Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

Dupa prima intalnire cu voi, atunci pe terasa la Cornel, am stat 12 zile in spital cu o criza la rinichi. Am iesit de 3 zile si am vazut acum siglele. Eu as merge pe nr. 15.

In legatura cu plecarea de maine as vrea mai multe detalii: nr. km, ce facem acolo, ora de intoarcere, etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ideal este sa nu mai comentati siglele pe forum pentru a nu influenta electoratul. :-L

Dati-i lui Klaus (Scarabeu) pe privat / mesenger nr. variantei alese... Bafta ! :what:

 

--- Mesaj completat în 07 Sep 2007 20:41 -------------
Era sa uit... M-am inscris si eu pe forumul bercenarilor si sunt mandru ca sunt prientre primii patru care au "descalecat" acolo. :scratch: Bine ar fi sa ne punem toti linkul in semnatura, pentru ca pun pariu ca mai sunt bercenari aici care nu au habar de club... Numai sa nu ne injure careva din conducerea www.motociclism.ro ca facem reclama mascata. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai specific inca o data pentru cine nu a inteles. Votul este secret si se se da pe yahoo messenger sau mesaj privat pe forum. Cei care scriu direct in forum sau in alte parti sau aleg mai multe variante nu vor fi luati inconsiderare.

Sorry, no ofense.

 

--- Mesaj completat în 07 Sep 2007 21:46 -------------
Si postati sa stim si noi cam cati suntem maine :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa prima intalnire cu voi, atunci pe terasa la Cornel, am stat 12 zile in spital cu o criza la rinichi. Am iesit de 3 zile si am vazut acum siglele. Eu as merge pe nr. 15.

In legatura cu plecarea de maine as vrea mai multe detalii: nr. km, ce facem acolo, ora de intoarcere, etc.

 

Ne pare rau sa auzim asta despre tine :what: Dar in acelasi timp ne bucuram ca doresti sa participi maine la plimbarea inspre Giurgiu :-L Deci,plecarea va fi cel tarziu la ora 11:00 de la benzinaria MOL de pe strada Ion Iriceanu,venind pe Soseaua Oltenitei,se va face dreapta,apoi benzinaria de pe partea stanga(atentie,linie continua :scratch: ),venind de pe Soseaua Berceni,se face stanga pe Ion Iriceanu,apoi prima benzinarie pe dreapta!Traseul va fi:Oltenita-Giurgiu-Bucuresti,aproximativ 200 de km,la Giurgiu vom lua o masa la un restaurant pescaresc situat pe un vapor!Intoarcerea in Bucuresti,aproximativ 17-18!

 

Deja autorul siglelor a venit cu rugamintea sa nu se discute aici acele embleme supuse la vot,deci,va rog frumos!

 

@AllexxM:Felicitari,mi-a placut! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aceste sunt toate siglele.

post-16479-1189165742_thumb.jpg

 

Ca sa nu ne mai complicam cu sistemul de vot, va astept cu toti sa imi trimite-ti pe mess optiunile voastre.

Eu o sa salvez arhiva de mess pentru orice confruntare ulterioara (pentru cei care nu au incredere).

Aveti dreptul la un singur vot si o singura optiune. Nu aveti dreptul sa va razganditi asa ca ganditi-va bine, inainte de a vota.

Votul se va inchide duminica seara la orele 21:00.

 

1- apreciez efortul de a costrui o sigla .Felicitari pt initiativa, pt efort creatie

2- nu stiu de unde a plecat ideea <toti pt unul ,unul pentru toti > Este un mesaj generos ... are <istorie> in spate ...mesajul este recunoscut ...place ..dar nu are nici o legatura cu MOTO :) Propun sa se gaseasca altceva ... mai putin juvenil , mai apropiat de cele 2 roti care ne leaga ....inventati altceva daca nu va suparati!

 

ce ati spune de <impreuna pe motor,mereu impreuna> ? Ideea se pastreaza... apara "motor"

 

dar nu vreau ca acest mesaj sa fie acceptat de voi . Vreau sa va ridic o alta tema de discutii si de rezolvare

 

Ce imi doresc si as vrea sa se intample in viitor : daca veti face o comanda speciala de scurte piele pt toti Bercenarii cu aceasta sigla , sa fiu mandru sa o port ( sa arate bine , sa aibe un mesaj ok, sa fe recunoscuta de multi prieteni , sa impuna respect , etc )

Editat de CLiviu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HAI LA GIURGIU :scratch: :what: :-L

Ce facem oameni buni cu vremea ? O infruntam , ori stam cuminti ?

Hai bagati , sau nu v-ati trezit asa de dimineata :)

 

 

 

PS. Mishule tu n-ai somn ? te gandesti la mausolee :P

 

 

ALO BAI PENSIONARILOR ???????????????

Editat de 2bike
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HAI LA GIURGIU :scratch: :what: :-L

Ce facem oameni buni cu vremea ? O infruntam , ori stam cuminti ?

Hai bagati , sau nu v-ati trezit asa de dimineata :)

PS. Mishule tu n-ai somn ? te gandesti la mausolee :P

ALO BAI PENSIONARILOR ???????????????

atunci am ajuns acasa rupt de beat...

Chestia e ca la mine e inorat frate...mai mergem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De intalnit oricum ne intalnim cum am stabilit.

Hotaram pe urm aimpreuna ce urmeaza sa facem, daca mergem la giurgiu sau la o ciorba de potroace (aviz amatorilor :)) mai aproape.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aveti mare grija ca poate vin cativa stropi peste voi. Am auzit ca daca se aseaza pe viziera pot cauza pagube imense, iar uneori te pot lovi din lateral ajutati de un mare pisicher pe nume Vantu'

 

Eu zic sa o lasam "balta" si sa ne asezam cuminti langa soba in asteptarea vremurilor mai blande.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Initial am vrut sa vin si eu pina la Giurgiu cu voi si sa ma intorc singur daca plecati mai departe, dar am avut totusi ceva facturi de platit si m-am razgindit.Dar am vrut sa discutam un pic inainte de plecare si am luat motorul si v-am cautat la benzinaria de pe sos Berceni de pe stinga am crezut ca aia este.Cea care este pe stinga dupa spitalul noua cind mergi spre Aparatori. Nimeni la ora 10,45. Cred ca am gresit adresa (multe benzinarii in cartier!). Nu citisem postul lui Phantom unde dadea explicatii despre locul intilnirii.Apoi am mers la big la castani am crezut ca s-a schimbat locul. Ora 10,45. Nimeni. Am plecat apoi la o tura scurta. Am luat carenele si am sudat un suport rupt (autogen), nu am stat degeaba, miine o montez.Mai vorbim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ fast_arrow :fascinant cum poti fi tu in acelasi timp in doua locuri :) Ai trecut pe langa noi pe Ion Iriceanu,steguletul acela cu patratele alb-negru nu il aveam din pacate la noi :scratch: Sper ca ai nteles la ce ma refer,la acel steag care se flutura cand se termina o cursa de competitie!

 

A fost superba plimbarea si traseul,a fost ceva vant dar la intoarcere am avut si soare! :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum dracu, am trecut pe linga voi si nu v-am vazut? probabil ca eram mult prea grabit sa dau de voi.Fara gluma m-ati vazut trecind? Nu mergeam cu voi, dar am fost la cablu pe Oltenitei sa platesc, pe jos fiind si apoi m-am dus la aparatori la tipul unde-mi tin motorul pentru a pleca sa sudez chestia aia rupta si apoi sa luam carenele si pe drum spre el ce zic hai sa dau o fuga pina la baieti sa le zic ,drum bun si sa schimbam doua vorbe. Dar este posibil sa nu fi stiut unde si sa nu fiu atent deoarece eu ma gindeam ca sunteti unde v-am cautat. Nu-i nici o pierdere, ca nu mergeam oricum astazi. A fost misto? cum a fost pestele,drumul,v-a plouat?

 

--- Mesaj completat în 08 Sep 2007 20:06 -------------
Ma las luat de mina sa-mi aratati unde este Ion Iriceanu. Zau ca nu stiu unde este. Eu alimentez mereu de unde v-am spus de pe berceni. Am pompa mea norocoasa.Va spun un secret, in ziua cind m-a darimat prostul ala, am alimentat tot de acolo, dar m-a pus dracu sa alimentez de la alta pompa si chiar m-am gindit (nu sunt superstitios ,de obicei ma doare undeva de aceste chestiuni) daca nu-mi merge rau? Ca un facut m-au atins in acea zi de doua ori. ,Cred ca daca gindesti negativ, atragi fatalitatea. Aviz amatorilor! Daca veneam cu voi, oricum v-a sunam sau mai intram seara pe net sa vad ce ati hotarit,ma documentam mai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va urez o saptamana placuta....ne vedem Duminica viitoare. Sper sa va gasesc mult mai uniti si cu multe impliniri privind clubul. Hihi.

 

Salutare domnu Mishu , drum bun , distractie placuta si sa nu mai pui frane asa bruste :scratch:

 

Ti-ai pus ABS pe bandit :)

Editat de 2bike
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

rugaminte

azi ma duc sa-mi iau casca

am cap pus ochii pe o casca caberg -solo 180E de la scorpio

e buna e rea .. alte recomandari in banii astia ?

 

de aia mi-am luat si eu si sunt super multumit de ea. Go for it

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...