Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

offff.... cine administreaza serveru care gazduieste forumul?

 

ideea e ca am reusit si eu sa intru acolo printr-un proxy din ungaria, care merge extrem de prost.

 

help me out!!!

 

--- Mesaj completat în 21 Oct 2007 12:27 -------------
ba ce faceti dormiti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

offff.... cine administreaza serveru care gazduieste forumul?

 

ideea e ca am reusit si eu sa intru acolo printr-un proxy din ungaria, care merge extrem de prost.

 

help me out!!!

 

<small>--- Mesaj completat în 21 Oct 2007 12:27 -------------</small><br/>ba ce faceti dormiti?

 

nici mie nu imi merge de acasa si nu stiu ce naiba are. :ok:

 

O sa sun la providerul de net sa vina si sa-mi repare buba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai, sa te vada si bercenarii: La multi ani, Syserror!! ;)

:blbl: :D :D

John

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super reusita intalnirea din 25 octombrie...pt. cei care nu au avut bunavointza sa ne onoreze cu prezenta ...mare pacat....ati pirdut cinstea lu omu` sarbatorit...s-a dat masa, s-a dansat,..perechile s-au facut instant...am pus-o si de o plimbarica...ce sa mai..reusita intalnire...in ciuda vremii umede..am stat ca nishte adevarati B E R C E N A R I AFARA la OMV..unde de altfel s-a petrecut si evenimentul..( masa,dansu` , etc.)...Unde mai pui ca unii ...nu zic cine...au avut asa lipici ...ca ia mangaiat toata lumea...sub pretextul ca ...Ia sa vad din ce material e costumul tau...;)):D)

Cu aceasta ocazie tin sa imi cer scuze ca am fost cel ce a dat tonul la plecari...

 

 

Cu respect P E P`u

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super reusita intalnirea din 25 octombrie...pt. cei care nu au avut bunavointza sa ne onoreze cu prezenta ...mare pacat....ati pirdut cinstea lu omu` sarbatorit...s-a dat masa, s-a dansat,..perechile s-au facut instant...am pus-o si de o plimbarica...ce sa mai..reusita intalnire...in ciuda vremii umede..am stat ca nishte adevarati B E R C E N A R IAFARA la OMV..unde de altfel s-a petrecut si evenimentul..( masa,dansu` , etc.)...Unde mai pui ca unii ...nu zic cine...au avut asa lipici ...ca ia mangaiat toata lumea...sub pretextul ca ...Ia sa vad din ce material e costumul tau...:D):blbl:)

Cu aceasta ocazie tin sa imi cer scuze ca am fost cel ce a dat tonul la plecari...

Cu respect P E P`u

Hai, zi acuma, ca ma faci sa-mi fie ciuda ca nu mi-am scos si eu subofizeru' de la paturica!! :D

;)

John

Editat de Just_John
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rasfoiam asa ushor forumu` asta si ce imi vad ochii..?? Bercenarii nu au prea multe de zis aici...nici la intalniri...nu vin la mese festive....nu beau ...nu fumeaza.....nuF******t.....ce sa mai...parca sant morti...Oare chiar asa e??

 

 

BA !!!! TREZITZI-VA!!!!! unde mai pui ca unii din noi nici macar nu mai saluta pe strada?????...oare ce?? ne-am unplut de fitze??? nu ne mai ajunge tarlaua???...

Oameni R E V E N I T I - V A !!!!....cam atat pt seara asta...astept opinii...bune , rele,...nu conteaza .....singurul lucru care conteaza santem noi.... B E R C E N A R I I

Editat de pepinno
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ete na! De vineri am cam fost fugit de pe acasa... adica nu am avut calculator. cum pe forum.bercenarii.ro nu pot intra, mai scriu si citesc ultimele randuri de p-aci.

 

va multumesc baieti pentru urari si sper sa ne vedem la fel (daca nu mai bine) de ziua fiecaruia dintre voi.

 

in ceea ce priveste plimbarea... a fost super tare azi la targoviste... buna mancarea si in ceea ce priveste vremea... mie mi-a placut (inca 2 roti si niste namol mai trebuia si o dadeam in offroad)

 

pentru ceilalti care-si inchid telefoanele in week-end sau nu raspund la ele... cu totii stim ca trebuie sa mai tinem cont si de responsabilitatile pe care le avem dar 5 ore din prea cakcioasa noastra viata ne-o putem petrece impreuna pe sosea pe 2 roti.

 

Va doresc o saptamana cat mai placuta si plina de realizari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super tare!!!...acum fac monolog...nu ma baga nimeni in seama...mai bine intru pe IRC ..cel putin acolo gasesc io vre-o vorbareatza de 15-16 ani:))Deci cine se anuntza pt joi??

Au!!!!azi e joi si io nu am venit.....

Shit ..nu a fost nimeni..era si normal....ploua si e o vreme de cacao...dar nu s-a gasit nimeni sa anuntze o intrevedere la o unbrelutza cu un ceai in mana??? DE CE ???...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super tare!!!...acum fac monolog...nu ma baga nimeni in seama...mai bine intru pe IRC ..cel putin acolo gasesc io vre-o vorbareatza de 15-16 ani:))Deci cine se anuntza pt joi??

Au!!!!azi e joi si io nu am venit.....

Shit ..nu a fost nimeni..era si normal....ploua si e o vreme de cacao...dar nu s-a gasit nimeni sa anuntze o intrevedere la o unbrelutza cu un ceai in mana??? DE CE ???...

Te inseli, am fost acolo, s-a dat plecarea pe la 8 si ceva (nu m-am uitat exact la ceas, dar am ajuns eu la 7:40).. Poate nu vorbim de acelasi McDonalds de pe Brancoveanu, de la gura de metrou.. :pow:

Plus ca trebuia sa ma vada "lumea" pe motor, nu?? ;)

:ok:

John

 

PS: Nu e timpul pierdut, ne vedem data viitoare!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shit ..nu a fost nimeni..era si normal....ploua si e o vreme de cacao...dar nu s-a gasit nimeni sa anuntze o intrevedere la o unbrelutza cu un ceai in mana??? DE CE ???...

 

 

prietene poate nu ai fost tu .... ca noi am fost acolo 7-8 motociclisti la mec langa gura de metrou !!! data viitoare sper sa fim cat mai multi (adica sa nu ploua :pow: )

 

am primit si eu 2 abtipilde cu BERCENARII si sunt extra happy ! :ok: deja le`am lipit pe moto ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cand te gandesti ca toata lumea m-a asteptat pe mine... adica eu - miezul din fanta. de ce am intarziat? pe la 5 seara m-am apucat sa imi fac revizia de 1000 km la motor constient fiind ca am facut 2500 km fara sa fac aceasta revizie, si am uitat cand a trecut timpul si la 7 si 20 am plecat de la munca si pe la 8 fara 20 am ajuns la Mcdonalds si pe la 8 am plecat sa dam o tura pe ploaie si pe vant pentru ca asa fac motociclistii de zi cu zi. iar astazi dupa ce am carat o masina de ciment am luat iarasi motoreta si am iesit sa ma dau prin oras de unul singur pentru ca... asta e. nu pot intra pe forumul "clanului".

 

poate alexxm vede si face ceva in timp ce eu ma plang de problemele pe care le intampin cu acest IP care se rataceste pe undeva prin Astral Telecom.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar cu vacile si booii de la Astal nu ai putut rezolva nimic ? Ca doar nu este o adresa care sa aibe restrictie in Romania, adresa de genul XXX... :cheers:

Editat de Catalin S.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar cu vacile si booii de la Astal nu ai putut rezolva nimic ? Ca doar nu este o adresa care sa aibe restrictie in Romania, adresa de genul XXX... :cheers:

 

 

Nimic!!! Crezi ca intereseaza pe cineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

syserror sa dai 1 mail si dam toti copy/paste akolo sa vezi bercenarii.ro

adica nu vei pierde nimic... de aceea exista COPY/PASTE sfintul/a

bun 1 data rezolvat syserror sa vb. de joi!!!azi este marti maine miercuri!!!

cum facem sa ne vedem unde ?? in ce fel?? exact adresa??? la marea PETREKARAIE!!! sooo astept detalii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bikeri , diseara ne strangem langa mec ? sau va sperie frigul de afara ? :cheers:)))

 

 

Ciudata intrebarea .................................vine cine vrea :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebarea fost cat se poate de directa si dupa parerea mea .... acceptabila , o intrebare e o intrebare .... pe cand raspunsul tau nu este unul agreabil :burnout:

 

multi motociclisti nu prea mai ies pe vremea asta si vroiam sa aflu daca se strang ceva dintre ei in seara asta ca sa nu ajung acolo si sa fiu singur :cheers: in fine .... a fost misto... am baut vin fiert alea alea :bounce:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Accident!!!

Bercenari, haideti sa vedem daca putem sa-l ajutam pe baiatul asta!! Are fractura deschisa, e in operatii, treaba foarte urata.. "Clubarii" lui (zona Crangasi - 1 Mai - Grivita) se strang pe la 19-19:30 la locul lor obisnuit de intalnire pentru a face o cheta pentru mama baiatului (tatal lui e tot in spital, nu stiu exact ce boala are).. Haideti sa fim alaturi de comunitate si cu aceasta (nefericita) ocazie!!

 

Eu ma voi duce de la munca aproape direct acolo (trec s-o iau pe Merenptah, care sta in zona), asa ca sper sa ma gasiti acolo!!

Voi reveni imediat ce aflu locatia lor obisnuita de intalnire!!

John

 

Aveti aici indicatii despre cum puteti ajunge la intrunirea caritabila!

 

--- Mesaj completat în 10 Nov 2007 14:54 -------------
Okay, inteleg ca a fost cam pripita actiunea, dar vor mai fi ocazii.. Aveti inca ocazia sa ajutati, prin donare de sange.. mai multe informatii aici.. Grupa de sange nu conteaza, pentru ca se pune la pastrat, si i se da de care are nevoie.. conditiile le gasiti in post-ul din link-ul atasat..

 

Pentru eventualii carcotasi (poate avem si d-astia!!): ajutorul se da din inima, nu din obligatie.. suntem oameni, in primul rand, suntem motociclisti, in al doilea rand, si sunt sigur ca daca ati avea nevoie de ajutor la randul vostru (ceea ce sper sa nu fie cazul!!), un astfel de gest facut din partea unor necunoscuti v-ar putea salva poate chiar viata..

 

Nici eu nu-l cunosc pe tip (Amimagz, pe forum, Mishu - ironic, nu?? chiar dupa onomastica..- in viata de zi cu zi), insa am donat ieri o mica suma, cum am facut si in cazul Medei, cum am facut in cazul lui Adam.. Poate sunt eu mai sentimental, mai slab de corazon.. oricum, alegerea e a voastra..

John

Editat de Just_John
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alex zx6 0720020723

 

--- Mesaj completat în 12 Nov 2007 16:56 -------------

intrebarea fost cat se poate de directa si dupa parerea mea .... acceptabila , o intrebare e o intrebare .... pe cand raspunsul tau nu este unul agreabil :cheers:

 

multi motociclisti nu prea mai ies pe vremea asta si vroiam sa aflu daca se strang ceva dintre ei in seara asta ca sa nu ajung acolo si sa fiu singur :bounce: in fine .... a fost misto... am baut vin fiert alea alea :P)

cand mai va intalniti? vin si eu :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...