Sari la conținut

Poze Motorrock Iv - 2007


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 145
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ceva poze.....

 

Ce ma seaca cel mai tare e ca nu am avut motor... (am venit cu masina)... :welcome: In rest, felicitari baietilor... Tare de tot....organizare, trupe, bere mullta si nu scumpa... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

in primu`rand numele "motorrock" spune clar despre ce este vorba in cele 3 zile de show...daca era sa cautzi shi sa te informezi un pic despre activitatzile inaltzatoare care se desfashoara la intalnirea asta....nu mai ramaneai cu gura cascata...

 

in al doilea rand, camping`urile au fost exclusiv pentru motociclishti din acelashi motiv...e intalnire moto, vii cu moto, ai loc de campat...vii gura-casca...ai loc de campat, da` ala nu e pazit....iar daca nu este pazit ai toate shansele ca natziunea inlocuitoare sa`shi dea in petic cu lucrurile tale...

 

in al treilea rand, avand in vedere ca festivalu` este organizat in acelashi timp cu zilele orashului ploieshti, nu ai cum sa interzici nimanui sa intre....ceea ce potzi sa faci este sa fii cu ochii pe ei shi sa`i trimitzi la plimbare cand e cazu`....mai mult de atat nu are nimeni ce sa faca....nici mie nu mi`a convenit prezentza cocalarilor acolo, dar atata timp cat nu au intrat in contact direct cu mine, n`am avut ce le face...

 

per total, pentru mine a fost super, de data asta cei de la silver pistons s`au intrecut shi au ridicat shi mai sus shtacheta pentru anul urmator.... multa bafta fratzi silver`i shi ne vedem shi la anu` la ciorba de potroace :crack: :blbl:

 

cautam poze de la motorrock si intamplator am dat peste asta, cam mult timp de cand a fost postat .. :>

n-am motor, am venit la prima editie cand se dadea si un ecuson la intrare, atat pentru formatiile care cantau, cat si pentru ideea de-a sta la cort printre corturile motociclistilor, deci printre motociclete. am fost in continuare la toate editiile, si am fost dezamagit de faza cu camparea printre toti cocalarii, preferam sa dorm tot printre motociclete. poate pana la editia a 5-a o sa-mi iau si eu, dar nici atunci n-o sa fiu de acord cu exclusivitatea asta. e un festival liber, n-a fost intrarea doar cu motocicleta, nu? si fata avea dreptate, trebuia precizat ca-s campinguri seaparate, cei care nu au motociclete sa nu vina cu bunuri scumpe.

in rest, numai de bine. sper sa mai vad aici un pheonix, zdob si zdub, timpuri noi :> vechituri d-astea.

daca am ofensat pe cineva, imi cer scuze. dar ar trebui privita mai obiectiv problema asta cu camparea. daca se stie dinainte, ala e camping nepazit, ala pazit, cresc tentatiile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Care mortzi mai Dixi? MotoRRock traieste! :(

 

 

Nu Domne' Boieru :ok: ...era vorba de alt cadavru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Poate sa mi spuna si mie cineva daca stie cand o sa fie MotoRRock ul anul asta? Va multumesc!

 

 

Daca nu se trezesc mai repede silverii e posibil ca Motorrockul de anul asta sa aiba loc la anu' ...

 

 

Bai baieti, e posibil asa ceva?????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

eu m-am intalnit cu cei d la silver pistons in vama veche si au spus ca motorrock o sa fie 100% undeva in august dar probabil ca nu o sa mai fie atat de mare din cauza fondurilor adica anul trecut motorrock a fost sponsorizat de catre primaria ploiesti anul acesta se poate sa fie lipsa de fonduri dar nu cred ca o sa dispara...eu cred ca oricum nu e nevoie sa vina nush ce formatie sau sa plateasca cineva benzina.....cred ca or sa fie si mai multe motoare decat anul trecut..si sper sa nu mai isi faca aparitia "cocalarii"....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...