Sari la conținut

Echipamente Pentru Fete(bursa)


pisi
 Share

Postări Recomandate

voi de unde v'ati luat manusi? eu ce am probat pana acum....xs lady..sunt mari :cheers:

am vazut la suomy,alpinestars,dainese si mai ales icon, de fapt mai toate brandurile au si marimi pentru fete...am probat aici ceva modele icon(americanii sunt innebuniti dupa firma asta) si "s" imi erau bune,tinand cont ca eu acasa am XS(adevarat, alta firma)...

bafta! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ghetutele le-am luat pentru mine, sunt masura 38 insa ma tin un pic la varf, cred ca sunt bune pentru cineva care poarta 37 1/2. Sunt in cutie, noi noute. Pretul este cel de pe polo.de, 40 euro + cheltuieli cu transportul daca vor pleca in provincie.

Tel: 0744 148182,Caty

ghetemotofc8.th.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Cascutza modulara (flip-up) CABERG noua noutza, marimea XS. Viziera fumurie.

Casca este in Bucuresti.

Pentru detalii/pretz YM jsn_metz99

 

Buna,te rog frumos spune-mi daca mai este valabil anuntul cu casca.Stiu ca este cam tarziu dar poate am noroc.Abia azi l-am vazut... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Ghetutele le-am luat pentru mine, sunt masura 38 insa ma tin un pic la varf, cred ca sunt bune pentru cineva care poarta 37 1/2. Sunt in cutie, noi noute. Pretul este cel de pe polo.de, 40 euro + cheltuieli cu transportul daca vor pleca in provincie.

Tel: 0744 148182,Caty

ghetemotofc8.th.jpg

 

Pretul e usor negociabil....... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Casca NOLAN este luata in mai si purtata pana in iulie (cand am luat un open, ca nu se mai putea cu caldura!). Masura S (55-56 cm), o vand ptr. ca s-a cam largit si acum se misca pe cap cam tare, deci merge ptr. cineva care poarta M probabil. In plus ...vreau si eu o casca de chopper...!

 

Pret: 250 RON

 

post-17655-1202308238_thumb.jpg post-17655-1202308319_thumb.jpg post-17655-1202308416_thumb.jpg

 

Geaca este din piele groasa, marca Highway, purtata tot cateva luni (din mai pana in iulie, cand mi-am luat geaca textila).

Masura: 38 (fete) - dar e unisex, merge si ptr, un baiat mai subtire

 

Pret: 300 RON

 

post-17655-1202308494_thumb.jpg

 

* Tel.: 0724-359.258

 

P.S. preturile sunt usor negociabile:)

mai ai casca la vanzare? vad ca esti si din bucuresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Manusi Axo,noi, marimea XS. Exact ca cele din poza, au protectii foarte bune.

 

220 RON un pic negociabil :laugh:

 

0740060667 Elena

 

 

post-12348-1210332117.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Costum intreg DAINESE YU LADY nou, marimea 42 (S sau 36 la tricou) + 2 sticlute de curatare a pielii si intretinere.

http://www.dainese.com/store/eng/scheda_pr...asp?cod=2513260

Pret 3000 RON.

0730.380.471

post-22113-1210926280_thumb.jpgpost-22113-1210926295_thumb.jpgpost-22113-1210926316_thumb.jpg

Editat de Barbie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Costum intreg DAINESE YU LADY nou, marimea 42 (S sau 36 la tricou) + 2 sticlute de curatare a pielii si intretinere.

 

De ce il vinzi? L-ai cumparat pentru tine si nu e bun?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce il vinzi? L-ai cumparat pentru tine si nu e bun?

Vrei inca unul la fel dar one-piece? ;)

 

@ barbie: si nu'l poti returna si sa'ti trimita numarul bun?? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrei inca unul la fel dar one-piece? ;)

 

@ barbie: si nu'l poti returna si sa'ti trimita numarul bun?? ;)

Ba da, astept sa imi raspunda magazinul online de unde l-am luat, dar am zis ca poate il vrea cineva daca tot e in Romania costumul. Daca nu, saptamana viitoare il returnez.

 

Dupa inca o proba mi-e bun...s-a mai lasat...deci il pastrez! Ramane geaca Joe Rocket Honda de vanzare dac-o vrea cineva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre ca sa fii politically correct se spune ca a "revenit la pragul metabolic normal" nu ca a slabit. De aia s-a ofensat duduia. :rolleyes:

Duduia nu s-a ofensat, ci l-a corectat pe acest Ken wannabe. Oricum intre cele 2 posturi erau maxim 30 de ore, timp in care nimeni nu poate slabi substantial pentru a-i veni o haina cu un nr mai mic...oricum have fun off-topic pe topic de femei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pantaloni piele racing Skino, protectii genunchi, marimea S, SH - Pret 280 lei

 

post-7727-1211190384_thumb.jpgpost-7727-1211190396_thumb.jpg

 

Date de contact: Elena 0727749544 , Andrei 0751307709, id mess: raven30hell

 

Sunt touring :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Geaca de piele Icon Tuscadero, marimea M, 200 euro.

post-2166-1211403516_thumb.jpg

 

Este noua, cu etichete. Am cumparat-o din State, dar imi este mare.

Are mesada termica detasabila, aerisiri; croiala de dama; culoare negru mat.

 

contact 0721.268.770, 0766.268.864 sau PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Ghetutele le-am luat pentru mine, sunt masura 38 insa ma tin un pic la varf, cred ca sunt bune pentru cineva care poarta 37 1/2. Sunt in cutie, noi noute. Pretul este cel de pe polo.de, 40 euro + cheltuieli cu transportul daca vor pleca in provincie.

Tel: 0744 148182,Caty

ghetemotofc8.th.jpg

 

Up si o modificare de pret ...............acum 20 euro !! :unsure:

 

http://www.polo-motorrad.de/product/139848...tdetails.0.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce parere aveti despre magazinum motorunu,

http://www.motorunu.ro/produse.htm

 

mai stiti alte magazine unde pot gasi echipamente pentru fete (casca, combinezon si ghete)

ma intereseaza magazine mai mari unde sa aiba echipamente pe stoc (mai era unul la eroilor, dar parca nu aveau asa de multe echipamente pt fete, sau ma insel eu)

 

 

stiti si alte magazine? ca la motorunu o geaca e cam 16,5 mil si o pereche de manusi 4,5 mil...

 

am luat doar casca de acolo

Editat de blondu_mm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiti si alte magazine? ca la motorunu o geaca e cam 16,5 mil si o pereche de manusi 4,5 mil...

 

Cred ca am mai spus asta: eu geaca si manusile le-am luat de la magazinul Honda, de la gara. Masuri mici, croiala de dama. Ale mele sunt Clover. Mi se pare ca am vazut si Dainese pe la ei, dar ma cam lasa memoria. Aveau si pantaloni, dar nu pe masura mea.

De bani nu ma intreba.. ca am uitat juma de ora mai tarziu (luasem salariu', aveam de unde :friends: ), dar geaca in nici un caz nu a fost asa de scumpa - parca in jur de 4 sau 6 milioane.

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiti cumva unde pot proba si cumpara aceasta pereche de manusi? (Dainese RS-Yu Lady - varianta pe negru)

Nu stiu exact ce marime imi trebuie. Celor de la motorunu le lipsesc marimile mici de dama (XS si S), au de la M in sus.

post-9816-1213612378_thumb.jpg

post-9816-1213612383.jpg

Multumesc!

 

Gata, s-a rezolvat cu manusile.

Acum ca am manusi noi, vreau sa le donez pe cele "vechi".

Daca are cineva nevoie... sa ma anunte. Manusile sunt Scorpio AZ, piele, marimea XS/S. Ele arata foarte bine, singurul defect este ca sunt putin descusute pe lateral (cam 1cm) dar se pot face daca ai un ac bun :cheers: (ori la un croitor)

Iata si poza:

post-9816-1213880516_thumb.jpg

Editat de Ramy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Geaca de dama Roleff Race Competition, textil, cu aerisiri, marimea S, culoare portocaliu-gri-negru. Noua.

 

Lungime pana la jumatatea soldurilor, insa are fermoar de detasare a "braului", si se poate face scurta (pana in talie)

Protectii umeri, coate, coloana.

 

Pret: 50 Euro

Diana.0721 201 452

post-12206-1213892686_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...