Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

Am pus carena si am dat o tura pe centura pina aproape de Magurele. Doi timpiti intra in depasire din fata la unul am pus frina destul de bine ca sa-l las pe bou sa se replieze si credeti-ma nu aveam viteza deloc.Mai merg un pic si tot asa, dar la asta am redus mai putin. Bineinteles ca le dau flash-uri ,cind ii vad ca se baga ca (cuvant jignitor) si nu au timp sa depaseasca. Alt bou pleaca de la semafor in capat pe metalurgiei intersectia spre metro. Eu pe a doua el cu masina pe prima banda. Verde,plecam ,noroc ca am plecat putin mai tirziu ca ma uitam la un grup de motociclete oprite pe dreapta .Al dracului bou face stinga de pe prima banda imi taie calea .Noroc ca nu am plecat mai tare, ca dadea si asta peste mine .A trecut prin fata mea cu claxoane de claxoane sa ma tina minte ,Bou Boilor. Ma intreb cine mortii masii le da permis la criminalii astia?Chiar vorbeam cu amicul meu dupa ce pusesem carena, ca poate ies cu ea si chiar azi da iar vreun fraier peste mine. Nici nu am luat banul de la asigurari macar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ai grija fast arrow ca de cand nu mai alimentezi de la pompa norocoasa se intampla ceva ciudat :).

A-r trebui sa te duci sa ma dai un acatist ceva, te-o fi blestemat vreo magraoanca prin trafic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Blestemati suntem cu totii sa fim colegi de trafic cu asemenea specimene de idioti!

 

Intr-adevar ghinion prin ce ai trecut,dar din pacate avem nevoie de mult timp si rabdare pana se mai reglementeaza situatia actuala de pe strazile noastre :)

 

Incet dar sigur sunteti rugati sa va inregistrati pe noul forum al bercenarilor! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nea' Nelu, bine ca n-ai mai patit ceva!! ata ete, trebuie sa compensam noi si pentru ei.. :)

Intrati pe http://forum.bercenarii.ro/ si inregistrati-va acolo, va fi principalul forum al clubului, si eventual site-ul nostru.. nu vad de ce Adminul sau Moderatorii de la motociclism.ro ar scoate link-ul, pentru ca nu facem reclama la nimic, nu vindem nimic etc.. Daca gresesc, presupun ca vom vedea.. :D

:)

John

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrati pe http://forum.bercenarii.ro/ si inregistrati-va acolo, va fi principalul forum al clubului, si eventual site-ul nostru.. nu vad de ce Adminul sau Moderatorii de la motociclism.ro ar scoate link-ul, pentru ca nu facem reclama la nimic, nu vindem nimic etc.. Daca gresesc, presupun ca vom vedea.. :rose:

:D

John

 

 

:hurt: :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io nu reusesc sa ma inregistrez :) nu imi apare codul acela de securitate :)

 

 

Incearca de pe alt calculator. Probabil pe ala sunt dezactivate ceva active-x-uri (zic si eu, nu dati), si nu iti incarca imaginea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pozele de la Giurgiu sunt urcate pe ftp.

Pentru cine intereseaza si stie cum sa le dea jos :)

 

 

Ma dau batut. Poti sa-mi dai un PM cu instructiuni de ajungere la poze ? Please !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma dau batut. Poti sa-mi dai un PM cu instructiuni de ajungere la poze ? Please !!!

 

S-a mai explicat asta si in alta parte :) Alte informatii in legatura cu locatia pozelor gasesti pe paginile anterioare de aici!

 

Toti cei rataciti cum ar fi Blue,CLiviu,mishumishu20,Mr Bert... sunt rugati sa stranga randurile si sa se inregistreze pe noua pagina,informatii referitoare la link gasiti mai sus! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cine nu a aflat inca noul forum personal al BERCENARILOR este http://forum.bercenarii.ro

Intrati si inregistrati-va acolo.

 

@adrian_bonciu: Cauta-ma pe mess si iti explic daca nu te descurci

Editat de Scarabeu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, treaba e nasoala rau, ma chinui cu forumul cel nou nu prea le am pe astea, recunosc. ma obisnuisem cit de cit cu asta si acum schimbari. De aceea sunt mai lent in operare, dar in citi va ani imi revin cu sprijinul vostru. daca hotariti ceva important, postati acolo si vad si eu, nu-mi cereti cine stie ce, ca nu ma descurc prea bine in domeniu. sau trimiteti-mi un mesaj aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, treaba e nasoala rau, ma chinui cu forumul cel nou nu prea le am pe astea, recunosc. ma obisnuisem cit de cit cu asta si acum schimbari. De aceea sunt mai lent in operare, dar in citi va ani imi revin cu sprijinul vostru. daca hotariti ceva important, postati acolo si vad si eu, nu-mi cereti cine stie ce, ca nu ma descurc prea bine in domeniu. sau trimiteti-mi un mesaj aici.

 

 

Nea Nelule lipseste viteza (de reactie , 180km/h). :D :hurt: :rose: :) Sa nu cumva sa te superi pe mine ca :) :rose:

Editat de 2bike
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa te ajut eu fast-arrow (desi daca intri pe forum.bercenarii.ro la sectiunea info , chiar si fara sa ai un cont acolo, este explicat in detaliu cum se procedeaza).

 

Deci, intri, dai register (undeva in coltul din dreapta sus) si apoi completezi campurile respective cu informatiile necesare. Folosesti adresa de email pe care o utilizezi zilnic. Dupa ce scrii si codul acela de securitate, si dai Submit, o sa iti apara un mesaj in care ti se spune ca ai primit un email pe adresa indicata care contine un link. Intrii pe adresa de email, gasesti mesajul de la alex@bercenarii.ro si faci clic pe linkul din acel mesaj. In acest moment contul tau este activat si gata de a fi folosit. Trebuie doar sa te loghezi cu userul si parola pe care le-ai ales. Mai poti bifa optiunea always log in, pentru ca in momenul in care accesezi adresa forumului sa fii logat automat cu userul si parola. Daca nu reusesti, trimite-mi un mail, PM sau ce vrei si te ghidez acolo unde te-ai impotmolit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AllexxM, multumesc! Cred ca deja m-am logat, imi apare log out, asta inseamna ca sunt logat ,parca. Vroiam sa spun ca o sa ma descurc un pic mai greu, dar cu timpul si cu ajutor ma voi descurca, oricum voi apela la voi, de cite ori voi avea nevoie. Dar cum pot sa postez ceva cum procedez,pasul nr 2 ?.Deocamdata nu ma gindesc la deschis topicuri noi etc. Incep cu pasi marunti si masurati. Pentru profil etc. voi avea nevoie de ajutor, dar momentan e bine si asa. Apreciez faptul ca incerci sa ma ajuti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ fast arrow:Cand vrei sa raspunzi undeva dai POSTREPLY,evident ca te va ajuta intotdeauna cineva,dar si tu trebuie sa ai mai mult curaj,sa fii mai curajos cu ,,tehnologia asta" :)

Editat de PHANTOM II
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Cum ramane cu votul siglei ? Stie cineva detalii ?

 

S-au dat amanunte si in legatura cu asta,dar nu aici! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi mai venise mie o idee dimineata dar am abandonat-o pentru ca si aici este la fel ca in muzica. Nu exista melodie la fel, deci variantele de a face o piesa sunt infinite. Intelegeti ce vreau sa zic... Stiu ca nu sunt cel mai bun in domeniu si ca nu te poti cacao in gustul omului dar la un moment dat va trebui gasit un logo mai de doamne ajuta, altfel ne intindem pana la Craciun. :) Hai ca n-am vrut sa fiu rautacios... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci pentru indrumari, diferenta este ca aici apesi pe butonul ,,raspune aici'' iar la noi pe post replay.Cred ca am incercat mai inainte dar nu stiu de ce nu mergea, sa mai butonez.

 

Si nickul tau provine din limba engleza :D

 

--- Mesaj completat în 11 Sep 2007 13:59 -------------

Stiu, dar eram curios daca au mai aparut si alte propuneri de sigle. :)

 

Atunci,vom vedea de miercuri incolo! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...