Sari la conținut

Accidente


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salve,

dar ce s- aintamplat?

sper ca nu a avut accident

da mai multe detalii

O masina nu s-a oprit la STOP, si m-a lovit lateral in intersectie. (coziei - al.v.voievod)

Motorul e destul de amortizat.

Echipamentul a facut datoria, am scapat cu fisura la picior si niste contuzii zdravene.

 

uff,

ocs.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve,

O masina nu s-a oprit la STOP, si m-a lovit lateral in intersectie. (coziei - al.v.voievod)

Motorul e destul de amortizat.

Echipamentul a facut datoria, am scapat cu fisura la picior si niste contuzii zdravene.

 

uff,

ocs.

 

Bine ca nu au fost urmari mai grave, loviturile din lateral de obicei sunt destul de nasoale pt picioare.

Insanatosire grabnica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve,

O masina nu s-a oprit la STOP, si m-a lovit lateral in intersectie. (coziei - al.v.voievod)

Motorul e destul de amortizat.

Echipamentul a facut datoria, am scapat cu fisura la picior si niste contuzii zdravene.

 

uff,

ocs.

 

 

ai grija de tine

imi pare rau pt ce s-a intamplat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve,

O masina nu s-a oprit la STOP, si m-a lovit lateral in intersectie. (coziei - al.v.voievod)

Motorul e destul de amortizat.

Echipamentul a facut datoria, am scapat cu fisura la picior si niste contuzii zdravene.

 

uff,

ocs.

 

multa sanatate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve,

aveam treaba in zona si am auzit sirenele

Mai ai poze? Sa pun la CV-ul :D

 

cine de unde venea? care a fost de vina?

Eu mergeam pe Coziei, drum prioritar. Peugeotul venea pe Al.V.Voievod, si nu s-a oprit la STOP (ce se vede langa politist).N-aveam cum sa evit, , motorul a zburat 8m in lateral, eu aprox 4m, cred ca avea minim 40km/h.

Tinand cont ca nu s-a oprit la STOP, vina este a lui.

 

uff,

ocs.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve,

 

Mai ai poze? Sa pun la CV-ul :D

 

 

Eu mergeam pe Coziei, drum prioritar. Peugeotul venea pe Al.V.Voievod, si nu s-a oprit la STOP (ce se vede langa politist).N-aveam cum sa evit, , motorul a zburat 8m in lateral, eu aprox 4m, cred ca avea minim 40km/h.

Tinand cont ca nu s-a oprit la STOP, vina este a lui.

 

uff,

ocs.

 

 

sa il arzi pe sofer bine de tot.puteai sa fi foarte grav acum.

bine ca esti teafar... insanatosire grabnica Ocs.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

insanatosire grabnica, maica mea mi-a zis de un accident pe coziei(ca acolo locuieste) dar zicea ca nu si da seama ce s-a intamplat dupa cum erau pozitionate vehiculele! lucrezi cumva pe Zamfirescu,la RAO? ca parca acolo am vazut un motor ce seamana cu al tau!?? Sanatate multa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve,

insanatosire grabnica, maica mea mi-a zis de un accident pe coziei(ca acolo locuieste) dar zicea ca nu si da seama ce s-a intamplat dupa cum erau pozitionate vehiculele! lucrezi cumva pe Zamfirescu,la RAO? ca parca acolo am vazut un motor ce seamana cu al tau!?? Sanatate multa!

Merci. No, acuma poti sa-i explici ce s-a intamplat.

Btw, cineva mi-a zis ca in intersectia respectiva anual sunt 6-12 accidente, si similare date am auzit si despre alta intersectie vecina, deci cred ca e o zona de evitat...

Da lucrez la CAO (nu se mai cheama RAO :bounce:)

 

uff,

ocs.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stie nimeni nimic de baiatu cu scuteru din parc care o lovit mertzanu` ? ce o rezolvat ?

 

Ceau ,

 

Baiatu are coatele si genunchi juliti bine , in general ii ok. Se pare ca lovitura administrata mertanului a fost pe gratis. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceau ,

 

Baiatu are coatele si genunchi juliti bine , in general ii ok. Se pare ca lovitura administrata mertanului a fost pe gratis. :D

 

 

bine ca o scapat saracu de platit mertzanu ca il storcea de ceva bani :P ... ca norocu ... desi nu credeam ca o sa il lase ala ca parea gunoi ala cu mertzanu ... acuma ceva daune pe la scuter ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ca o scapat saracu de platit mertzanu ca il storcea de ceva bani :D ... ca norocu ... desi nu credeam ca o sa il lase ala ca parea gunoi ala cu mertzanu ... acuma ceva daune pe la scuter ...

 

 

Mda , sa cam dus aproximativ toata partea dreapta si viziera din fata , problema ii cu directia.O sa il duca in service si acolo probabil vor descoperi mai multe.

Faza ii ca nu proprietarul masini o facut gura , cum au facut acoliti acestuia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu as fi facut gura ... cine nu ar fi facut gura cand ai masina de 100000 de euro si intra unu in parcare in tine.cu atat mai mult ca nici nu esti pe drum public.a fost mare domn gagiu cu mertanu... data viitoare sa aibe asigurare scuteristul, nu strica.

hai noroc si bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...