Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

chiar daca e cam inorat si bate vantul eu tot vin,numa sa nu mergeti si voi tare sa pot tine si eu pasu :P

Editat de sonyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe unde tineti mobrele noaptea. M-am mutat de curand pe sos berceni si ma tot gandesc sa aduc motoru' aici.

L-am tinut o noapte in benzinaria Mol (mai e un ducati negru acolo), dar tot nu am dormit bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu il tin legat de un stalp luminat,cu husa pe motor si cu disc lock cu alarma in fata blocului de cand m-am mutat la bloc cauta un loc sa fie la vedere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OFICIAL: Incepand cu Vineri 29.04, intalnirea saptamanala se muta la Mc Donald's Brancoveanu. Ora 19 ! In general dupa 19:30 vom pleca in cate o mica plimbarica limitrofa.

PS: Toata lumea e invitata, si cei vechi si altii noi !......Intrarea GRATIS ! :P

Editat de the lord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OFICIAL: Incepand cu Vineri 29.04, intalnirea saptamanala se muta la Mc Donald's Brancoveanu. Ora 19 ! In general dupa 19:30 vom pleca in cate o mica plimbarica limitrofa.

PS: Toata lumea e invitata, si cei vechi si altii noi !......Intrarea GRATIS ! :P

 

Incerc sa ajung si eu pentru prima data.

Sunt din Berceni si o sa ajung si la intruniri din cand in cand :blbl:

 

Multumesc de invitatie,

Mihai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cbr 600 rr poate fi extrem de manevrabil :blbl: .

 

 

 

Da' ai vazut ce pinion are ?

Mesaj completat

Daca e cineva interesat , maine ies la o plimbare la Tulcea . Asta numai daca nu ploua .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' ai vazut ce pinion are ?

Mesaj completat

Daca e cineva interesat , maine ies la o plimbare la Tulcea . Asta numai daca nu ploua .

si ce ghidon :blbl:

da oricum, jos palaria pentru rider

am facut si eu poligonul ala cu GSX-ul, acu vreo 2 ani, cu niste instructori de la politia maghiara, mai avea si balansoar :P

da mai aveam de mancat o paine pana sa ma joc asa cu ea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! Notati acolo in registrele bercenarilor record de 2150 de km facuti de un bercenar pe superbike. Am ajuns cu bine in Germania iar motorului chiar ii place pe Autobahn :blbl: . Cand vreti sa faceti drum lung pe sportiva va sfatuiesc sa renuntati la cat de mult se poate din bagaj ca eu m-am chinuit ceva. Am facut drumul in 3 zile ca a trebuit sa fac un popas in Regensburg dar oricum nu cred ca reuseam in doar 2 zile. Per total a fost ok dar n-as mai repeta experienta decat nevoit. Am prins si ploi si vant puternic si caprioare noaptea, Atentie ! ma refer la cele din padure.

Va salut si va urez un sezon plin !

Mesaj completat

 

 

 

 

La RR e foaia schimbata, pinion e ala din fata pe care sta lantul dar nu se vede. E schimbat ca sa aibe mai mult demaraj, sa scoata timp mai bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu tot lucrez vinerea.. damn it ! mi-e dor sa vin la intalnirii, eu care nu lipseam :blbl:)))

 

p.s. pentru cei care cauta garaj, eu stau in aparatorii si motoru meu e cam singur in garaj ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum cand aveai benzina .... :P

Ghinion dom'le ce sa faci...... :blbl:

Mesaj completat

Sa ma f.u.t. in el de server ca pana postezi ceva adormi, d-aia si apar dublurile de posturi. Al dreaku ce e, daca vrei sa postezi dupa un post tot de al tau iti updateaza vechiul post, dar cand se c.a.c.a pe el cu viteza "superluminica" iti posteaza dublat sau chiar triplat, depinde de cate ori apesi " Add reply".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti ! Saptamana viitoare scot si eu baba de la doctor si ma gandeam sa vin la o intalnire.Tot acolo la mc'ul de la brancoveanu va intalniti la ora 19?Nu stiu daca m`ai ma tineti minte pentru ca n`am venit de multe ori la intalniri,o sa pun mai jos o poza cu mobra...inca ceva,daca va ocupati vre`unul de vanzari piese sau stiti pe cineva cu preturi bune lasati`mi un msj va rog(m`ar interesa un kit de lant DID,placute fata si spate,ulei+filtru,baterie) ms frumos si asfalt uscat baieti ! Inca o chestie,am de gand sa schimb janta fata cu una de 17 120/70 stiti ceva strica cilindrica? Eu am un cbr900rr sc33 an 96(in cazul in care nu apare poza postata)

Editat de Bodytza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti ! Saptamana viitoare scot si eu baba de la doctor si ma gandeam sa vin la o intalnire.Tot acolo la mc'ul de la brancoveanu va intalniti la ora 19?Nu stiu daca m`ai ma tineti minte pentru ca n`am venit de multe ori la intalniri,o sa pun mai jos o poza cu mobra...inca ceva,daca va ocupati vre`unul de vanzari piese sau stiti pe cineva cu preturi bune lasati`mi un msj va rog(m`ar interesa un kit de lant DID,placute fata si spate,ulei+filtru,baterie) ms frumos si asfalt uscat baieti ! Inca o chestie,am de gand sa schimb janta fata cu una de 17 120/70 stiti ceva strica cilindrica? Eu am un cbr900rr sc33 an 96(in cazul in care nu apare poza postata)

Intalnirea tot acolo se tine, daca nu ploua :moron: . Referitor la schimbul rotii, iti garantez eu ca "cilindrica" nu o s-o strice, de ciclistica nu ma pronunt ! :crack:

Te asteptam ! :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am f3 din 97 si pe fata am exact marimea care spui tu, si mi se pare totul ok :crack:

 

numai cei de la rar au ceva cu asta :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...