Sari la conținut

dead_man_walking

Super Membru
  • Număr conținut

    5.401
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de dead_man_walking

  1. veste buna/veste rea... vestea buna este ca vine....m-a sunat Foxu' shi mi-a zis... vestea rea este ca ma costa....mult pentru perioada asta! veste buna este ca am babacii care ma sustzin.... veste rea...pentru o perioada voi fi nevoit sa reduk numarul de beri consumate... dnepra moare, traiasca shadow-ul! p.s. va scriu eu, Joe Black, din lene pentru a schimba nick-ul...
  2. www.bikez.com la unele modele zice shi top speed
  3. toate scuterele de 125 au 2 locuri iar la viteza maxima nu e prea mare diferentza!!!
  4. seamana de departe in alta parte nu avea un sa puna topicu asta!!! trotineta se apropie cel mai mult de scuter
  5. frumoasa jucarie!!! s-o stapaneshti sanatos!!! ai mare grija in trafic shi la gropi!!!
  6. atunci, vreau shi eu K&N!!! ideea e ca eu pot sa iau filtre MANN la pretz de importator, fara nici un adaos shi sigur nu costa 140 RON!
  7. e vreo diferentza calitativa intre ele??? io am zis ca mann gaseshti mai ushor in romania!!
  8. gaseshti shi in romania, nu tre neaparat sa le comanzi direct de la producator!!! cel mai ushor de gasit sunt cele produse de MANN
  9. teortetic!!! practic: Acesta pagina este in constructie !
  10. google zice ca nu!!! da daca o sa mi se permita o sa fac eu poze shi le pun aici!!!
  11. din cate am auzit, s-a terminat promotzia!!! mi-am luat shi eu de acolo ciocate cu 600.000 plus o pereche de bocate gratis pt pretena !!! o sa trec shi pe la Kustom Kulture ca-s curios! nici nu shtiam ca exista magazin specializat pentru cei care doresc sa cumpere "prostii" d-astea!!! sper ca au vanzare buna!!!
  12. mah nene, am examene zilele astea!!! :crack: o sa pun pozele in curand!! itzi dai seama ca daca stau eu la gratar, o sa plateshti micii shi friptaniile!!!
  13. felicitari!!! io nu am mai spalat scuteru de cava vreme ( vro 3 luni ) asha ca apreciez efortu'
  14. la tg muresh, unde eshte inmatriculat pe leasing, se pare ca s-a bulit matritza de facut numere de inmatriculare!!! asha ca io am facut numaru din carton!!!
  15. din pacate, in trista zi de azi, un nene politzist mi-a luat talonu' shi mi-a dat dovada fara drept de circulatzie!!!
  16. drum nu tzi-ai croit!!! shi mai lasatzi gardu omului in pace! acolo era moto cand am facut poza mersi!!! iarna ce vine dau tot jos de pe ea shi-i vopsesc cadru shi rezervoru, carenele etc, ii refac instalatzia electrica shi dup-aia daca om avea bani punem diverse pe ea!!!
  17. observashi!!! cu greu am putut sa plec acasa azi din etrusco!!! era o don'shoara mica care nu vroia sa se dea jos de pe shadow!!!
  18. mult mai bine decat anu trecut la categoria DOMNISHOARE peste vro 2 ani o sa fie dezbracate de tot!!!
  19. da, acolo e !!! numai ca eu l-am cumparat exact acu 6 zile!!!
  20. io ma refeream la darian!!! oricum era o gluma!!! adica cum!!! :D motoru l-am cumparat din banii mei!!! :D
×
×
  • Creează nouă...