Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

L-ai uitat pe AllenC - sa vezi ce o sa bei mujdei in loc de bere :alcy:

E numai vina mea......am omis sa anunt ca bautul cu mine se lasa cu mujdei, chestii pe care unii nu si le mai amintesc si dureri de cap :10:

PS: Acum ca stiti cum sta treaba sa aveti grija...sa fie mai mult mujdei data viitoare ! :offtopic:

Editat de the lord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

L-ai uitat pe AllenC - sa vezi ce o sa bei mujdei in loc de bere :alcy:

Mai omule, am inteles ca pe tine te-am stresat cu alarma, dar pe AllenC, nu l-am cunoscut personal, de aceea este la ALTII incadrat, basca ca am pus si eu o intrebare .... fara raspuns, din inaltul cerului - TAU. Din punctul meu de vedere, am alte asteptari, ca de exemplu, Kosh, daca zicea ceva de patania cu mamae, faceam 271km, numai sa-i sperii cu motorul ambalat la maxim pe "copiii" aia de au patruns in casa ei. Dar foarte important - o spaguta mai mare la bugetarii din politie, de acolo - si presau baietii tot ce se putea in spiritul democratiei actuale .... daca nu vedea mamaie biscuitii unsi cu gem inapoi ....

 

E numai vina mea......am omis sa anunt ca bautul cu mine se lasa cu mujdei, chestii pe care unii nu si le mai amintesc si dureri de cap :10:

PS: Acum ca stiti cum sta treaba sa aveti grija...sa fie mai mult mujdei data viitoare ! :offtopic:

Eu unul m-am saturat de gratare, cu mujdei, fara, egal, fara mici/mari, orice care face fum din carbune/lemne ....... 5-6 ani sint de ajuns, daca vreti loc ..... va dau + un gratar destul de bun, dar nu mai maninc chestii deastea nici picat cu ceara. Cit de dureri de cap, de la bautura, pai daca nu te doare - inseamna ca nu ai.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

............

Eu unul m-am saturat de gratare, cu mujdei, fara, egal, fara mici/mari, orice care face fum din carbune/lemne ....... 5-6 ani sint de ajuns, daca vreti loc ..... va dau + un gratar destul de bun, dar nu mai maninc chestii deastea nici picat cu ceara. Cit de dureri de cap, de la bautura, pai daca nu te doare - inseamna ca nu ai.

Esti pe langa....n-ai prins spilul pt ca n-ai fost acolo cu noi....poate data viitoare...ca sa intelegi despre ce vorbim pe aici, ca nu era la propriu ci la figurat mai toata treaba ! ;)

Editat de the lord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti pe langa....n-ai prins spilul pt ca n-ai fost acolo cu noi....poate data viitoare...ca sa intelegi despre ce vorbim pe aici, ca nu era la propriu ci la figurat mai toata treaba ! ;)

Nu-i bai omule sint nou pe aici ..... normal ca nu inteleg .... dau cu parerea din ce stiu eu, de exemplu Ciorap mi-a atras atentia asupra drumului vechi catre mare .... cica mai frumos, tind sa cred ca are dreptate, dar eu de la banca, cu 4-5 Wek. furate pe an, bagam coks numai pe autostrada. Fiecare are minusuri, nu neeaparat ca nu-l duce capul, dar mai conteaza si anturajul, experienta, etc. Si mai ales NU MA SUPAR CIND PRICEP CA AVETI DREPTATE - cind aveti.

 

Mai putin Raul, care se leaga de catelul meu .... cica imi trebuie unul de viteza - buna, rau, al lui o fi de viteza? Am un offf pe Raul, de abia astept sa ne mai intilnim, valabil si pentru ceilalti. :peace:

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Contabil - nu mi-o lua in nume de rau, dar esti atat de greu de urmarit cateodata...

 

@all - Maine la 11 la Brancoveanu pregatiti de plimbare ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Contabil - nu mi-o lua in nume de rau, dar esti atat de greu de urmarit cateodata...

 

@all - Maine la 11 la Brancoveanu pregatiti de plimbare ?

Am observat si eu ca nu-s destul de clar citeodata - lucrez la asta (lipsa de experienta). :peace:

Care ar fi traseul?

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca as merge spre munte, pe traseul pe care am fost la salina asta toamna si ne intoarcem pe Bucuresti - Ploiesti (autostrada).

Sau daca nu, clasica Bucuresti - Oltenita - Giurgiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu inca nu am scos matza ( yamaha thundercat ) la plimbare ...trebuie sa fac ITP-ul si alte operatiuni de reparatie la ea si asa ma mai prezentam si eu ...

 

Are rost, daca facem miine o plimbarica mai mare? :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu inca nu am scos matza ( yamaha thundercat ) la plimbare ...trebuie sa fac ITP-ul si alte operatiuni de reparatie la ea si asa ma mai prezentam si eu ...

Inteles, pacat ca inca nu poti baga un drum.

 

@all - Maine la 11 la Brancoveanu pregatiti de plimbare ?

vin si io la plimbare sa rodez placutele pe fata. alte destinatii in afara de el clasico?

Eu sint pentru orice traseu - numai sa ajungem seara acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i bai omule sint nou pe aici ..... normal ca nu inteleg .... dau cu parerea din ce stiu eu, de exemplu Ciorap mi-a atras atentia asupra drumului vechi catre mare .... cica mai frumos, tind sa cred ca are dreptate, dar eu de la banca, cu 4-5 Wek. furate pe an, bagam coks numai pe autostrada. Fiecare are minusuri, nu neeaparat ca nu-l duce capul, dar mai conteaza si anturajul, experienta, etc. Si mai ales NU MA SUPAR CIND PRICEP CA AVETI DREPTATE - cind aveti.

 

Mai putin Raul, care se leaga de catelul meu .... cica imi trebuie unul de viteza - buna, rau, al lui o fi de viteza? Am un offf pe Raul, de abia astept sa ne mai intilnim, valabil si pentru ceilalti. :peace:

Catelul tau!?.....te refereai la catel sau la mobra?.....eu catel nu am iar mobra.........este de.......sa zicem viteza..........incearca sa nu iti lasi mobra pe cric prin spatele mobrei mele pentru ca nu raspund de eventuale avarii :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?%2Ftopic%2F693319-sambata-0604-plecare-veliko-turnovo%2F la plimbarea asta se baga careva maine?as merge si eu dar ma cam descurajeaza vitezele de croaziera despre care se vorbesc,si plus ca nu cunosc pe nimeni de acolo nu stiu cat de linistiti sau teribilisti pot fi bajetii,astept raspuns,posibil sa vin si eu maine daca se anunta careva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Catelul tau!?.....te refereai la catel sau la mobra?.....eu catel nu am iar mobra.........este de.......sa zicem viteza..........incearca sa nu iti lasi mobra pe cric prin spatele mobrei mele pentru ca nu raspund de eventuale avarii :crack:

E vezi de ce te zgindar eu .... doar ti-am zis ca-mi era dor de-o gluma facuta de tine, numa sa nu mai pui mina pe notele de plata.

 

/index.php?%2Ftopic%2F693319-sambata-0604-plecare-veliko-turnovo%2F la plimbarea asta se baga careva maine?as merge si eu dar ma cam descurajeaza vitezele de croaziera despre care se vorbesc,si plus ca nu cunosc pe nimeni de acolo nu stiu cat de linistiti sau teribilisti pot fi bajetii,astept raspuns,posibil sa vin si eu maine daca se anunta careva

Nu ma bag afara din tara, vrea sa vina si sotia cu copiii (binenteles cu masina) si n-am pasapoarte la copii. Altfel, nu cred ca baga aia mai mult de 150-160.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?%2Ftopic%2F693319-sambata-0604-plecare-veliko-turnovo%2F la plimbarea asta se baga careva maine?as merge si eu dar ma cam descurajeaza vitezele de croaziera despre care se vorbesc,si plus ca nu cunosc pe nimeni de acolo nu stiu cat de linistiti sau teribilisti pot fi bajetii,astept raspuns,posibil sa vin si eu maine daca se anunta careva

Vreme buna sa fie. Eu as fi interesat de Veliko se pleaca la 11 din OMV City Mall. Am fost intr-o iesire pe Cheia cu multi participanti printre care si Niko, se formeaza grupuri in functie de motoare si skill nu-i nici o problema. Motoreta mea nu e prea rapida oricum, dar un 140 de croaziera e lejer. Deci +1 pentru Veliko.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la veliko am inteles ca ploua

Nope......ai inteles gresit........NINGEEEEEEEEE

Ce dreaq Sonny, te fac pe tine cateva picaturi de ploaie?......doar ai ....clanxon...........le clanxonezi si se dau din calea ta :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreme buna sa fie. Eu as fi interesat de Veliko se pleaca la 11 din OMV City Mall. Am fost intr-o iesire pe Cheia cu multi participanti printre care si Niko, se formeaza grupuri in functie de motoare si skill nu-i nici o problema. Motoreta mea nu e prea rapida oricum, dar un 140 de croaziera e lejer. Deci +1 pentru Veliko.

In privinta vremii, eu nu cred ca ar trebui sa-ti faci griji, astia "la mine" zic ca n-o sa toarne rau (fara gluma precipitatii 07/ pe la ora 15 .... mai nimic). Daca n-ar fi copiii eu unul as merge.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nope......ai inteles gresit........NINGEEEEEEEEE

Ce dreaq Sonny, te fac pe tine cateva picaturi de ploaie?......doar ai ....clanxon...........le clanxonezi si se dau din calea ta :crack:

invidiosule

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care e plimbarea propusa de la brancoveanu pentru maine?

 

Parca as merge spre munte, pe traseul pe care am fost la salina asta toamna si ne intoarcem pe Bucuresti - Ploiesti (autostrada).

Sau daca nu, clasica Bucuresti - Oltenita - Giurgiu

Oricare, insa prin tara, zic eu, daca nu, ma ro'iesc la snagov la tusica, de plimbare - ca-i pacat de vremea asta frumoasa.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...