Sari la conținut

Echipamente Pentru Fete(bursa)


pisi
 Share

Postări Recomandate

Geaca de dama Alpinestars Stella Sniper marimea M, fita maxima, calitate lux :(

Este foooarte usoara, foarte bine aerisita sa nu te sufoci in ea pe caldura asta :P

Este noua, noO, brand new :( Perfecta pentru zilele toride de vara atat pentru colegele motocicliste cat si pentru pasagerele infocate :)

 

Geaca poate fi vazuta si probata in Bucuresti, program flexibil :rock: Nu va sfiiti sa o probati, probatul nu costa :cheers:

 

post-13408-1213973714_thumb.png post-13408-1213973722_thumb.png post-13408-1213973731_thumb.png

 

430 RON, banu' jos sau in rate, dupa posibilitati :(

 

Contact:

ym anca14e

0721 42 35 30

Editat de paispe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mai fete,aveti vreo sugestie de cizme interesante? sa nu fie gen robocop..sa s poata merge in ele si mai spre lady..mai finute..:(

 

Da, cei de la Dainese au un model frumusel de cizme pt fete. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt foarte bune cele de la Dainese de care spune Ramy, ti le recomand si eu cu incredere- au si protectii,sunt comode,arata si foarte dragutz,eu sunt super incantata de ele si cred ca e cel mai bun raport calitate - pret de pe piata in materie de cizme moto de dama.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astea sunt cele mai "finutze", dar nu stiu cat de multa protectie ofera. Se numesc ICON BOMBSHELL.

post-22113-1214068858_thumb.jpg

Editat de Barbie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu siguranta nu ofera protectie...poate doar un pic de penibil...sorry.

 

Muream proasta...am aflat si eu acum ca sunt si cizme moto cu toc (fie el si ortopedic...) :crack:

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata, s-a rezolvat cu manusile.

Acum ca am manusi noi, vreau sa le donez pe cele "vechi".

Daca are cineva nevoie... sa ma anunte. Manusile sunt Scorpio AZ, piele, marimea XS/S. Ele arata foarte bine, singurul defect este ca sunt putin descusute pe lateral (cam 1cm) dar se pot face daca ai un ac bun :crack: (ori la un croitor)

Iata si poza:

post-9816-1213880516_thumb.jpg

 

DONATE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da sunt cam ciudate alea:))) le stiam...dar palea le iei degeaba,mai bine merg in sandale ca tot aia e. hummmmmmm, ms14,stii u cu toc cui? unde? culmea k eu amvazut 1 sg model in amerik care a disparut si aveau protectii hard.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie nu mi se par penibile deloc.

1. au tocul care se poarta :)

2. as ajunge cu toata talpa jos :P

3. pentru fetele care merg la birou cu mobra si nu au chef sa care schimburi dupa ele sunt perfecte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, uite linkul.

Iti pun si inca doua poze cu geaca, insa pe negru, cum am si eu costumul. Asta e alta varianta de geaca facuta de Dainese (au si pantaloni la ea - se pot lua separat). Din cate am vazut, geaca difera fata de a mea, in sensul ca nu are protectii, are un pic alta croiala si are si buzunare. E mai mult o geaca fashion :kali:

Da o fuga pana la motorunu si intreaba de ea.

Iata si descrierea gecii:

The Yu Lady jacket is part of the Yu mini-Collection developed for discerning ladies (on or off motorcycles). Like the matching helmet, racing suit, leather pants and gloves, the Yu Lady jacket flaunts charming Chinatown style with an intriguing asymmetry. Meticulous attention was devoted to details and finishing's: the use of riddled leather on the thighs and the leather applications and embroidery of exceedingly fine handiwork complement a design centered on ergonomics to make the Yu Lady jacket a very cool item indeed, whether she's walking or riding down the road.

 

Features and Benefits

 

* Pockets for Backspace G2 back protector

* Soft cowhide leather

* Sanityzed lining

post-9816-1214732375_thumb.jpgpost-9816-1214732394_thumb.jpg

 

cat costa? ca n-am reusit sa gasesc pretul in pagina aia :kali:

 

Iata si pretul cizmelor Dainesella.

Daca te duci sa faci comanda la motounu cred ca poti obtine si un discount pentru ele.

Eu am primit un discount de 15% cand mi`am luat costumul.

Numai bine! :kali:

Editat de Ramy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele :P

 

Am de vanzare o pereche de cizme de dama marca REV'IT, model Nemo. Cizmele au un look traditional si sunt pentru cei/cele care cauta incaltaminte cu un grad de protectie bun, confort si cu impermeabilitate. Sunt din piele, protectie dura pentru tibie, calcai, degete. Au membrana Hydratex? care este impermeabila dar permite si o buna aerisire. Au material reflectorizan, inchidere prin fermuar si prin arici cu banda elastica pentru ajustare.

 

Cizmele au fost achizitionate anul trecut de la Moto Adventure la obscenul pret de 9 milioane, au fost purtate doar cu cateva ocazii, sunt in stare impecabila, si vreau pe ele 500 RON negociabil. Voi reveni cu poze reale in cursul zilei de azi

 

Sunt marimea 38!!

 

0722 94 77 62 - Radu, sau Y!m de la profil.

 

Poze reale:

 

p1010001kz9.jpg

 

p1010002tj6.jpg

 

p1010003zs3.jpg

Editat de Judas Iscariot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...