Sari la conținut

Kawasaki EN500


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

pai puneti pozele sus, sa vada si okii nostrii...

 

Apropo de tobe, am speriat azi un politai din Brasov cand am ambalat langa el ... si oficial declar ca regret fapta comisa :(

 

Profitand de vremea frumoasa, am facut o excursie de 3 ore si ceva , in ritm alergat :ok: pe la 1 am plecat din Ploiesti pe Cheia, apoi Brasov, unde m-am dus pana la un magazin din oras. Era inchis, asa ca am intors repede inspre Ploiesti. La o intersectie in Bv era un politai mai dolofan care dirija circulatia, cand am trecut pe langa el, am schimbat a 2-a si am ambalat destul de violent ca sa depasesc un autobuz, am trecut pe la vreo 2 metri pe politist, dar tot a sarit cat colo, si am vazut in oglinda cum isi facea cruce in spatele meu :eek:

 

Pe aceasta cale imi cer scuze , n-am vrut sa-i provoc un infarct :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ia pune si pozele alea pana ies eu de la serviciu...

 

cam nasol, sunt in quarantine si nu pot posta nici macar o poza.

 

Black, a trecut mai mult de o luna de cand sunt in carantina...

 

Nu pui si tu o vorba buna?

 

Am trimis mesaj la Thomas, la admin,,,

 

Merci mult :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....Salutare, si mii de scuze k ma bag asa in discutziile voastre interminabile, dar am si eu o curiozitate, o intrebare simple defapt: Cam la ce pretz se vinde un EN 500 dinasta de care tot vb voi aici? Aaa, modelul de care intreb e di 1994 si e destul de accesorizat. Astept raspuns....

 

Asfalt uscat, cat se mai poate, si mii de salutari de la Cluj :ok:

Editat de aronbmw
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am promis, a trecut si ziua mea, am venit cu pozele cu bestia perlata candy apple red, courtesy of quarantined circel :ok:

 

 

 

Editat de sukhoi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am promis, a trecut si ziua mea, am venit cu pozele cu bestia perlata candy apple red, courtesy of quarantined circel :ok:

 

 

* 'ai sa-ti traiasca si sa te bucuri de el! (dar si el de tine!) si "la multi ani!".

 

arata cam cum visam eu cand eram mica :eek: ...buna treaba!

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* 'ai sa-ti traiasca si sa te bucuri de el! (dar si el de tine!) si "la multi ani!".

 

arata cam cum visam eu cand eram mica :ok: ...buna treaba!

 

Acum ai crescut si visezi la altele mai furioase? Deschide naibii messengerul ala sa nu mai scriu atata offtopic ca il urmez si eu pe circel in carantina. Iar. Si tin sa mentionez ca abia saptamana viitoare isi ia polishul final si ultimul strat de lac. Abia atunci se va vedea grozavia accordingly.

 

Circel:

 

 

Editat de sukhoi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite si niste poze dak tot suntem la capitolul asta, si apropo e de vanzare pt k am mai strans niste "eurolei noi" si asi vrea sa-mi iau ceva mai MARE. Stiti cum e vb ai k , o nevoie satisfacuta naste alta nevoie !

 

V-am salutat, Aron din Cluj (tel:0741207849) :ok: post-22049-1192655541_thumb.jpgpost-22049-1192655669_thumb.jpgpost-22049-1192655541_thumb.jpgpost-22049-1192655894_thumb.jpgpost-22049-1192655938_thumb.jpgpost-22049-1192655986_thumb.jpg

post-22049-1192655596_thumb.jpg

Editat de aronbmw
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@aronbmw: ai putea cumva sa pui niste poze detaliate ale sistemului de prindere de la comenzile avansate? am si eu o pereche de comenzi avansate si mecanicul nu are vreme sa mi le puna asa ca as vrea sa o fac eu. orice poza explicativa ajuta. deja am salvat pozele puse de tine pana acum, dar unele mai in detaliu ar fi extrem de utile.

multumesc!

 

id-ul meu: wudoo6666

Editat de daseth
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@daseth , Ok, am sa pun si niste poze mai detaliate, dar nu azi pt k sunt pe fuga..., plec in Italia si ma intorc luni. Deci de luni incolo, vei avea si pozele care sper sa-ti fie de folos :ok: , si scuze de calitatea imaginilor pt k sunt facute cu tel. mobil.

 

 

 

 

PS: ID mess : aronbmw , e-mail: aronbmw@yahoo.com , tel:0741207849 , mutzumit acu'? :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ah..nu trebuie sa ma multumesti pe mine :ok:

mi-am pus idul doar pentru ca si la pus si userul cu postul de mai sus.

din punctul meu de vedere poti sa le pui aici pe forum. am rabdare.

drum bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

id-ul meu e la profil. V-as arata si tobele inauntru fara site dar e inutil ca voi aveti alt model de EN. Din ce am vazut pana acum, doar eu si Puc avem modelul C.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor, va parasesc. Ne avem pe messenger, ne mai vedem pe la un bikers sau altul si ne mai auzim la telefon. Domnii admini si moderatori de aici sunt mult prea inteligenti pentru useri ca mine iar logica regulilor dumnealor ma depaseste intru totul. Salutari tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor, va parasesc. Ne avem pe messenger, ne mai vedem pe la un bikers sau altul si ne mai auzim la telefon. Domnii admini si moderatori de aici sunt mult prea inteligenti pentru useri ca mine iar logica regulilor dumnealor ma depaseste intru totul. Salutari tuturor!

 

Stati pe pace, o sa-l mai parasc eu ce face la motoreta ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

se doneaza de catre maria sa SUKHOI/ circel urmatoarele:

 

Husa pt KAWA EN 500 stare buna

 

Portbagaj (fara sissy bar) stare optica perfecta

 

Coburi, negri, cu tinte, fara suporti de prindere - stare buna

 

Sistem prindere pambriz :cheers: (fara parbriz) - adicatelea doar fiarele

 

propietarii de EN 500 au intaietate...

 

detalii pm la mine(circel)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se doneaza de catre maria sa SUKHOI/ circel urmatoarele:

 

Husa pt KAWA EN 500 stare buna

 

Portbagaj (fara sissy bar) stare optica perfecta

 

Coburi, negri, cu tinte, fara suporti de prindere - stare buna

 

Sistem prindere pambriz :cheers: (fara parbriz) - adicatelea doar fiarele

 

propietarii de EN 500 au intaietate...

 

detalii pm la mine(circel)

 

bravo, felicitari ca faceti asta, io personal nu am nevoie de nimic :)

 

un ventilator de la radiatorul de apa nu donezi ? :moto:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de curand mi-am luat suzuki savage, dar pe topicul cu savage nu prea posteaza nimeni . am o intrebare: cureaua de transmisie se intretine in vreun fel , exista ceva spray de dat pe curea, sau merge pana se rupe si dupa aia se schimba?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...