Sari la conținut

Simson


satana pe mobra
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Imi cer scuze, maiestre FulgerBait si in numele colegului Drobu. Ne mai documentam despre problema, ca se pare ca nu stim noi cum e traba acolo.

Imi cer scuze domnu batz in poponeata ... poate cand nu o sa mai ai chestia aia in anus ai sa iti dai seama cand cineva incearca sa te ajute + ca mi-am dat cu parerea, nu am dat in cap nimanui cum ca vezi domle e fix asa cum zic eu ... da in fine ce stim noi astia mici si prosti :cheers:

 

--- Mesaj completat în 06 Nov 2007 08:43 -------------
si daca te tot crezi asa destept la ce ai mai intrebat ...

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa pastram limita bunului simt totusi. Defapt o pastram, numai ca unii o au mai sus decat altii. Intrebarile mele nu t-i se adreseaza tie, rezervor nu tie vreau sa-ti vand. Multumesc pt intelegere.

Nu sunt ferm convins ca au intrat pozele cele doua piese de sus sunt deformate deci ar trebui piesa din stanga pe care se fixeaza roata,doua arcuri, una piulita de sus care fixeaza telescopulcele doua tuburi care se afla in partea de sus aripile. Si jugul de jos, si daca ai surubul lung de la care se fixeaza rigiditatea ghidonului. Am vorbit cu varul el nu stie cand merge la Cluj dar luni imi spune cand merge colegul deci nu-i problema doar sa-mi dai un numar de telefon sa te poata suna eu te voi anunta din timp cand merge.

N-am putut sa pun poze numai de aici.

Cu bine!post-17432-1194974320_thumb.jpgpost-17432-1194974418_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da chiar nu mai sunt simsonari? :(

In general Satana si cu mine mai tineam topicul asta pe prima pagina, in general ca mai e lume ce posteaza ... dar nu prea mai sunt proprietari de Simsoane ... U ti-ai luat Yamaha, eu mi-am luat Kawasaki si Simsoanele or sa ajunga la 4Bike, tamas daniel si-a dat Simsonul si si-a luat Suzuky ... evoluam, in ce nu se stie ...

 

HAI CU SIMSONARII :P :cheers:

:lol: :D :D

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am un Simson , dar l-am cam neglijat, motivul, am luat o Yamaha FZ 6 N , dar in iarna asta vreau sa il repun pe picioare , trebuie sa ii repar furca fata , dar nu stiu cum sau sa o inlocuiesc dar nu stiu cu ce astept sugestii dc ma puteti ajuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu vreau sa-mi iau unul,numai stiti vechea poveste nu-s bani,daca reusesc sa dau ij-ul trec pe simson,sunt tare curios cum merge "tancul nemtesc",.......din pacate pe strazile timisoarei am vazut in toata viata mea unul singur functional...............................so sad

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu vreau sa-mi iau unul,numai stiti vechea poveste nu-s bani,daca reusesc sa dau ij-ul trec pe simson,sunt tare curios cum merge "tancul nemtesc",.......din pacate pe strazile timisoarei am vazut in toata viata mea unul singur functional...............................so sad

Dute la Lugoj la 4bike si ai sa vezi muuulte tare functionale :lol: :finger: :baldy: :baldy: :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ideal ar fi unul care sa functioneze motorul,......la aspect se poate lucra,...dar pana o sa am bani mai vad ce si cum, ca oricum ij-uri nu mai cumpara nimeni.......deci nu-mi fac sperante sal mai vand.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In general Satana si cu mine mai tineam topicul asta pe prima pagina, in general ca mai e lume ce posteaza ... dar nu prea mai sunt proprietari de Simsoane ... U ti-ai luat Yamaha, eu mi-am luat Kawasaki si Simsoanele or sa ajunga la 4Bike, tamas daniel si-a dat Simsonul si si-a luat Suzuky ... evoluam, in ce nu se stie ...

 

HAI CU SIMSONARII :blbl: :lol:

:lol: :D :D

 

 

Asa e, evoluam, datorita nevoilor si modernizari, nu imi pare rau de Simson k lam dat la un baiat pur pasionat, sper sa se descurce cu el k e cam "naravas" pina ajungi sa il stapinesti si sa stiti cu totii dragi simsonari k va veghez topicul si fara sa postez!

Apropo sa stiti k in timisoara este un pasionat care a fost intemeietorul "Grupului Simsonarilor din TM" are vre-o 19 bucati, am vb cu el la intrunirea de la Road Patrol TM din 15 iunie dar nu am vazut sa posteze pe forum!? :)

 

:blbl: :box: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate nu il mai am....l am schimbat cu..."plastice"...dar prima "iubire" nu se uita.... :D ..simsonarilor...

 

--- Mesaj completat în 02 Dec 2007 14:37 -------------
:lol: :lol: :) :blbl: :blbl: :box: ;)

ASA DA.....FOOOOOOAAAAARRRRRTTTTEEEEEE TTTTAAAAARRRRREEEEEE!!!!!

nu stiu cum sa intimplat...stuppid :D

post-28057-1196599024_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e intr-o stare destul de buna pot zice, cel putin arata binisor si bag mana in foc ca si functioneaza :blbl:

:lol: :D :D Asta de mai jos e cel de care mi-ai spus tu.Ce zici?Dragutz nu. :lol: Are sa si functioneze dar peste cateva luni.Mercy oricum :)

post-19117-1196790075_thumb.jpg

post-19117-1196790117_thumb.jpg

post-19117-1196790181_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adu flori la nevasta si jucarie la copil, numai ei stiu cum suporta atatea fiare. La anul sper sa bati 500 km cu atasul pana la intrunire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...