Sari la conținut

Se Vinde Simson 425 S Proaspat Reconditionat


ThunderByte
 Share

Postări Recomandate

Se vinde Simson AWO 425S proaspat reconditionat, cauciucuri noi(rusesti), instalatie electrica refacuta de la 0 adik noua, pe 12V. Se da la el si nolan combinezon de piele marimea XXL

Cu acte in regula.

 

Pret 500 Euro, detalii la nr de tel 0743356254(vb direct cu proprietarul) sau pe mess la Thunderbyte_05@yahoo.com pt ceva detalii

 

scuze de calitatea pozelor oricum pt detalii intrati pe adresa de mess

post-18053-1181980094_thumb.jpg

post-18053-1181980122_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu parere de rau va zic, am aflat si eu akm, credeam ca sunt Simson AWO 425 Sport si Simson AWO 425 Touren, dar cica nu-i asa ... asta este sport

 

Si nu, nu e al meu, al meu mai are muuult pana sa iasa pe sosea si momentan am inceput scoala de soferi si l-am lasat un pik pe dreapta... akm incerc sa fac rost de ceva piese ...

 

 

 

Bah nepoateee il vinzi? :lol: ... ala e al tau? :lol: .... l-ai terminat?.. :finger:

Hotzuleeee.. nu mi-ai zis :lol: :finger:

Spor la vanzare!!!! :baldy: :lol:

PS: ce combinezon ai?..... :lol: ..

 

Combinezon da' pele marimea XXL nuj ce marca e oricum e de import ...

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
:moto: salve man !combinezonul ,in ce bani il dai?poze ceva se oate?ura ,si bafta la scoala de soferi !sa ne vedem cat mai degraba pe doua roti !
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: salve man !combinezonul ,in ce bani il dai?poze ceva se oate?ura ,si bafta la scoala de soferi !sa ne vedem cat mai degraba pe doua roti !

CEI BA?IAR TE BAGI TU?HAAAAAAAAAAA?PATE VIN LA TINE SI-TI REGLEZ AVANSU :rock:

SALUTARE OMULE :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: salve man !combinezonul ,in ce bani il dai?poze ceva se oate?ura ,si bafta la scoala de soferi !sa ne vedem cat mai degraba pe doua roti !

in primul rand e marima XXL de poze fac rost dak vrei ... si o sa intreb si de pret ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Simson AWO 425S frumos arajat si are si atas cu prelata :P :crack: oricum :crack: bafta la vanzare!!asfalt uscat si salutari cu faru' :crack: :crack:

 

Pt toti interesati de piese, acum se da pe bucati acest simson, are acte in regula atat ca nu e inmatriculat, detalii ori la mine ori la proprietar ...

 

Numa bine si asfalt uscat pt toata lumea :burnout: :hurt: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt toti interesati de piese, acum se da pe bucati acest simson, are acte in regula atat ca nu e inmatriculat, detalii ori la mine ori la proprietar ...

 

Numa bine si asfalt uscat pt toata lumea :burnout: :hurt: :)

 

daca asta e decizia, poate faci un pret pt piesele de awo touren in caz ca le dai, inclusiv pt motor, sa stiu ce fac...

 

spor la vanzare :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde Simson AWO 425S proaspat reconditionat, cauciucuri noi(rusesti), instalatie electrica refacuta de la 0 adik noua, pe 12V. Se da la el si nolan combinezon de piele marimea XXL

Cu acte in regula.

 

Pret 500 Euro, detalii la nr de tel 0743356254(vb direct cu proprietarul) sau pe mess la Thunderbyte_05@yahoo.com pt ceva detalii

 

scuze de calitatea pozelor oricum pt detalii intrati pe adresa de mess

 

 

Arata bine si ai ales o combinatie buna de culori :lol: :) Pretul la fel este unul destul de bun.Nelamurirea mea legata la motocicleta.Eu nu as fi prea sigur k este un Simson AWO.Poate ma insel...dar nu prea cred.Din poze arata a fi un Simson sport

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arata bine si ai ales o combinatie buna de culori :lol: :) Pretul la fel este unul destul de bun.Nelamurirea mea legata la motocicleta.Eu nu as fi prea sigur k este un Simson AWO.Poate ma insel...dar nu prea cred.Din poze arata a fi un Simson sport

 

 

pai e Simson AWO 425S, si "S" e de la sport ... e tot aia ... :moto:

Editat de sherky
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mergi ba si culca-te lasa-l dreq de AWO Sport. ca nu pleaca nicaieri...

 

:)

 

 

ba da nu mai poate sa stea noaptea pe net de tine si sa caute motoare de comuniste ... are omu o dambla si tu-i sari in cap ... na-m vazut asa ceva, zau :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Nu vrea nimeni nik pana la urma ??? pe bucati ...

 

--- Mesaj completat în 11 Sep 2007 18:55 -------------
Deci :

- Roti(jantele vopsite negru, cauciucuri rusesti 3.50 si camere noi) - 150 ron

- Motor - 250 ron

- Magnetou 50 ron

- Carburator 50 ron

- Cutie viteze(rulmenti noi) - 150 ron

- Grup(de tractiune) - 150 ron

- Sei originale - 50 ron

- Aripi(originale netaiate) - 60 ron

- Amortizoare(ulei schimbat, semeringuri noi) - 100 ron

- Rezervor (cu robinet, bulon si EMBLEME) - 50 ron

- Cutii laterale 40 ron

- Far(modificat cu oglinda de raba, cu vitezometru si contact) - 40 ron

- Cadru(cu bascula, cric central) - 200 ron

- Furca cu bascula(tip MZ, cu amortizoare de MZ facuta artizanal) - 150 ron

- Atas(cu instalatie electrica, culoare rosie, cu 2 amortizoare) - 200 ron

 

Preturile sunt usor negociabile

 

--- Mesaj completat în 11 Sep 2007 19:31 -------------
Carburatorul si Vitezometrul s-au dat ...

Precizez ca majoritatea pieselor sunt originale si ca se dau si subansamble(Ex: roti - cauciuc, camera, janta)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba, da' tu numai intermedieri stii sa faci, las-o-ncolo de treaba......toata tara asta e plina de intermediari..........si mai vii si-mi ceri sfaturi.......urat din partea ta.......

omule fac o favoare unui prieten, el nu are intenet si nu prea are nici o treab cu calculatoarele ... daca nu ma crezi da-mi dresa de mess sa iti dau web sa te convingi ca e langa mine

 

Nu, nu am asa lampa de spate ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...