Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Floryman(Honda Shadow) va saluta,

Voiam sa va spun ca mi-a parut bine de cunostinta.

Razvan:La Unirii nu ne-am prea sincronizat,eu inainte,voi la dreapta :laugh: .Totusi m-am intors sa va caut si m-am intalnit pana la urma cu Andrei

Andrei:Sper ca AI facut exces la petrecere. :) si data viitoare poate dam o petrecere prin zona :laugh:

 

Bafte si pe data viitoare!!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti imi pare foarte rau ca am tras chiulul si aseara dar nu am avut cum sa scot mobra,si am terminat treaba pe la ora 03.00 dimineata,since mii de scuze sper sa nu se mai repete.ce ati mai facut aseara,ati fost la halloween?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut ....m-am intors in Bucale' ...........................stie careva un magazin cu multe multe piese ....ca nu gasesc nicaieri un ghidon de care imi trebe' mie , pe langa asta m-am pricopsit si cu unul de super moto care nu mi se potriveste ...............deci un ginion nu vine niciodata singur , isi aduce tot neamu'!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut ....m-am intors in Bucale' ...........................stie careva un magazin cu multe multe piese ....ca nu gasesc nicaieri un ghidon de care imi trebe' mie , pe langa asta m-am pricopsit si cu unul de super moto care nu mi se potriveste ...............deci un ginion nu vine niciodata singur , isi aduce tot neamu'!!

 

iatzi cotele de la prinderi cu un shubler.... si dute la mymoto ca aveau ghidoane... eventual cu shubleru dupa tine:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata mha .. .am rezolvat cu toate formele legale, mi-am luat permisu si actele motorului de la militzie, am luat dovada de reparatzii anexa si asigurarea aleia, am dat declaratzia si m-am inteles cu aia la 1000 de euro sa`mi dea despagurbiri ... e ok :disappointed:

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata mha .. .am rezolvat cu toate formele legale, mi-am luat permisu si actele motorului de la militzie, am luat dovada de reparatzii anexa si asigurarea aleia, am dat declaratzia si m-am inteles cu aia la 1000 de euro sa`mi dea despagurbiri ... e ok :disappointed:

 

:lol:

Bravo man...Dar ajung 1000 e pt reparatii? De la aia nu mai scoti nimic? Ca sincer merita jupuita idioata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si au ceva produse pe stoc sau tot cu comanda in mare parte... asta daca sti. :disappointed: Tx

 

Au destule, acum nu stiu exact ce au, dar cand am cautat eu parbriz si ghidon am gasit pe stoc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ a_deea ...............aminteste-mi sa fac cinste cu o cola ...............baieti au mai multe accesorii pt modelul meu decat oricare !!!!

......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

luni, 03.11.2008, unui prieten i-a evadat din curte o catea bullterrier alba in zona Piata Progresu - Sura Mare (City Mall).

 

daca careva auziti ceva de-un bullterrier gasit, rog un tel. sau sms la 0726548736. e tanara, are in jur de 2 ani, forte jucausa si prietenoasa cu toata lumea. nu stiu acum exact la ce nume raspunde sau daca are tattoo cu nr. de identificare.

 

ms mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...