazuri

poate la anu' va intelegeti :) bafta multa !!!

 

/index.php?/topic/698871-rock-nroad-weekend-3/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Primirea motociclistilor, vineri 16 august, se face incapand cu ora 16.00.

 

Sambata vom organiza o parada prin orasul Vatra Dornei, insotiti de politie. Parada va fi la ora 12. Dupa parada vor fi si concursuri distractive, printre care si fotbal cu castile in cap J. In fiecare seara vom avea foc de tabara, distractie si voie buna.

 

Cazarea se va face la cort. Sper sa nu ma repet, INTRAREA LIBERA.

 

Sa ne auzim cu bine !


Pentru alte detalii sunati la unul din numerele:



Marius Rugina: 0740 026334

Puiu Lupascu: 0740 533855


Radu Rey: 0751 618303

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca totul decurge cel mai bine ajung de Vineri si in cel mai rau caz Sambata noaptea pe la 22-23-24. Chiar vreau sa ajung ca pare tentanta o astfel de intrunire pentru mine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In caz ca ajungi noaptea, sa ai un numar de telefon la indemana, pentru ca locatia este pe un drum secundar si poate indicatoarele nu o sa se vada asa de bine........te asteptam.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, fur eu de aici nr.de tel.pt.siguranta!!! Oricum am vreo 2 prieteni care o sa ajunga si ei si sper sa nu fie rupti pe cand ajung :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va asteptam cu drag....si rachiu normal! :alcy:



inca o poza pt orientare...o sa avem si 2 indicatoare la cele 2 intersectii... :peace:



Se vor putea servi mici, gratare, pizza (foarte buna), bere, vin, votka...cam de toate la rachie...preturile vor fi foarte bune. Sambata vom servi un GULAS din partea casei.

 

Sa ne vedem cu bine!!!



de la prima intersectie la intersectia cu drumul secundar sunt 2,2km apoi se urca tot inainte 600m.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...