Sari la conținut

Ce casca avem?


schilaci
 Share

Postări Recomandate

Ce casca e? Seamana cu a lui Darth Vader din Razboiul stelelor! Dar tu folosesti integrala pe HD? Rar am mai vazut harley-isti cu integrala. Si eu am una, un flip-up de la HCI si una half-face.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!

Se numeste Simpson SuperBandit, am achizitionat-o de la un shop pentru echipament de curse auto"F-1"(asa se numeste shop-ul)si a fost interzisa cel putin pe soselele britanice dar nu si la americani unde de altfel este si produsa.Am vazut-o de mult prin reviste si ma indragostisem de ea,iar cind s-a ivit prima ocazie , am achizitionato.M-a costat ÂŁ389 , iar pentru un vizor negru un extra ÂŁ39,vizor pe care i-l veti vedea cind ajung acasa , ca l-am trimis inainte cu multe alte chestii utile fierului meu!

Iar in ce priveste faptul ca port integrala harley-ist fiind cred ca nu-i bai mare, ca am si open face helmet,dar experienta m-a invatat ca integrala e sfinta cel putin pt.drumurile lungi si necunoscute si de altfel cu un Superbandit pe teasta sa fiu uritul si prostul pamintului si tot cool sunt. B) :laugh: :what:

Boo-yaka-sha!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu port open face helmet( aproape braincap),am facut cu ea Italia dus-intors....m-am obisnuit cu ea....pentru drumuri lungi o sa-mi iau insa un jet fara viziera....prefer sa ma bata vantu'...ca doar is chopperist,daca vroiam integrala ma faceam vitezist.

oricum,integrala desi stiu ca e f buna pt cap,nu o suport,parca as fi inchis intr-o cusca,nu mai aud,nu mai vad in lateral...bleah. B)

 

 

 

Blackrider

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un CMS full face, si una de soldat (castron mai pe romaneste).

in oras merg cu cea integrala, ca nu se stie cand imi taie vreunu calea si nu vreau sa ma fac varza, iar cand ies la plimbari, merg cu cea de comunist, ca merg usurel si pe dreapta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E un street fighter. Si eu imi doresc una dar pina acum nu am gasit inca. eu as vrea ceva cu geam fumuriu.

cit a costat si de unde e achizitionata?

Vezi casca "The Rat" de la Louis costa vreo 80 de euroni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si io tot de soldat

daca aia in razboi au facut fatza la dat cu capu de pamant, pietre, gloante si ce mama dreq o mai fi fost pe acolo zic ca nici eu nu ar trebui sa patesc ceva chiar daca sare unu in fatza si eu sar pe el :-)

bag barbia in piept si dumnezo cu mila ( sa ne aducem aminte ce ne-a invatat profesoru de judo) orice impact cu solu daca se amortizeaza cum trebuie are pagube minime

 

B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...