Sari la conținut

Echipamente Pentru Fete(bursa)


pisi
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Hello ladies! Stiti de unde mi-as putea achizitiona un echipament complet, 100% alb si eventual la un pret acceptabil? Ah ...si o casca Shoei tot alba, de preferat de pe la noi? (poate si ceva indo despre preturi..:disappointed: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa locul unde e curbata armura cred ca e pentru babe, nu? :blbl:

 

Razi tu razi da si eu initial ma uitam crucis cand am vazut unde era curbura, insa cand am luat-o pe mine s-a schimbat situatia, pentru ca se ridica pe spate, umeri si clavicula si curbura vine exact unde trebuie :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mărimile sunt normale, de la XS/S la ... XL.

N-are nicio treabă dimensiunea sânilor aici. :blbl:

 

si o armura marimea S unde se poate gasii? eu am dat peste marimi de la M in sus. si nu imi vin deloc.

 

Buna,am un prieten care se ocupa de vanzare echipament,eu mi-am cumparat de la el tot ehipamentul(super ieftin si de buna calitate)id lui este : jsn_metz99,poti sa-i spui ca eu ti-am dat id,si o sa fie ok. :disappointed:

 

are de vanzare si armuri marimea XS sau S?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand casca SUOMY VANDAL - cumparata acum 1 luna si un pic de la MOTOR TEAM, model Hawaian Flower , pret magazin 14 mil + viziera albastru fumuriu ( 2,5 mil)

MARIMEA S

IMPECABILA ! o dau cu 12 mil cu tot cu cele 2 viziere

 

link cu poza castii : http://trackstar1.com/store2/images/2008_vandal_flower.jpg

 

0723 681 109

id : blue_nightwish

 

motivul vanzarii : am trecut pe enduro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand casca SUOMY VANDAL - cumparata acum 1 luna si un pic de la MOTOR TEAM, model Hawaian Flower , pret magazin 14 mil + viziera albastru fumuriu ( 2,5 mil)

MARIMEA S

IMPECABILA ! o dau cu 12 mil cu tot cu cele 2 viziere

 

link cu poza castii : http://trackstar1.com/store2/images/2008_vandal_flower.jpg

 

0723 681 109

id : blue_nightwish

 

motivul vanzarii : am trecut pe enduro

vanduta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si o armura marimea S unde se poate gasii? eu am dat peste marimi de la M in sus. si nu imi vin deloc.

 

are de vanzare si armuri marimea XS sau S?

 

Uite un quote dintr-un post de-al meu mai vechi:

Eu mi-am cumparat de la "raduSPR" si desi nu scrie pe ea ca ar fi de dama, are protectia de piept putin curbata.

 

Armura mea este o intermediara intre XS si S si imi vine perfect. Cauta topicul lui de vanzari armuri, are pe stoc, in cateva ore ai armura. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

M-ar interesa si pe mine un combinezon piele din doua piese marime 38-40 (am 1.64 m si 54 kg) cu protectii hard si sa fie pana in 1000 RON :) . Astept oferte . Merci :blink:

 

Hello!

 

Nu cred ca vei gasi ce vrei tu la banii astia, dar eu ti-as recomanda asa ceva. Eu am aceleasi dimensiuni ca si tine, si imi vine bine marimea 6 (36). Singura chestie e ca depaseste cu vreo 500 ron bugetul tau, in rest e absolut ok :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

M-ar interesa si pe mine un combinezon piele din doua piese marime 38-40 (am 1.64 m si 54 kg) cu protectii hard si sa fie pana in 1000 RON :) . Astept oferte . Merci :)

 

Vezi ca avea josephine ceva pe la 300 eur.

Succes :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, unde gasesc si eu un costum de piele, doua piese, cu galben - negru???

 

Eu am cautat si nu am gasit deloc.

 

Va multumesc si va doresc cat mai multe plimbari fara incidente ....din vara ce a mai ramas.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...