Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

binee maa...am inteles. io-s prea urat

 

Poza era pe telefonul celalalt si n-am mai stat aseara la "developat" !

 

IMG_0054d.jpg

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reusită întalnirea de ieri... reconfortantă după hiberbare.

 

Hai... poate la o dată viitoare ajung și cei care au fost luați de ape ieri și unim 4 mese!!!

 

Vise plăcute!

 

Da, a fost ok, nici nu ma asteptam la altceva dupa ce am citit toate paginile de la voi, surprinsa placut si sotia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrei sa iei un microbuz sau ocazie de la IRA pana la Oltenita ? :)

Funny - de joi cica nu mai ploua - deci pana duminica o sa fie si uscat pe jos. 10 grade nu ar fi atat de frig :).

Iti iau bilet de maxi taxi si ma astepti in Oltenita cu ceai cald.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai, dimineata, pe la un 10 - 11, nu?

Am ramas cu "sechele la gladiole", asa ca voi evita ploaia, cel putin pentru o vreme.

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...ne intalnim Duminica la 10.30 la Brancoveanu.

poate ne intalnim din nou Vineri seara.

 

@Contabil: imi iau castile de data asta nu??

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut. stiu ca poate e offtopic sau poate putin aiurea dar in alta parte nu stiu unde as fi putut sa intreb. ideea e alta...nu cunosc cartierul/zona si mai nou facultatea ma trimite 2 ore pe saptamana sa fac niste cursuri la spitalul alexandru obregia (ala de nebuni, da) si intrebarea mea e alta: e safe sa imi las motoru/masina pe acolo? pbb motoru o sa intre in curte fara pb, dar masina sigur nu! mentionez ca am cursuri ziua, nu ma prinde seara.

 

mersi mult:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Contabil: imi iau castile de data asta nu??

 

Iti place sa rizi de omu suparat, legat cu lantu de turatii, si asa i-am dat in loc de maxim 4000 - 6000, ce sa mai fac?

 

salut. stiu ca poate e offtopic sau poate putin aiurea dar in alta parte nu stiu unde as fi putut sa intreb. ideea e alta...nu cunosc cartierul/zona si mai nou facultatea ma trimite 2 ore pe saptamana sa fac niste cursuri la spitalul alexandru obregia (ala de nebuni, da) si intrebarea mea e alta: e safe sa imi las motoru/masina pe acolo? pbb motoru o sa intre in curte fara pb, dar masina sigur nu! mentionez ca am cursuri ziua, nu ma prinde seara.

 

mersi mult:D

Este cartierul Berceni, nu rahova, iar nebunii sint in spital nu afara, cei de afara ii gasesti doar la guvern, parlament, etc. Asa ca o poti lasa 2 ore oriunde numai sa nu fie interzis, ca altfel o ridica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar mai fi o varianta - in parcarea subterana de la Sun Plaza. Sunt zone in parcare unde se inghesuie toti dar si zone mai libere. Insa de acolo trebuie sa mai mergi putin pe jos.

Doamnelor, domnilor, bai nene, Bravo! aveti mobrele gata de plimbare/ asfalt uscat si soare / eu mai stau in hibernare

Editat de lostheaven
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...