Sari la conținut

Echipamente Pentru Fete(bursa)


pisi
 Share

Postări Recomandate

Geaca de dama Roleff Race Competition, textil, cu aerisiri, marimea S, culoare portocaliu-gri-negru. Noua.

 

Lungime pana la jumatatea soldurilor, insa are fermoar de detasare a "braului", si se poate face scurta (pana in talie)

Protectii umeri, coate, coloana.

 

Pret: 50 Euro

Diana.0721 201 452

VANDUTA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am de vanzare o pereche de cizme de dama marca REV'IT, model Nemo. Cizmele au un look traditional si sunt pentru cei/cele care cauta incaltaminte cu un grad de protectie bun, confort si cu impermeabilitate. Sunt din piele, protectie dura pentru tibie, calcai, degete. Au membrana Hydratex care este impermeabila dar permite si o buna aerisire. Au material reflectorizan, inchidere prin fermuar si prin arici cu banda elastica pentru ajustare.

 

Cizmele au fost achizitionate anul trecut de la Moto Adventure la obscenul pret de 9 milioane, au fost purtate doar cu cateva ocazii, sunt in stare impecabila, si vreau pe ele 500 RON negociabil.

 

Sunt marimea 38!!

 

0722 94 77 62 - Radu, sau Y!m de la profil.

 

 

480 ron :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Am si eu o intrebare... Am citit undeva pe forum mai demult (sincer nu mai stiu unde si mi-e cam lene sa caut) ca si-a spalat cineva echipamentul de piele la masina de spalat. Voi ati incercat asa ceva? Sau ati auzit, se poate?

As vrea sa-i trag si eu o spalatura si mi-e frica sa nu cedeze. Daca stiu ca a mai facut-o cineva si i-a mers......

 

:kiss:

Editat de MyA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Am si eu o intrebare... Am citit undeva pe forum mai demult (sincer nu mai stiu unde si mi-e cam lene sa caut) ca si-a spalat cineva echipamentul de piele la masina de spalat. Voi ati incercat asa ceva? Sau ati auzit, se poate?

As vrea sa-i trag si eu o spalatura si mi-e frica sa nu cedeze. Daca stiu ca a mai facut-o cineva si i-a mers......

 

:D

 

 

Am incercat eu :kiss: . Manusile (REV'IT) dupa ce se usuca, sunt un pic tari, dar la prima purtare isi revin complet. Iar geaca de piele (ICON) dupa spalare a devenit ca noua :laugh: . Am incercat alte metode de curatare, de care am fost destul de nemultumita. La curatatorie chimica n-am curajul s-o dau.... Deci , traiasca masina de spalat :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello! cum cumperi de aici?

 

 

salut..pai in primul rand cand gasiti site-uri de vanzari uitati-va pe acolo la ce comisioane isi iau ei pentru transport..si asa observati daca sau nu se merita.am intrat si eu la astia..pt trimis incoace este pretul produsului plus 55 de dolari..

iar la accesorii trebuie comanda minima de 5o de dolari plus 35 de dolari transportul..acum stiu si eu daca se merita?!

 

eu gasisem pe unii pentru piese..si vroiam sa cumpar un lant de pompa de ulei care era 27 de dolari..( suuper ieftin)..si ma bucuram de nu mai puteam ca i-am nimerit,,si cand ma uit sa-mi cada fata..transport pana in europa...147 dolari..adica eu trebuia sa dau 180 si ceva de dolari pe un lant de 27... tare,nu??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut..pai in primul rand cand gasiti site-uri de vanzari uitati-va pe acolo la ce comisioane isi iau ei pentru transport..si asa observati daca sau nu se merita.am intrat si eu la astia..pt trimis incoace este pretul produsului plus 55 de dolari..

iar la accesorii trebuie comanda minima de 5o de dolari plus 35 de dolari transportul..acum stiu si eu daca se merita?!

 

eu gasisem pe unii pentru piese..si vroiam sa cumpar un lant de pompa de ulei care era 27 de dolari..( suuper ieftin)..si ma bucuram de nu mai puteam ca i-am nimerit,,si cand ma uit sa-mi cada fata..transport pana in europa...147 dolari..adica eu trebuia sa dau 180 si ceva de dolari pe un lant de 27... tare,nu??

 

 

merci de informatii...pai...m-am cam razgandit. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci de informatii...pai...m-am cam razgandit. :burnout:

 

ma gandeam eu..

castile si costumele e bine sa fie probate..eu am fost in viena in mai si am probat casti de forme si de la firme diferite..si nu o sa-ti vina sa crezi ca abia dupa cateva incepi sa iti dai seama de diferente..de greutate..si de alte chestii.

uite eu nu vreau sa dau castile pe care le am la vanzare fara sa fie probate..ca sa ma simt eu impacata si mai ales pentru ca asa e normal.

eu la viena m-am dus in cel mai mare magazin si am probat. nu mai aveam bani de casca dar...foarte important..stiu acum ce sa iau! si ma duc la sigur.stiu clar ce model de la ce firma si mai ales..CE MARIME!!

atentie ca difera marimile de la model la model si mai ales de la o firma la alta..

 

averi grija la ce cumparati,ok?

Editat de sailordana8
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

 

Ajut un amic sa vanda o pereche de cizme pt fete. Sunt ca noi, ft putin purtate. Cizmele marca RUBERRMAC sunt din piele, marimea 39, sunt ft usoare si par extrem de comfortabile. Pretul este 100 RON.

 

Cizmele sunt in Resita, livrarea prin posta costa in jur de 10-15 lei, dc nu ma insel.

Informatii la telefonul proprietarului 0740540001, Dan Popa.

 

Asfalt uscat!

post-31672-1215545042_thumb.jpg

post-31672-1215545068_thumb.jpg

post-31672-1215545178_thumb.jpg

post-31672-1215545231_thumb.jpg

post-31672-1215545270_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma gandeam eu..

castile si costumele e bine sa fie probate..eu am fost in viena in mai si am probat casti de forme si de la firme diferite..si nu o sa-ti vina sa crezi ca abia dupa cateva incepi sa iti dai seama de diferente..de greutate..si de alte chestii.

uite eu nu vreau sa dau castile pe care le am la vanzare fara sa fie probate..ca sa ma simt eu impacata si mai ales pentru ca asa e normal.

eu la viena m-am dus in cel mai mare magazin si am probat. nu mai aveam bani de casca dar...foarte important..stiu acum ce sa iau! si ma duc la sigur.stiu clar ce model de la ce firma si mai ales..CE MARIME!!

atentie ca difera marimile de la model la model si mai ales de la o firma la alta..

 

averi grija la ce cumparati,ok?

Cum se cheama magazinul asta mare de care vorbesti si pe unde e in Viena?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite ca am un laspus fantastic... nu mai stiu cum ii spune pentru ca am vazut mai multe mgazine si cam toate in aceeasi zi..le luasem adresele de pe net..era pe mariahilferstr. pe la nr 200 parca. e intr-un capat al strazii.

era cred reprezentanta kawasaki parca.aveau si motoare. la vanzare expuse in jumate din magazin ..o placere sa te uiti..numai la preturi nu..:baldy:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

geaca dama Power Trip Vintage Leather Jacket marimea S. merge la cineva de cam 1.70m

 

link: http://www.mxdirtrider.com/h-products/pr-a...her-vintage.htm

 

1.2mm Natural drum dyed leather

. Zipper-controlled vents

. Zip-out insulated vest liner

. Metal main zipper

. Perforated shoulder expansion gussets

. Sleeves are pre-curved and angled forward

. Adjustable waistband

 

pret 170 euro

 

tel 0765 523 328

post-14722-1216242570_thumb.jpg

post-14722-1216242582_thumb.jpg

Editat de bady
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Geaca de dama Joe Rocket Gold Digger neagra, protectii umeri, coate si spate (destul de dure) - 200$ (450 ROn). Masura L.

Geaca arata foarte bine, e foarte feminina, are aerisiri pe brate care isi fac treaba excelent. O spun din proprie experienta pentru ca am un model asemanator. Noua, cu etichete, in punga de la Joe Rocket in care a venit.

 

http://joerocket.com/productJR.cfm?products_id=1595

post-5817-1216386711_thumb.jpg

post-5817-1216386716_thumb.jpg

post-5817-1216386721_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De vanzare o geaca textila de vara ICON Merc de dama. Protectii tari coate si umeri si soft pe coloana, protectie in fanta pe spate.

Mai multe informatii despre ea pe site-ul ICON.

 

Marimea M. A fost probata o data si purtata fara incidente de 2 ori la drum super scurt. Ca noua.

 

200 RON. Pe probate in Bucuresti.

0729675369

 

post-23220-1216714065_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna,fetelor...am si eu o intrebare pt.voi....am vazut pe o motociclista o armura...cu sani! :unsure: si de atunci ma tot bate gandul sa-i cumpar una si sotiei mele....nu stiti voi de unde?

multumesc anticipat! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna,fetelor...am si eu o intrebare pt.voi....am vazut pe o motociclista o armura...cu sani! :unsure: si de atunci ma tot bate gandul sa-i cumpar una si sotiei mele....nu stiti voi de unde?

multumesc anticipat! :)

 

Exista firme care produc armuri cu forma speciala pentru femei, cu spatiu mai mare in zona pieptului si protectia hard ce acopera pieptul curbata.

 

Eu mi-am cumparat de la "raduSPR" si desi nu scrie pe ea ca ar fi de dama, are protectia de piept putin curbata.

 

Asa arata armura: post-12206-1216805344_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

armură specială pentru muieri era la alpinestars

 

Alpinestars Women's Stella Bionic 2

 

Adica asta

post-2166-1216811644_thumb.jpg

O gasesti la Motomania, pe Soseaua Pipera; costa in jur de 400-500 RON, nu mai stiu exact. Eu sunt multumita de ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De vanzare o geaca textila de vara ICON Merc de dama. Protectii tari coate si umeri si soft pe coloana, protectie in fanta pe spate.

Mai multe informatii despre ea pe site-ul ICON.

 

Marimea M. A fost probata o data si purtata fara incidente de 2 ori la drum super scurt. Ca noua.

 

200 RON. Pe probate in Bucuresti.

0729675369

 

post-23220-1216714065_thumb.jpg

 

S-a vandut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adica asta

post-2166-1216811644_thumb.jpg

O gasesti la Motomania, pe Soseaua Pipera; costa in jur de 400-500 RON, nu mai stiu exact. Eu sunt multumita de ea.

 

 

Este foarte buna, eu am luat ceva de genul, la 150E, dar nu din tara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna,fetelor...am si eu o intrebare pt.voi....am vazut pe o motociclista o armura...cu sani! :unsure: si de atunci ma tot bate gandul sa-i cumpar una si sotiei mele....nu stiti voi de unde?

multumesc anticipat! :)

 

aceeasi chestie caut si eu.

a mea fata a incercat una baieteasca si nu mere...DELOC!

armurile astea au si marimi? B,C,D, DD ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...