Sari la conținut

2/3 octombrie, una mica ?


_andrei_
 Share

Postări Recomandate

intentionez impreuna cu inca 2 amici sa dam o tura mica sambata 2 oct sau duminica 3 oct, pe traseul:

1. bucuresti-valenii de munte-cheia-brasov-poiana-brasov-bran/moeciu-campulung-targoviste-bucuresti

sau

2. bucuresti-valenii de munte-cheia-brasov-poiana-brasov-retur pe valea prahovei-ploiesti-bucuresti.

 

in printip locul de plecare omv baneasa, intre 09.00-10.00, ramanand sa stabilim ulterior ora fixa.

am auzit ca drumul de la cheia e de curand asfaltat si am dori sa-l 'testam'. in plus ni s-a facut dor de poiana ...

 

amatori ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

B) Mda ..suna bine ! Cred ca o sa ai succes ..numai ca ..o parte din noi tocmai am facut unele trasee de care vorbesti.

Drumul pe Cheia e super misto mai putin faptul ca e plin de balega de vaca peste tot ..care la suprafata da impresia ca e uscata dar de fapt e moale si te fura ca dracu' (eu una era sa mi-o iau o data serios :what: ...mi-a fugit fatza naspa intr-o curba pe o astfel de balega).

Poate ma bag si eu ..depinde cum e vremea si cine mai merge. Oricum trebuie sa mai profitam un pic de putinele zile care au ramas.

Tentatzi-ma cu trasee noi ... :laugh: si asfalt misto :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In principiu m-as combina si eu la o plimbare, si asa am de ajuns duminica seara in Predeal.Dar totusi...asfalt,sfalt,asfalt B) Iar ma alergati pe DN1 :laugh:

Cel mai bine vorbim in seara asta la "intrunire" ,dupa ora 7 la Etrusco. :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai maine, 2 oct. la 09.30 trecute fix la omv baneasa (cine nu ... poa' sa mai intarzie un pic, e de baut esspreso ala al lor ... deosebit). traseele care este le vom stabili la fata locului. caz de baliga rezulta ca renuntam la cheia insa poiana brasov ramane ! am auzit ca si bran-moeciu-campulung e reparat (ce-o fi insemnand asta Dumnezeu cu mila ...) si este absolut superb ... pt supermoto B) . putem incerca si transfagarasanul lui nenea ghost ... vedem ... :what:

Editat de AndreiC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...