Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

dai niste detalii, pentru cine n-o mai fost?

merci

Cine n-a mai fost poate cauta mai in spate si are destule detalii repetate de destule ori, nu de alta dar cati au mai cerut detalii si n-au venit ne-au luat cheful de a ne repeta in zadar!

Sper sa nu fii si tu unul ! :crack:

Editat de the lord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si eu sper acelasi lucru :rock:

Cat am fost in cluj am mers la intalniri, aici deocamdata o sa vin cu masina pana reusesc sa-mi aduc si motorul.

Presupun ca nu va fi o problema asta

 

In principiu nu avem nici o problema cu nimeni, numai ca au intrebat atat de multi unde ne gasesc si le-am raspuns de atatea ori acelasi lucru incat nu au mai veni deloc.

Poti veni cu ce vrei tu sa e cunosti. Nu constrangem pe nimeni sa fie ca noi sau cum vrem noi. Ne vedem, ne cunoastem, ne potrivim si ramanem impreuna. Sper sa vii si ramai.

Mesaj completat

Salut baietii daca ma primiti si nu mai ploua azi vin si eu!

 

Te primim si n-a plouat astazi ! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te primim si n-a plouat astazi ! :crack:

Salut mersi de primire dar din cauza temperaturii care este undeva la 1-2 grade si a cauciucurilor tocite nu imi pot permite sa vin desii stau la 5 minute de locatie! daca se usca pe jos total veneam sau macar daca aveam cauciucuri! sper ca saptamana viitoare sa fie frumos! multa bafta & have fun!

Dar daca cineva vrea si il lasa sufletul desii e tarziu poate sa treaca sa ma ia si pe mine... la emil racovita cu turnu magurele(linia 74/312)

sa imi dea un semn 0768 985 428

Editat de nchivu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut mersi de primire dar din cauza temperaturii care este undeva la 1-2 grade si a cauciucurilor tocite nu imi pot permite sa vin desii stau la 5 minute de locatie! daca se usca pe jos total veneam sau macar daca aveam cauciucuri! sper ca saptamana viitoare sa fie frumos! multa bafta & have fun!

Dar daca cineva vrea si il lasa sufletul desii e tarziu poate sa treaca sa ma ia si pe mine... la emil racovita cu turnu magurele(linia 74/312)

sa imi dea un semn 0768 985 428

 

Deci sa inteleg si eu : stai la 5 minute de locatie si vroiai sa lase sufletul pe cineva sa treaca sa te ia ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am rugamintea ca toti cei care doresc sa isi creeze un cont pe forum.bercenarii.ro sa imi dea si un mesaj privat aici cu userul folosit. Asta pentru a evita activarea conturilor fantoma :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa rezolvat si cu userul,

acu sa mai am si ce posta :lol:

Mesaj completat

din pacate azi nu pot veni, voi fi sub masina la schimbat cutia de viteze si alte nimicuri.

tre sa o duc la rar pana in febr.

so, distractie faina va doresc :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Diseara stiti locul de intalnire ... Ne vedem, ne dezmortim, ne inmultim ... Activitati facultative ... :disappointed:

 

 

Consoarta ta stie de ce pleci tu asa des la intalniri ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Consoarta ta stie de ce pleci tu asa des la intalniri ?

 

Da :lol: Si aproape de fiecare data vine si ea :disappointed:

 

Mesaj completat

Se schimba locul intalnirii saptamanale pt vinerea asta. Detalii pe forum.bercenarii..ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt cai care vor sa ne onoreze cu prezenta saptamana asta sa arunce un ochi aici: http://forum.bercenarii.ro/viewtopic.php?f...;p=10237#p10237

Atentie, nu uitati sa va luati ochiu aruncat inapoi! :disappointed:

Editat de the lord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt cai care vor sa ne onoreze cu prezenta saptamana asta sa arunce un ochi aici: http://forum.bercenarii.ro/viewtopic.php?f...;p=10237#p10237

Atentie, nu uitati sa va luati ochiu aruncat inapoi! :wink:

 

 

Intr-adevar, incercam o noua locatie, de dragul diversificarii.

Locatia pentru Vinerea aceasta este Restaurantul Nasul si Finul, si, se afla pe Blvd. Constantin Brancoveanu, fata in fata cu magazinul Mega Image. Este vorba de Mega Image-ul situat dupa intersectia C-tin. Brancoveanu cu Str. Nitu Vasile pe sensul C-tin Brancoveanu -> Str Turnul Magurele.

 

Iata si o harta:

post-33250-1265292077_thumb.jpg

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Aveti grija la radare baieti! Astia s-au pus pe capul nostru intr-o sapt am vazut noile radare pe bracoveanu(2 radare pe acelasi sens de mers), vacaresti si mai nou pe emil racovita!

Plus ca astia de la circa 15 le e foame! Asadar aveti mare grija!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...