Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cu cea mai mare placere as veni si astazi dar lucrez, dar saptaman viitoare voi fi prezenta.

te vom astepta .... unii din noi mai merg si miercurea la arc iar de acolo se pleaca in diferite directii...:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am fost pana acum la arc pt ca imi este frica de piatra cubica, si singura pana la arc

 

nu e obligatoriu sa o iei pe piatra cubica sa sti mai e si alt drum :D daca vrei sa vi stabilim o ora si mergem impreuna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce dragut inca o fata, nu vrei sa ne intalnim, eu nu cunosc nici o fata motociclista :rock:

 

Sunt destule fete in berceni cu motoare :rock: One step at the time...Incearca sa te plimbi singurica o perioada pana deslusesti un pic cum sta treaba cu schimbatu treptelor, coordonarea ochi-mana-picior...si asa mai departe :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ar veni numai jumatate din cei care au amenintat cu venirea ar fi parcarea aia de la MC plina.

Tin sa precizez aici ca nu se incaseaza taxe pe prezenta si nici un altfel de comision pentru a cunoaste oameni noi. :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ar veni numai jumatate din cei care au amenintat cu venirea ar fi parcarea aia de la MC plina.

Tin sa precizez aici ca nu se incaseaza taxe pe prezenta si nici un altfel de comision pentru a cunoaste oameni noi. :D

 

 

He, he! E bine de stiut :moto:

Pe vineri, deci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a parut bine sa va cunosc.:bounce: Sper ca a fost faina plimbarea. N-am vrut sa para aiurea ca m-am retras. Poate va insotesc la o plimbare mai lunga cu prima ocazie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ar veni numai jumatate din cei care au amenintat cu venirea ar fi parcarea aia de la MC plina.

Tin sa precizez aici ca nu se incaseaza taxe pe prezenta si nici un altfel de comision pentru a cunoaste oameni noi. :D

lasa ca am venit eu saptamana trecuta (sau acum 2 sapt) si nu cred ca am sa mai vin vreodata.am venit in parcare, v-am salutat pe toti si ....cam atat :D . ba chiar am avut senzatia ca v-am deranjat cu prezentza asha de primitori ati fost. poate ca nu sunt eu "bercenar " de destul timp (m-am mutat doar de un an si ceva) sau poate ar fi trebuit sa ma bag in sema cu forta dar nu sunt genul.in orice caz daca cineva de acolo mi-ar fi adresat macar 2 cuvinte poate stateam mai mult de 10 minute dar asha....... . pana la urma pentru voi important e sa fie parcarea de la mc plina sau sa mai cunoasteti niste oameni pasionati de acelasi lucru ca si voi ?

bafta si asfalt uscat :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ca am venit eu saptamana trecuta (sau acum 2 sapt) si nu cred ca am sa mai vin vreodata.am venit in parcare, v-am salutat pe toti si ....cam atat :D . ba chiar am avut senzatia ca v-am deranjat cu prezentza asha de primitori ati fost. poate ca nu sunt eu "bercenar " de destul timp (m-am mutat doar de un an si ceva) sau poate ar fi trebuit sa ma bag in sema cu forta dar nu sunt genul.in orice caz daca cineva de acolo mi-ar fi adresat macar 2 cuvinte poate stateam mai mult de 10 minute dar asha....... . pana la urma pentru voi important e sa fie parcarea de la mc plina sau sa mai cunoasteti niste oameni pasionati de acelasi lucru ca si voi ?

bafta si asfalt uscat :bounce:

a da imi amintesc de tine ai venit ai salutat dupa care ai vb cu mine pe urma la telefon si ai plecat,sincer si la mine cand am fost prima data a fost aiurea pt ca evident nu stiam pe nimeni ... dar m am bagat in seama nu am stat langa motor asteptand sa ma bage cineva in seama dar na asta e....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ca am venit eu saptamana trecuta (sau acum 2 sapt) si nu cred ca am sa mai vin vreodata.am venit in parcare, v-am salutat pe toti si ....cam atat :baubau: . ba chiar am avut senzatia ca v-am deranjat cu prezentza asha de primitori ati fost. poate ca nu sunt eu "bercenar " de destul timp (m-am mutat doar de un an si ceva) sau poate ar fi trebuit sa ma bag in sema cu forta dar nu sunt genul.in orice caz daca cineva de acolo mi-ar fi adresat macar 2 cuvinte poate stateam mai mult de 10 minute dar asha....... . pana la urma pentru voi important e sa fie parcarea de la mc plina sau sa mai cunoasteti niste oameni pasionati de acelasi lucru ca si voi ?

bafta si asfalt uscat :D

 

Salut.

Trebuia totusi sa fii mai cu tupeu, caci prin zona sunt si motociclisti in trecere care ne saluta si pleaca.

Probabil din acest motiv, s-a intamplat ce s-a intamplat.

 

Anyway, sunt persoane care nu mai stau in Berceni si tot vin la meeting-ul Bercenarilor, asa ca nu cred ca se pune problema "ca deranjezi cu prezenta"!

 

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ca am venit eu saptamana trecuta (sau acum 2 sapt) si nu cred ca am sa mai vin vreodata.am venit in parcare, v-am salutat pe toti si ....cam atat :P . ba chiar am avut senzatia ca v-am deranjat cu prezentza asha de primitori ati fost. poate ca nu sunt eu "bercenar " de destul timp (m-am mutat doar de un an si ceva) sau poate ar fi trebuit sa ma bag in sema cu forta dar nu sunt genul.in orice caz daca cineva de acolo mi-ar fi adresat macar 2 cuvinte poate stateam mai mult de 10 minute dar asha....... . pana la urma pentru voi important e sa fie parcarea de la mc plina sau sa mai cunoasteti niste oameni pasionati de acelasi lucru ca si voi ?

bafta si asfalt uscat :D

 

Ai dreptate ! Mai vino o data si vezi daca se mai intampla la fel, inainte de a da cu pietre ...

"Bercenarii" nu este denumirea unui club privat, doar umbrela unui grup de prieteni care vor sa interactioneze intre ei si nu numai. Probabil ca in multe locuri unde mergi pentru prima data ai aceasta impresie. Mai risca inca o seara de vineri ca sa te convingi daca ai avut dreptate. :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sanatate la toti, eu sunt din rahova, dar pe perioada verii stau la prietena mea in berceni, asa ca am sa ma "incumet" si eu sa va cunosc. :rolleyes:

p.s. Stau in spate la restaurantele Calabria si L'incontro unde sunt mereu parcate motoarele alea in fata, dar nu il tin acolo ci il tin langa bloc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate ! Mai vino o data si vezi daca se mai intampla la fel, inainte de a da cu pietre ...

"Bercenarii" nu este denumirea unui club privat, doar umbrela unui grup de prieteni care vor sa interactioneze intre ei si nu numai. Probabil ca in multe locuri unde mergi pentru prima data ai aceasta impresie. Mai risca inca o seara de vineri ca sa te convingi daca ai avut dreptate. :)

e ok, nu m-am suparat oricum ci doar va ziceam impresia mea. de venit am sa mai vin numai ca acum m-am apucat de "pictat" motoreta si vinerea asta nu cred ca am sa ajung.

bafta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sanatate la toti, eu sunt din rahova, dar pe perioada verii stau la prietena mea in berceni, asa ca am sa ma "incumet" si eu sa va cunosc. :)

p.s. Stau in spate la restaurantele Calabria si L'incontro unde sunt mereu parcate motoarele alea in fata, dar nu il tin acolo ci il tin langa bloc.

 

Te asteptam in fiecare vineri la ora si locul stabilite. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Postam aici despre intalnirea noastra de vineri tocmai pentru a cunoaste noi motociclisti si de a face plimbari impreuna. Asta facem noi.

Tu ce faci ? Astepti sa te tragem de maneca si sa-ti laudam motorul ? Foarte bine ! Mai vino si promit ca daca ajung la intalnire vin si te trag de maneca. De obicei asa fac, cand ai venit tu ori nu am fost la intalnire ori nu te-am observat sau eram prins intr-o discutie. Dupa cum vezi, eu pot sa-ti dau cateva motive pt. care nu te-am cunoscut inca.

Hai, vi sa batem palma ? sper ca ai miar, sa nu-mi racesc gura de pomana :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...