Sari la conținut

cateodata nu trage


DZU
 Share

Postări Recomandate

poate filtrul de aer e infundat? fa o tura fara el, de proba.

 

acum am vazut ce motor ai. doar e in garantie, du-te la magazinul de la care l-ai cumparat, doar nu vrei sa pierzi garantia.

Editat de cyborg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si care-i faza pit??? tu ce motocicleta sau scuter ai?? crezi ca la inceput era vestita firma ta de motocicleta daca ai?? :blink:  CE DACA-I FB MERGE BINE?? MERGE CARE-I BUBA???

Nu ,are el una de vanzare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu ce motocicleta sau scuter ai?? crezi ca la inceput era vestita firma ta de motocicleta daca ai?? 

 

Da tu crezi ca "firt bike" o sa fie o firma vestita ?!? :blink:

 

 

Nu ,are el una de vanzare.

 

Nu am .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai nene ce aveti cu omu aia e moto a lui si o iubeste ce voi ati inceput cu DR Big din prima o ia si omu mai usor pana se mai inalta si pe urma vedeti voi.

MOTOCICLETA CEA MAI BUNA E CEA PE CARE O AI O CONDUCI O DETII ETC.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hahaha... chill Dzu ca faci stop... de ce te oftici? Se stie clar ca FB face numai lucruri de kko...

diferenta este ca scuteru nu este facut de fb este facut in japonia de alta firma care se zice ca lucreaza sub licenta honda. doar partile de plastic sunt ansamblate in romania. si sa stii ca merge f. bine. si sunt f. multumit de el. in afara de filtru de aer care trebuia curatat nu am avut nici o problema. am un prieten cu piaggio skiper su sa stii ca merg cam la fel la viteza un pic ma ia el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu se stie niciodata. nu uita ca si bill gates o inceput intr-un garaj si o ajuns cel mai bogat om din lume.

 

asta pentru ca exista amarati care ii folosesc janghina aia de windoza si le e lene sa invete oleaca de linux :blink:

Editat de Nobloody
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

salut DZU!!

mi-am luat si eu un scuter FB de 125 deluxe!

am mers doar 40 km cu el (nu la ora) astept sa imi iau permisu (luni depun dosaru la politie) il inmatriculez si gata!

Acum merge ca ala de 50 pe care l-am avut dar cei de la magazin mi-au spus ca trebuie sa-si dea drumul motoru ca e strans bla bla bla...!

Cum merge? viteza max cu care ai mers tu,? turatiile la motor?

 

mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...