Sari la conținut

MARS MOTO FORMATIA PHOENIX


Lope
 Share

Postări Recomandate

In data de 3 MAI ora 17:00 Formatia Phoenix impreuna cu cluburile Chopper Academy - Dac Motors - Timisoara Biker's vor organiza un mars al motociclistilor si al masinilor de epoca . Coloana va fi condusa de Nicu Covaci.

 

Traseul va fi urmatorul

 

Piața Presei Libere (adunare parcare Casa Presei Libere) – Piața Arcul de Triumf – bd. P.D. Kiseleff – Piața Victoriei – bd. Lascăr Catargiu – Piața Romană – bd. Gh. Magheru – Piața 21 Decembrie 1989 – bd. I.C. Brătianu – Piața Unirii - bd. Unirii – Piața Constituției (oprire).

 

Dupa finalizarea marsului va avea loc o petrecere la Beraria Germana - Becker Brau (str. Turturelelor nr. 11, sector 3, Bucuresti) impreuna cu membri legendarei trupe Phoenix, unde vom deschide Fun-Clubul Phoenix si vom avea parte de un concert extraordinar T.M. Stevens si formatia Phenomenon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 121
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

In data de 3 MAI ora 17:00 Formatia Phoenix impreuna cu cluburile Chopper Academy - Dac Motors - Timisoara Biker's vor organiza un mars al motociclistilor si al masinilor de epoca . Coloana va fi condusa de Nicu Covaci.

 

Traseul va fi urmatorul

 

Piața Presei Libere (adunare parcare Casa Presei Libere) – Piața Arcul de Triumf – bd. P.D. Kiseleff – Piața Victoriei – bd. Lascăr Catargiu – Piața Romană – bd. Gh. Magheru – Piața 21 Decembrie 1989 – bd. I.C. Brătianu – Piața Unirii - bd. Unirii – Piața Constituției (oprire).

 

Dupa finalizarea marsului va avea loc o petrecere la Beraria Germana - Becker Brau (str. Turturelelor nr. 11, sector 3, Bucuresti) impreuna cu membri legendarei trupe Phoenix, unde vom deschide Fun-Clubul Phoenix si vom avea parte de un concert extraordinar T.M. Stevens si formatia Phenomenon.

 

 

Superrrrrrrrrrrrr

 

Iar petrecem se pare... :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tentant. Cred ca o sa trag tare sa ma intorc din tara ca sa prind eventul de la inceput.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa putem fi prezenti!Macar Sebi ca tot e al vostru.E un super eveniment asta ! Brava!!!! :blink:

 

Prezenta. Iti aduc si portavocea, privighetoarea mea! :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alaturi de noi se vor afla si membri M.C. Valah Targoviste .

 

 

RESPECT

 

Venim venim-direct din Bulgaria!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prezent..prezent...fie ca vin si pe jos :wink:

V-am tzucat ,numa'bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca multi o sa venim direct din Bulgaria. Si o sa venim murati de ploaie din cate se pare :wink:

Noi venim direct din Timisoara :wink: dar daca este ceva intalnire faina putem veni prin Bulgaria.Puteti da niste detalii,va rog,despre intalnirea de acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi venim direct din Timisoara :wink: dar daca este ceva intalnire faina putem veni prin Bulgaria.Puteti da niste detalii,va rog,despre intalnirea de acolo?

 

Sorine stiu eu o scurtatura din Timisoara pe la Apasu cu o seara inainte.... nu de alta dar sa mergem la parada gata pocniti :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi venim direct din Timisoara :D dar daca este ceva intalnire faina putem veni prin Bulgaria.Puteti da niste detalii,va rog,despre intalnirea de acolo?

Puteti lua in calcul si plecarea duminica dimneata de la Garnic. Iesiti la Moldova Noua, de acolo mergeti pe clisura pana la Orsova, Craiova, Pitesti...Buc. E mai scurt si aveti si cea vedea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi venim direct din Timisoara :D dar daca este ceva intalnire faina putem veni prin Bulgaria.Puteti da niste detalii,va rog,despre intalnirea de acolo?

 

Pai nu e chiar o intalnire (sau cel putin nu stiu eu), dar stiu si mai si aflu despre tot mai multi motociclisti care aleg ca destinatie de 1 mai Bulgaria.

Eu am devenit 'fan' anul trecut dupa cateva drumuri acolo si mai stiu destui.

 

Daca nu ne ploua tare, pe 3 mai ruta va fi Nessebar - Giurgiu - Bucuresti - mars - acasa... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorine stiu eu o scurtatura din Timisoara pe la Apasu cu o seara inainte.... nu de alta dar sa mergem la parada gata pocniti :D

 

Ne vedem la Apasu in 2 seara :D

 

 

Puteti lua in calcul si plecarea duminica dimneata de la Garnic. Iesiti la Moldova Noua, de acolo mergeti pe clisura pana la Orsova, Craiova, Pitesti...Buc. E mai scurt si aveti si cea vedea.

 

Prietene,din pacate nu putem pleca duminica dimineata fiindca vom ajunge tarziu.Nu-ti fa griji,vineri seara suntem la Garnic,chefuim si sambata dimineata plecam spre Bucuresti.Poate facem Clisura Dunarii pe malul sarbesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene, din pacate nu putem pleca duminica dimineata fiindca vom ajunge tarziu.Nu-ti fa griji,vineri seara suntem la Garnic,chefuim si sambata dimineata plecam spre Bucuresti.Poate facem Clisura Dunarii pe malul sarbesc.

 

daca nici timisoarenii nu stiu unde este Garnic, le explic eu: de la garnic, sa faci clisura pe malul sarbesc in drum spre bucuresti ai doua variantre:

1 ) ori te intorci din drum pana la Kladovo, Kuvin, treci podul si vii inapoi (ocol de peste 200 km)

2 ) ori treci dunarea inot cu mobra deasupra capului sa nu se ude, ca si Winetou pusca.

 

nu uita intrebarea:

la ce este timisoara pe locul 3?

 

raspunsul dat de prietenul nostru timisorean:

la orice !

 

in numarul de astazi, la geaografie !!!

 

atentie, acesta este un post special intre mine si Violet ! stie el de ce !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne vedem la Apasu in 2 seara :)

 

 

 

 

Prietene,din pacate nu putem pleca duminica dimineata fiindca vom ajunge tarziu.Nu-ti fa griji,vineri seara suntem la Garnic,chefuim si sambata dimineata plecam spre Bucuresti.Poate facem Clisura Dunarii pe malul sarbesc.

 

 

In cazul in care aveti stickere "Moto in trafic/Atentie la moto", putem distribui impreuna cu pliantele noastre(programul festivalului/pliant turistic Garnic/pliant turistic Ch Nerei) la Garnic. Ce parere ai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...