Sari la conținut

dead_man_walking

Super Membru
  • Număr conținut

    5.401
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de dead_man_walking

  1. fara criticii sai de baza, naratziunea nu ar fi evoluat intr-o asemenea directzie fascinanta :ok: inainte sa devina mare narator al forumului venea des pe la etrusco. da de cand e celebru nu ne mai baga in seama :ok:
  2. acolo te duci tu!!! las mah ca vin shi-n jukebox dupa ce strang semnaturi pentru petitzia lui alex in etrusco!!!
  3. ca sa reusheshti sa ajungi, baga un ochi aici: www.cfr.ro sau exista maxi taxi cu plecare din ora in ora!!! tz-ai programat examenu pt carnet!!! Max nu are voie sa cante decat daca se urca pe scena!!! in deschiderea motorockului
  4. de unde se iau femeile??? glumeam!!! ne vedem in etrusco direct!!! la o bere, un suc, cine nu a semnat pentru alex poate sa o faca in etrusco, vin eu cu tabelul de semnaturi!!!
  5. welcome back!!! oricum nu mai conteaza, am trimis deja un mail la politzia capitalei!!! oricum, pe moped maxim amenda potzi primi daca bei o bere-doua!!! ce legatura are carnetul cu bicicletele!!!
  6. am vazut una prin bucureshti prin zona domenii!!! stai la panda shi intreaba-l!!
  7. du-l la bebe -- aka -- kombat!!! ca-tz prinzi nasu shi nu mai potzi sa-l scotzi da e cam ocupat in perioada asta!!!
  8. gaseshti daca shtii sa cautzi da doar biciclete!!! care au demaraj o pereche de picioare puter cum a spus lumea mai sus: mai bine o japo de acu 10 ani decat un first bike nou!!!
  9. mare pacat!!! nu se poate sa lipseshti de la motorrock!!! :silverpistons:cine o sa cante???
  10. :baldy: cam putzine detalii, da ashteptam pai ce mai ashteptzi!!!! e frumos afara ai fost anu trecut??? ca lume o fost destula da niciodata nu e indeajuns
  11. cred ca e ocupat ca a venit primavara :P sau shi-a uitat parola de la cont nea conserva, venitzi in etrusco shi dupa o bere doua o sa va aducetzi aminte da sa venitzi cu mopedu nu cu motoru ca nu e permis sa conducetzi sub influentza bauturilor alcoolice nu de alta, da d-abia a venit primavara shi ar fi pacat sa avetzi carnetul suspendat
  12. doar in zbor, ca pe autostrada sigur nu ramane!!!
  13. d-asta :baldy: oi fi tu!!! da tzepari e satula lumea!!! lichid de baterie gaseshti la orice benzinarie!!!
  14. ce comic tzine-tzi limba dracu acas!!! ca nu ne tragem de shireturi _|_
  15. iote de ce vrea sa dea inapoi kilometraju :baldy: /index.php?...1&st=&p=entry tu ai cerut un forum al politziei
  16. http://www.politiarutiera.cta.ro/ uite aici forum al politziei shi lasa acasa vraja ieftina :baldy: ca de shmenari e satula lumea!!!
  17. http://www.carefreecustomcycles.com/models.html Beast Chopper 300 Pro-Street 300 Old School Bobber mai multe poze la: http://www.carefreecustomcycles.com/gallery.html
  18. NU AVEM NICI O PROBLEMA CU KILOMETRAJUL!!! in cel mai rau caz, poate fi un element important: IA UITE CATZI KM AM FACUT EU ANUL ASTA!!!
  19. http://www.wildwestmc.com/index.html GUNFIRE VIGILANTE DRAGOON
  20. de ce vrei sa dai kilometrajul inapoi??? ca daca o vinzi shi ala descopera e caz penal
  21. itzi cumperi un model identic de scuter dar cu kilometri mai putzini in bord shi ai rezolvat problema
×
×
  • Creează nouă...