Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

Shit man... esti ok?

De ce n-ai pastrat si tu distanta??

 

Poti sa pastrezi si mama distantei ... dc e ud pe jos sau uda handicapatii astia te duci sanie. Mie mi s-a intamplat cand a ploat zilele trecute o faza asemanatoare , noroc ca in mom franarii eram incadrat intre masina din fata si bordura si am putut sa ma duc sanie vreo 10 metrii linistit.

 

Imi pare rau sa aud de accidentul tau. Bine ca nu ai patit tu nimic. Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cand m-am ridicat de jos imi alunecau si ghetele pe apa aia imputita din Dambovita...deci nu ma mir ca s-a intamplat asta.

In alta ordine de idei...daca poate cineva sa-mi recomande un meserias care lipeste carene bine si nici nu foarte scump, dau o bere. Eventual in zona Berceni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand m-am ridicat de jos imi alunecau si ghetele pe apa aia imputita din Dambovita...deci nu ma mir ca s-a intamplat asta.

In alta ordine de idei...daca poate cineva sa-mi recomande un meserias care lipeste carene bine si nici nu foarte scump, dau o bere. Eventual in zona Berceni.

 

Mi-am luat-o si eu Miercuri cand ma ducean la Arc, la o viteza de oprire la stop.

Da un click pe semnatura, si ajuta-ne sa stopam cretinatatea asta de udat al strazilor in mod haotic si fara simt de responsabilitate.

 

se tinte intalnirea de azi la 19:00 la mc'donalds brancoveanu??

 

Intalnirea se tine in fiecare Vineri la Mc. Brancoveanu (intre parcarea McDonalds si gura de metrou C-tin. Brancoveanu pe aleea de acces la intrarea in parc)

 

Iata si cateva imagini de la ultima intalnire:

 

post-33250-1240047416_thumb.jpg post-33250-1240047429_thumb.jpg post-33250-1240047438_thumb.jpg

 

Restul imaginilor, pe forumul bercenarilor.

 

:wacko:

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am luat-o si eu Miercuri cand ma ducean la Arc, la o viteza de oprire la stop.

Da un click pe semnatura, si ajuta-ne sa stopam cretinatatea asta de udat al strazilor in mod haotic si fara simt de responsabilitate.

 

 

Am semnat de cand s-a facut petitia :wink: Dar sincer nu cred ca o sa aiba vreun efect...ramane de vazut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am semnat de cand s-a facut petitia :wink: Dar sincer nu cred ca o sa aiba vreun efect...ramane de vazut.

Si eu sunt cam sceptic dar sincer sper sa fie totul ok ca m-am saturat de zoaia lor. Am semnat si eu petitie si ma bag la orice as putea sa duc, dar ramane de vazut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AU VENIT EMBLEMELE!!

Vineri la intrunire se va face predarea primelor 7 buc.

 

Atentie: fabrica refuza comenzi mai mici de 5 buc. asa ca ar trebui sa urgentam un pic treaba pentru a nu-i tine pe ceilalti sa astepte.

Momentan, sunt in pendding alte 3 buc.

Luati in calcul si faptul ca la o emblema se lucreaza 4 ore.

 

:wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata, 25 aprilie, ora 10.00, Piata Constitutiei. Miting moto. Semnam petitii impotriva udatului pe strazi cu apa improprie, impotriva taxei de prima inmatriculare la moto si reducerea numarului de luni la RCA. Pentru cei care nu sunt din Bucuresti - luati legatura cu mine (Kali - 0766.66.84.20) pentru a intra in posesia petitiei si a unui tabel. Poate semna orice cetatean roman cu varsta peste 18 ani. In paralel, interesati-va daca in orasul/zona voastra au loc astfel de actiuni. Cei care puteti merge sa o faceti. Este foarte important sa fim uniti. Puteti aduce cu voi bannere cu mesaje catre automobilisti si autoritati, le afisam in toata piata. Va asteptam. Va rog mult sa dati mai departe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare va mai intalniti vinerea? ma pot alatura so io? :moto:

Desigur domnule. Vineri la 19, la MC-ul de la Statia de Metrou Brancoveanu. Te asteptam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti, pe unii dintre voi am avut placerea sa-i intalnesc intamplator vineri la Mac-ul de la Brancoveanu. Ca sa ma prezint, sunt Cristi, am aproape 35 de ani si astia sunt "calutzii" mei:

post-2608-1242028629_thumb.jpg

post-2608-1242028696_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti, pe unii dintre voi am avut placerea sa-i intalnesc intamplator vineri la Mac-ul de la Brancoveanu. Ca sa ma prezint, sunt Cristi, am aproape 35 de ani si astia sunt "calutzii" mei:

superbe amandoua, sa le stapanesti sanatos si fara incidente

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am reparat motorul asa ca o sa vin si eu la intalnire daca nu vinerea asta, vinerea viitoare sigur. :eek:

Nu s-au rezolvat prea multe cu petitia si protestul vad...se uda cu aceeasi apa in nestire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoase motoare Carturare, bravos. Abia astept sa le pipai :P

 

 

 

Cei care tot intreaba daca se tin intalniri am o intrebare pentru ei: ati fost vreodata la intalnire si ati luat teapa sau ce ? de ce va e frica ? Stiu ca am un renume de speriat dar nici chiar asa ... :laugh:

 

Am uitat sa va spun ca duminica plecamm grup la bulgari, asa ca cine vrea detaliile sa vina vineri la intalnire sa-i vedem moaca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoase motoare Carturare, bravos. Abia astept sa le pipai :P

 

 

 

Cei care tot intreaba daca se tin intalniri am o intrebare pentru ei: ati fost vreodata la intalnire si ati luat teapa sau ce ? de ce va e frica ? Stiu ca am un renume de speriat dar nici chiar asa ... :laugh:

 

Am uitat sa va spun ca duminica plecamm grup la bulgari, asa ca cine vrea detaliile sa vina vineri la intalnire sa-i vedem moaca.

 

 

 

MIAR-ule nu stiam ca ai legaturi in Slatina !!!! la fel ca mine !!!!! a fost frumoasa plimbarea la vecinii nostri ,hai ne mai vedem si vorbim de slatina ok ,a eu sunt cu gsr-ul hai ciao !!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
MIAR-ule nu stiam ca ai legaturi in Slatina !!!! la fel ca mine !!!!! a fost frumoasa plimbarea la vecinii nostri ,hai ne mai vedem si vorbim de slatina ok ,a eu sunt cu gsr-ul hai ciao !!!!!!!!!!!!!

 

Ok, foarte tare, pai vorbim. Esti tipul care a cerut limonada unde am mancat la bulgari nu ? De braga aia de la albanezii din Slatina ce sti ? Ai gustat-o ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...