Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

atunci ma bag si eu,voi barem mergeti responsabil,si parca e prea lunga plimbarea pana la veliko pentru raceala care o am in mine,astept inca traseul propus de voi,ca sa stiu daca ma trezesc si eu mai devreme maine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mentiune : Traseu propus - Bucuresti - Sibiu - Bucuresti .... este ok?



atunci ma bag si eu,voi barem mergeti responsabil,si parca e prea lunga plimbarea pana la veliko pentru raceala care o am in mine,astept inca traseul propus de voi,ca sa stiu daca ma trezesc si eu mai devreme maine

Scuze, am postat in acelasi timp - glumeam. Iar viteza de croaziera .... undeva la 100-120km/h, indiferent de traseu



Eu faceam cind lucram la banca bagam gratare numai la Paltinu ..... dupa Cimpina citiva km, la baraj, ar merita un drum pina acolo ..... 100-120 km + tot atit intors, este ok?

Facem un gratar acolo .... il ia sotia, si ne intoarcem cu burticile pline.



Hai ca am inteles, eu nu-s de 4-5 stele, nu de bani, dar nu-mi place, altceva n-am de propus. Vad eu de programul meu, sa va distrati la maxim, vorbim dupa duminica.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca nu mai zice nimeni nimic,dati un semn daca va hotarati mai multi maine sa dam de o plimbarica,0765 444 105,sal

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Miine plec la 10-10.30 la barajul Paltinu, eu iau gratarul, carbunii, masa, 4 scaune si ceva mincare de acasa, ca mici si gratare nu mai suport eu... copii si nevasta - alta poveste, dar peisajul este de exceptie. Daca sint doritori, miine la 9 sint pe forum, la 9.30 am inchis orice comunicatie.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a zis 11 la Brancoveanu o data. cate confirmari mai trebuie? Ma rog, eu cu Tzulae o sa fim la 11 acolo, traseu nu am stabilit, pt ca stabilim la fata locului in functie de buget si cati se aduna.

Cei care plecati la Veliko, Sibiu sau alte locatii - distractie placuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a zis 11 la Brancoveanu o data. cate confirmari mai trebuie? Ma rog, eu cu Tzulae o sa fim la 11 acolo, traseu nu am stabilit, pt ca stabilim la fata locului in functie de buget si cati se aduna.

Cei care plecati la Veliko, Sibiu sau alte locatii - distractie placuta.

Eu tin neeaparat sa-mi scot copiii la aer, au tot stat in casa cu varicela lor, mai ales ca s-au facut bine si este frumos afara. De aceea aveam nevoie de un traseu stabilit. Ne intilnim data viitoare. :peace:

 

Am mers pina la urma la Snagov, sotia a spus ca-i obosita si n-ar vrea la Paltinu, au prins aia mici culoare-n obrajori dupa cite zile au bolit numai in casa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi ne-am fatait un pic prin oras, am facut vizite pe la unul pe la altul. Lasa ca mergem cu totii la salon week end-ul viitor.

 

Unde vedeti cursa diseara ?

Editat de Ciorap
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...and the DOCTOR is back on track ! :10:

Ca in zilele lui bune :), imi place Marquez foarte mult..

 

Cand ati vrea sa mergem la Salon in week end: sambata sau duminica ? Prognoza meteo, conform accuweather sugereaza sambata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-o sa pot veni simbata (am mare sarbatoare cu ziua lui fimiu la restaurant, invitati ... fara numar!). Ce sa-i faci asa a vrut soata, ca si paralela mai indepartata -numai pe aici (berceni) am vazut "conationali" vinzind covrigii prin 2006-2007 agatati de oglinzile laterale ale masinii (cu sfoara) ..... paradoxul fiind masina - ultimul tip de PASAT, dupa care am ajuns la concluzia ca America, totusi nu este tara tuturor posibilitatilor.

Ca atare eu cred c-am sa ajung (daca am sa ajung) vineri pe acolo, fiindca simbata- duminica or sa fie buluc toti.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma , care cum vine !? Sambata , Duminica ? Eu propun totusi ora 10 pentru intalnire . Prietenii stiu de ce . La cat costa intrarea, eu m-as baga in ambele zile .



Se mai tine intalnirea saptamanala a Bercenarilor !? Unde si cand ? Si nu imi spuneti sa caut mai in spate ...

Editat de AllenC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...