Sari la conținut

Putem Face Ceva?


Sinner-
 Share

Postări Recomandate

Haida ca la taste am vazut ca suntem tari.

Macar hai cu tastele sa facem ceva.

Cautati de va logati pe forumuri auto si sa postam. Dar nu prostii si alte ineptii. Civilizat si fara intrat in polemici. Avem nevoie de o imagine civilizata.

Si sa posteze toata lumea in topicul asta linkuri unde a postat.

 

Cat despre capitolul facut ceva la propriu, in lumea.. reala.. nu aici virtual.

Cred ca ar fi binevenita o campanie cu bannere referitoare la motociclisti in mod express. Mers la primarie si sa ne dea spatiile de afisat gratuit. E vb de siguranta publica. Sa impanzim orasele si drumurile nationale.

Peste tot.

Sa fie o imagien vizuala soc. Sa ii innebunim cu bannere. Sunt sigur ca va da rezultate.

 

Alte idei?

 

Cine are relatii in primarii etc..?

 

Postingul Meu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu fac un prim pas.. voi face un banner.. virtual pe situl firmei la care lucrez.

 

e o idee... atata m-a dus capul ce vreti.. eventual pun un link ceva..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te salut,

 

Am inceput campania anti-accidente. Puteti face si voi ceva. Vizitati topicul cu CAMPANII ANTI-ACCIDENTE veti gasi modele de pliante, bannere , tricouri etc.

 

Orice idee este binevenita.

 

:scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un film de scurt metraj despre noi,si,sau, un interviu cu un ofiter de la Politita Rutiera!Transmis seara la stirile importante,suna scump,dar mi se pare mai eficient,va fi vazut relativ in toata tara!Ceva care sa cuprinda niste statistici,nr crescut de accidente,eventual niste fotografii relevante!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din 13mii de useri de pe forum n-are nimeni pe mama, tata, sora, frate, el, nevasta... la un post mare de televiziune in masura sa ajute cu ceva?

stiu ca suna a nepotism dar daca altfel nu se poate?

 

nu-l cunoaste nimeni pe columbeanu, pe becali, poate dau astia niste bani de campanie...

chiar nimeni in afara de motociclisti nu citeste forumul asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sinner, am citit topicul tau, si l-am preluat,mai exact l-am copiat.L-am postat, cu mici modificari, pe forumul Volkswagen, unde sunt membru cu acte in regula.L-am lasat pe mana adminilor sa-l posteze unde cred ei mai bine.Oricum daca il aproba o sa am grija sa-l updatez eu.

Sper sa nu ma acuzi de plagiat !!!!! :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sinner, iata ca admini de acolo au fost cu capul pe umeri : http://vwforum.vwforum.ro/index.php?showtopic=29336

O sa am grija sa-l updatatez , ca poate asa o sa-l vada si forumistii de acolo !!!

Inca o data imi cer scuze pentru plagiat , dar te pricepi mai bine ca mine la povestit si cu siguranta ai km mai multi ca mine !!!! :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe Daewoo & Chevrolet Club este de ceva timp topic special pentru asta, pentru moto. Din cand in cand, mai scriem ceva pe acolo.

http://www.gmclub.ro/forum/index.php?showtopic=1364

Pentru ca a venit vara si numarul accidentelor creste exponential, ca de fiecare data, si nu numai cele in care sunt implicate motociclete, am bagat si un avertisment sus, pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...