Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

Am fost azi, mari reduceri - ca de obicei la masuri XXL, restul daca dai cu pinda pe net, gasesti lucruri mult mai ieftine. Cel putin asta fu azi, ca unii nici nu apucasera sa puna toata marfa in galantare ...... bine ca i-au dat drumul vinerea.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am fost azi, mari reduceri - ca de obicei la masuri XXL, restul daca dai cu pinda pe net, gasesti lucruri mult mai ieftine. Cel putin asta fu azi, ca unii nici nu apucasera sa puna toata marfa in galantare ...... bine ca i-au dat drumul vinerea.

 

Asa a fost mereu, sunt preturi de iti vine sa ii iei la bataie................sincer nici nu cred ca merita efortul sa te duci pana acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine socializam in fata la Mc !? Nici macar gagici nu erau !? Nu stiu ce asteptari au unii de la SMAEB , la 10 Ron ...



eu am iesit la o tura,daca va adunati dati un semn

Da si tu un mesaj in timp util, sa se pregateasca hoarda :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut in seara asta pe la Brancoveanu sa va salut si nu era nimeni... ntz ntz ntz... Urat!

 

Eu maine am adunare la rondul de pe Maior Coravu din Pantelimon (intrarea in stadionul National) la ora 11. Voi, daca va adunati mai devreme, puteti veni si voi, si plecam in gasca.

 

Ciorap, Tzulae, va suna bine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai as veni si eu de dimineata la tine sa pun furtunul pe ea, ca nu am mai spalat-o din septembrie. Tzulae, faci cinste cu o galeata de apa?

 

Mai am eu niste Motul Shine&Go de dat pe carene. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie mi-a placut la salon, am luat o casca pt pasager. 10ron intrarea, parcare ok, sens unic, spectacol afasa,.. un gagiu meserias a pedepsit 2mobre,Mult echipament... in principiu ok. In alta ordine de idei, mi-a parut bine sa va revad si plimbarea a fost megaOK. Am stat pe banca de la 18:40 pana la 19:25 si am beut tutun. Zuperr!

 

P.s. maine e o iesire la Slanib Prahova,,.veniti la plimbare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie careva de la cine pot cumpara si eu silencere pentru tobe sport? am gasit la cineva cu 1 milion bucata si mi se pare mult,ma gandesc poate e in alta parte mai ieftin oleaca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care ati fost azi la Rond la Stadionul National, PM cu adresa de mail sa va trimit linkul de transfer cu filmuletele de la plecare. Pe TDM-ul lui Cavaleru a fost montata o camera :)

post-20786-0-72987600-1365874339_thumb.jpg

post-20786-0-85628000-1365874356_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie careva de la cine pot cumpara si eu silencere pentru tobe sport? am gasit la cineva cu 1 milion bucata si mi se pare mult,ma gandesc poate e in alta parte mai ieftin oleaca

Pai vezi sa se pupe cu toba ta . Dar la ce iti trebuie !?

 

maine mai merge cineva la expo?

Pe la ce ora te bate gandul ? Eu sincer sa fiu m-as baga inca odata.......pe la 11.00 , dar nu promit nimic , sunt conditionat de un telefon .

 

Care ati fost azi la Rond la Stadionul National, PM cu adresa de mail sa va trimit linkul de transfer cu filmuletele de la plecare. Pe TDM-ul lui Cavaleru a fost montata o camera :)

Cred ca ar fi trebuit sa ne prezentam cu nick-ul de pe motociclism . :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...