Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

Eu am f3 din 97 si pe fata am exact marimea care spui tu, si mi se pare totul ok :crack:

 

numai cei de la rar au ceva cu asta :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stiu ca este o problema in a gasii cauciuc pe 16" dar da este mult mai stabila cu baschetul pe 16" fata,mai bine lasal

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kre stiti vreo vulcanizare sau vreun service de moto?

aveti idee de niste anvelope mai ieftine?

Service moto, cel mai in zona si serios pe care il stiu, e la MyMoto pe Viilor(intre fabrica Excelent si cladirea Interbrands). Vulcanizare moto au la Elf spre Popesti, din cate stiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e vremea asa si maine ne mai intalnim sau o lasam pe vinerea viitoare?

Sincer,tu crezi ca mai avea rost intrebarea asta ?!?!?!? :huh: ........Normal ca ne intalnim, mai ales pe ploaie, furtuna,zapada,taifun si altele.

PS: Vad ca iar crestem aici pe forum ....din pacate doar cantitativ...dar noi sa fim sanatosi ca la intalniri tot aia o sa fim, ca dintotdeauna dealtfel. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer,tu crezi ca mai avea rost intrebarea asta ?!?!?!? :huh: ........Normal ca ne intalnim, mai ales pe ploaie, furtuna,zapada,taifun si altele.

PS: Vad ca iar crestem aici pe forum ....din pacate doar cantitativ...dar noi sa fim sanatosi ca la intalniri tot aia o sa fim, ca dintotdeauna dealtfel. :crack:

Sincer, imi pare rau ca am intrebat. :moron:. Eu merg cu motocicleta si pe ploaie ... promit sa nu mai gresesc alta data. :rock:

In alta ordine de idei ... ma bucur ca m-am vazut azi la MC cu AllenC si Cristi (nu am retinut nick-ul de pe forum).

Poate data viitoare ne strangem mai multi.

 

Un sfarsit de saptamana insorit va doresc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dam o tura pe la arc azi? pe la 6:00-6:15 sa ne vedem la Mc ca data trecuta si sa plecam la arc pe la 6:30 ?ce zice-ti? :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne vedem diseara ?....cineva,careva?.....Poate ne dezmortim amortizoarele pana la Oltenita,...sa vedem daca au deschis pontonul. ;)

PS: iO vine cu scuteru' ,deci voi merge in ritm de relas 80-100km/h.

Editat de the lord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa termin treaba in timp util sa dau cu prezent,daca Lord vine cu scuterul ma bag tot la scuter,sper sa nu mergeti mai tare de 180Km/h ca al meu nu poate mai mult :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa termin treaba in timp util sa dau cu prezent,daca Lord vine cu scuterul ma bag tot la scuter,sper sa nu mergeti mai tare de 180Km/h ca al meu nu poate mai mult :moto:

a intervenit ceva si nu cred ca mai ajung....cand scap trec pe la Mc'D oricum ca-mi este in drum si vedem daca va mai prind.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off,usor tata pe curbe ca deviezi de la tastatura,apropo mai plimbi si tu mobra? :moto: Da stiu lucrezi sau nu ai gaz.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu azi,sa organizam o zi dintr-un weekend cand sa mergem la plimbari mai lungute oriunde la pod la arges stiu un local bun cu mititei buni :cheers: sau oriunde stabiliti voi ,ca sa ma pot pregati si eu (financiar),si desigur daca ma luati ,motorul nu imi permite sa merg cu o viteza mai mare de 100-110 max km/h :(

 

 

sau de ce nu sa organizam un gratar ceva cu 20 lei de caciula facem treaba frumoasa :cheers:

Editat de sonyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...